M jak miłość, odcinek 1649: Budzyński zdradzi Magdę jak Martę? Nawet terapia im nie pomoże

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1649: Budzyński zdradzi Magdę jak Martę? Nawet terapia im nie pomoże

M jak miłość, odcinek 1649: Budzyński zdradzi Magdę jak Martę? Nawet terapia im nie pomoże

W 1649 odcinku "M jak miłość" na statecznym, spokojnym małżeństwie państwa Budzyńskich pojawi się poważna rysa. Piękna prawniczka Julia (Marta Chodorowska) zjawi się znikąd w kancelarii i z miejsca zakręci w głowie Andrzejowi (Krystian Wieczorek), który dla niej będzie gotów nawet na wyprowadzkę z Warszawy! Okaże się też, że prawnicy są dobrymi znajomymi od lat i rozumieją się bez słów. A widzowie 1649 odcinka "M jak miłość" będą mieli nieodparte wrażenie, że Budzyński robi Magdzie (Anna Mucha) dokładnie to samo, co doprowadziło do jego rozwodu z Martą (Dominika Ostałowska). Czy małżeństwu Budzyńskich w rozsypce pomoże terapeuta?

"M jak miłość", odcinek 1649 - poniedziałek, 28.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1649 odcinku "M jak miłość" na jaw wyjdzie pewna mroczna tajemnica Budzyńskiego. Okaże się, że w jego życiu jest nie tylko Magda! Piękną prawniczkę Julię Andrzej zna od wielu lat, o czym nikt nie wiedział! Kiedy koleżanka znów pojawi się na jego horyzoncie, tym razem bardziej oficjalnie, Budzyński rzuci wszystko i pogna za nią jak pies!   

Tymczasem z Anią w 1649 odcinku "M jak miłość" będzie coraz gorzej. Marta poczuje się zupełnie bezradna wobec szaleństw córki i zwróci się o pomoc do byłego męża. Wojciechowska zaproponuje przy tym zaskakujący pomysł na ratowanie Ani. Gdzie w tym wszystkim znajdzie się miejsce dla Magdy? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1648: Paweł wyładuje się na France kiedy wreszcie powie, że ojciec Jaśką ją molestował - WIDEO, ZDJĘCIA

Niestety, zapowiada się na to, że Budzyński w 1649 odcinku "M jak miłość" na widok Julii przypomni sobie, jak traktował Martę i wróci do złych nawyków w postaci skoków w bok.  Czy Magda rozwiedzie się z niewiernym mężem?

Marta zaproponuje Andrzejowi w 1649 odcinku "M jak miłość", aby w trójkę poszli z Anią na terapię rodzinną. Zdaniem Wojciechowskim za problemami nastolatki stoi ich rozwód i tylko oni mogą to naprawić... Czy Magda również poszuka pomocy u psychologa, czy raczej skorzysta z propozycji Adama Wareckiego i pójdzie w swoją stronę?

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2605: Rodzina Kępskiego zniszczy Iwonę. Nie darują jej, że chce odebrać ojca Wiktorowi - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nowe romanse u Mostowiaków. Zdrada zniszczy nie jeden szczęśliwy związek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze