Stulecie Winnych 4, odcinek 41: Pożegnanie Mani. Dręczona przez ubeków wyjedzie na zawsze z Ryszardem? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 4, odcinek 41: Pożegnanie Mani. Dręczona przez ubeków wyjedzie na zawsze z Ryszardem? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Stulecie Winnych 4, odcinek 41: Pożegnanie Mani. Dręczona przez ubeków wyjedzie na zawsze z Ryszardem? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 41 odcinku 4 sezonu "Stulecia Winnych" Mania (Magdalena Walach) zostanie zabrana z domu i przesłuchana przez ubeków! Ryszard (Piotr Rogucki) w wyniku amnestii wyjdzie w końcu na wolność, ale jak usłyszy od oficera prowadzącego, zaraz za kratki wróci. A jego rodzina zacznie być nękana na wszelkie sposoby! Borkowski podejmie męską decyzję, aby wyjechać na zawsze z Polski do Szwecji i zabierze ze sobą Manię! W 41 odcinku 4 sezonu "Stulecia Winnych" czeka nas rozdzierające pożegnanie! Zobacz koniecznie rozdzierające serce pożegnanie w GALERII ZDJĘĆ!

Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 41 (odc. 2) - niedziela, 13.03.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 2 (41) odcinku Stulecia Winnych 4" Ryszard zobaczy wolność. Zanim jednak do tego dojdzie zostanie przesłuchany przez ubeka, który zapowie mu, że nie zazna spokoju i przy pierwszej lepszej okazji za kraty wróci. Ubek zapowie też Borkowskiemu, że zabierze się za jego żonę i słowa dotrzyma!  

- O czym wy tak konferujecie na tych spacerach? - zapyta ubek w więzieniu Ryszarda, podejrzewając nowy spisek. 

- O kawie, herbacie i czymś mocniejszym - odpowie mu z uśmiechem Borkowski. 

- Może odwiedzimy panią Marię? Może ona coś będzie wiedziała? Z domu Winna, tak? - zagrozi ubek. 

- Powiedz kiedy wychodzę - Ryszard już spoważnieje w tym momencie 2 odcinka "Stulecia Winnych 4". 

- Nie jest kwestią kiedy, ale na jak długo. Tacy jesteście twardzi? To wam powiem, że wyjdziecie za jakiś czas. Ale niech no ktoś zastrajkuje... Szczecin, Świdnik... A nawet GS w Rypinie! To my tu na was czekamy. Tak, Borkowski, będziemy tęsknić...

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1649: Budzyński zdradzi Magdę jak Martę? Nawet terapia im nie pomoże

W kolejnej scenie 2 odcinka "Stulecia Winnych 4"zobaczymy tego samego ubeka w drzwiach domu Mani! 

- Pani Maria Borkowska?

- Tak

- Chcielibyśmy porozmawiać o pani mężu. Proszę się nie obawiać, to będzie przyjacielska pogawędka. Pierwsza...

Ryszard wróci do domu w 2 odcinku "Stulecia Winnych 4", ale wyzna Mani, że nie zabawi tu długo. Co więcej, namówi ją, aby razem z nim uciekła do Szwecji!  

- Siadaj, Maniu, coś ci muszę powiedzieć... Ja tu nie mogę zostać. Muszę wyjechać z Polski

- Żartujesz, tak? 

- Oni nam nie dadzą spokoju... Będą nas nachodzić, będą nas męczyć tak do końca życia

- Znudzi im się...

- Zrozum, nie znudzi się. Jeżeli jeszcze raz przyjdą do ciebie, jeżeli jeszcze raz Kasia straci rolę, Basia straci pracę, Jula i Ula zostaną wyrzucone z przedszkola, to ja będę wiedział, że to jest moja wina! 

Mania tylko Ani wyzna, jakie mają z mężem plany. Kiedy już wyjadą razem do rodziny nad morze w 2 odcinku "Stulecia Winnych 4" Ania zdradzi Andzi, że tak naprawdę być może widzieli Borkowskich ostatni raz. 

- Wyjechali oboje do Szwecji. Może już się nie zobaczymy

- Jak to możliwe, że w naszej rodzinie są takie tajemnice? - załamie się Andzia.

W Gdańsku Mania i Ryszard pożegnają się bliskimi Michałem (Marcin Franc), Agnieszką (Ina Sobala) i Michelle (Maria Pawłowska). Później, w porcie zobaczymy niewielką łódkę, która zabierze ich do Szwecji. W nocy nad brzegiem morza czeka nas rozdzierające serce pożegnanie! Czy to my zapłaczemy nad ostatnią sceną Mani i Ryszarda w serialu, czy jednak Winna zostanie przy rodzinie przekonamy się już 13 marca w TVP1! Teraz zobacz pożegnanie Mani w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2596: Nowe fakty w sprawie zabójstwa Prota! Jowita zamorduje przez stratę grubej kasy?

Stulecie Winnych 4, odcinek 41 ZWIASTUN. Ryszard odejdzie od Mani. Powrót syna Andzi zmieni życie Winnych
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze