M jak miłość, odcinek 1649: Nagłe rozstanie Budzyńskich! Andrzej wyjedzie bez Magdy do Wrocławia

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1649: Nagłe rozstanie Budzyńskich! Andrzej wyjedzie bez Magdy do Wrocławia

M jak miłość, odcinek 1649: Nagłe rozstanie Budzyńskich! Andrzej wyjedzie bez Magdy do Wrocławia

2022-03-11 13:49

W 1649 odcinku "M jak miłość" nastąpi nagłe rozstanie Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek), a wszystko przez powrót Budzyńskiego do myśli i sytuacji z przeszłości. W życiu prawnika pojawi się dawna znajoma Julia Malicka (Marta Chodorowska), która od razu zwali go z nóg, W 1649 odcinku "M jak miłość" Magda przez przypadek dowie się, że mąż ją zostawia i ma zamiar pobiec za Julią, która na co dzień pracuje we Wrocławiu. Nagle wszystkie ich plany wparują, a on zapomni o żonie. Magda nie pozna własnego męża, który zmieni się nie do poznania.

"M jak miłość" odcinek 1649 - poniedziałek, 28.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1649 odcinku "M jak miłość" świat Budzyńskiego stanie na głowie. Wydawałoby się, że ma poukładane życie z Magdą i nic mu więcej do szczęścia nie potrzeba. Wszystko się zmieni w 1649 odcinku "M jak miłość", kiedy do kancelarii Andrzeja przyjdzie prawniczka Julia, która (jak się okaże) jest starą znajomą Andrzeja. Magda będzie świadkiem wylewnego przywitania i wszyscy o niej zapomną. Mąż nawet nie raczy przedstawić jej koleżance, a bezczelnie ją pominie. Magda sama będzie musiała przypomnieć mężowi o swojej obecności, co będzie naprawdę żujące.

- Przepraszam, nie przedstawiłem cię. Julia, to jest moja żona, Magda - rzuci Andrzej w 1649 odcinku "M jak miłość", tylko dlatego, że natknie się na wymowny wzrok żony. Zapomni o całym świecie i będzie chciał dowiedzieć się jak najwięcej o dawnej znajomej. Wyciągnie z niej informacje, że mieszka i pracuje we Wrocławiu. Julia przyjrzy się Magdzie i nawet nie będzie udawała, że Andrzej nie robi na niej wrażenia.  Gratuluję. Od razu zauważyłam na twoim palcu obrączkę. I zastanawiałam się, kto jest szczęśliwą wybranką... - powie prawniczka, co niekoniecznie spodoba się zazdrosnej Budzyńskiej. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia odcinek 2603: Iwona straci Kępskiego! Będzie musiała oddać go matce Wiktora - ZDJĘCIA

W 1649 odcinku "M jak miłość" nastąpi nagłe rozstanie Magdy i Andrzeja, bo mecenas tak wkręci się w temat Julii, że od razu zacznie być mowa o Wrocławiu, gdzie kobieta na co dzień pracuje. Jak podaje "Świat Seriali" przy Magdzie rzuci zaproszenie do miasta. 

- Czyli... zobaczymy się na konferencji we Wrocławiu? - zapyta Andrzej w 1649 odcinku "M jak miłość". - Kiedy dowiedziałam się, że też będziesz miał tam prelekcję, pomyślałam, że to chyba przeznaczenie. I korzystając z tego, że akurat jestem w Warszawie przejazdem, postanowiłam wpaść. Zerkniesz na mój konspekt? Jestem ciekawa twojej opinii... - pociągnie temat Julia i okaże się, że ma zamiar ponownie spotkać się z Budzyńskim. Magda będzie świadkiem, jak piękna prawniczka zaprasza Andrzeja do współpracy i do Wrocławia na konferencję! - Jasne, z przyjemnością. Zapraszam... - powie Andrzej, więc wygląda na to, że szykuje się rozłąka z Magdą i wyjazd do Wrocławia.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1648: Paweł wyładuje się na France kiedy wreszcie powie, że ojciec Jaśką ją molestował - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Franka po kolejnym ataku ojca Jaśka powie Pawłowi co jej zrobił zboczeniec
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze