Barwy szczęścia odcinek 2603: Iwona straci Kępskiego! Będzie musiała oddać go matce Wiktora - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odcinek 2603: Iwona straci Kępskiego! Będzie musiała oddać go matce Wiktora - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia odcinek 2603: Iwona straci Kępskiego! Będzie musiała oddać go matce Wiktora - ZDJĘCIA

W 2603 odcinku "Barw szczęścia" Iwona (Izabela Zwierzyńska) straci na zawsze ukochanego Kępskiego (Jakub Sokołowski)?! Zakończona sukcesem walka Pyrki o życie Tomasza, niestety obróci się przeciwko niej. Wiktor (Grzegorz Kestranek), który ostatecznie oddał część swojej wątroby ojcu, zapragnie czegoś w zamian. Wszystko wskazuje na to, że pomimo dobrych zamiarów Kępskiego wobec Iwony, potwierdzonych pierścionkiem zaręczynowym, w 2603 odcinku "Barw szczęścia" będzie musiał ją porzucić dla matki (Kinga Suchan) swojego syna. Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z tych dramatycznych wydarzeń!

"Barwy szczęścia" odcinek 2603 - wtorek, 29.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2602 odcinku "Barw szczęścia" Kępski Iwona oszaleje ze szczęścia z powodu zaręczyn z ukochanym Tomaszem. Ale jej radość potrwa zaledwie krótką chwilę. Już w kolejnym, 2603 odcinku serialu Kępski zostanie postawiony przez własnego syna w bardzo niezręcznej sytuacji. Czy z wdzięczności za uratowanie życia milioner wróci do Grażyny? 

Na drodze do szczęścia Iwony z Kępskim w 2603 odcinku "Barw szczęścia" stanie też nioczekiwana propozycja zawodowa. Pyrka i jej umiejętności lekarki zostanie zauważona na świecie i dostanie propozycję wyjazdu do USA. Tylko czy Kępski rzuci wszystko i poleci za nią? Niestety, nie będzie się na to zanosić.   

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1650: Patrycja po porodzie wystąpi o rozwód z Argasińskim. Zapłaci za to jej dziecko?

Tymczasem Tomasz w "Barwach szczęścia" - z wdzięczności za przeszczep - obdaruje Grażynę i syna mieszkaniem i luksusowym samochodem. I już w 2603 odcinku serialu niechętny materialnym prezentom Wiktor, złoży ojcu inną propozycję. Wychowany przez samotną matkę nastolatek ujawni, że jego marzeniem jest, aby Tomasz, Grażyna i ona sam zostali rodziną. Czy Kępski spełni życzenie syna? 

Wobec dramatycznej sytuacji Iwona w 2603 odcinku "Barw szczęścia" zacznie poważnie rozważać wyjazd na stałe do USA. Tylko Hubert (Marek Molak) będzie zatroskany o los siostry. To brat cały czas jej mówił, że jej miłość do Kępskiego. fatalnie się dla niej skończy. Czy tak będzie przekonamy się 29 marca w TVP2. 

Przeczytaj także: Barwy szczęścia, odcinek 2589: Koniec Renaty i Romanowskiego. Przyzna się Dominice jak szpiegowała Andrzeja na wakacjach w Meksyku - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Kępski po przeszczepie wątroby złoży synowi ważną obietnicę
Najnowsze