Stulecie Winnych 3 sezon. Ania i Mania już nie będą głównymi bohaterkami! Nowe bliźniaczki w rodzinie Winnych

2020-06-26 10:48 Ag
Stulecie Winnych 3 sezon. Ania i Mania już nie będą głównymi bohaterkami! Nowe bliźniaczki w rodzinie Winnych
Autor: materiały prasowe Facebook Stulecie Winnych Stulecie Winnych 3 sezon. Ania i Mania już nie będą głównymi bohaterkami! Nowe bliźniaczki w rodzinie Winnych

Nowy 3 sezon serialu "Stulecie Winnych" przyniesie duże zmiany w rodzinie Winnych. Akcja będzie się rozgrywać na przestrzeni 30-stu lat, a główne bohaterki - Ania (Weronika Humaj) i Mania (Karolina Bacia) - w pewnym momencie zejdą na dalszy plan. Kiedy w 1971 roku w 3 sezonie "Stulecia Winnych" urodzą się kolejne bliźniaczki - Julia i Urszula, córki Basi to na ich losach będą się skupiały nowe odcinki "Stulecia Winnych". Kto zagra nowe bohaterki w "Stuleciu Winnych".

"Stulecie Winnych" 3 sezon nowe odcinki wiosną 2021 w TVP1

"Stulecie Winnych" zmieni się w kolejnym 3 sezonie. Akcja serialu będzie się rozgrywać w latach 1952-1981, czyli w czasach Polski Ludowej i skupi się na losach kolejnego pokolenia sióstr Winnych w Brwinowie pod Pruszkowem. Kasia (Ekaterina Krakovnaia), Basia (Veronica Voytsethovska), czyli córki Mani i Pawła Bartosiewicza (Tomasz Włosok) dorosną i założą rodziny.

Patrz też: Stulecie Winnych 3 sezon. Paweł wróci do życia Mani i Ryszarda?! Zmienił tożsamość i nie będzie już taki sam!

Jednym z ważniejszych momentów w 3 sezonie "Stulecia Winnych" będą narodziny kolejnych bliźniaczek, córek Basi, które dostaną imiona Julia i Urszula. Wnuczki Mani i Pawła dzieciństwo i młodość, tak jak ich babcia i matka, spędzą w Brwinowie

Córki Basi w 3 sezonie "Stulecia Winnych" będą dorastały w trudnych czasach PRL-u, kiedy o wszystko - od mięsa począwszy, poprzez słodycze, na przyborach szkolnych skończywszy, trzeba będzie zdobywać nieźle kombinując lub wystawać” w kilometrowych kolejkach.

Koniec Stulecia Winnych ZWIASTUN. Ania na ślubie Mani i Ryszarda ujawni, że Paweł żyje

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W nowych odcinkach "Stulecia Winnych" wiosną 2021 oczywiście to miłość, uczucia i emocje, a także silne rodzinne więzy łączące Winnych będą jak zawsze na pierwszym planie. Julia i Ula, tak jak przed laty Ania z Manią, spotkają na swojej drodze chłopca, który zmieni ich życie. Zupełnie jak kiedyś Paweł zmienił życie bliźniaczek Winnych.

Przeczytaj koniecznie: Stulecie Winnych 3 sezon. Mania i Stanisław będą wyglądali zupełnie inaczej? To zdjęcie zszokowało fanów!

Wnuczki Mani w 3 sezonie "Stulecia Winnych" będą dorastały razem z Jeremim, chłopcem, który przyszedł na świat tego samego dnia, co bliźniaczki, a którego skomplikowane losy już na zawsze wpiszą się w historię rodziny. Szczególnie mocna przyjaźń, a może nawet miłość połączy go Julią. Nowe bliźniaczki w "Stuleciu Winnych" czeka wiele życiowych wyzwań i miłosnych zawirowań.

Obsada "Stulecia Winnych" w 3 sezonie bardzo się zmieni. Z upływem czasu będą umierali kolejni bohaterowie, a pojawią się nowe postaci. Na początku na pewno pojawią się Ania, Mania i ich ojciec Stanisław (Jan Wieczorkowski) oraz ukochani mężczyźni - Michał (Stefan Pawłowski) i Ryszard (Piotr Rogucki). Na razie jeszcze nie wiadomo jacy nowi aktorzy zagrają w kontynuacji "Stulecia Winnych".

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Stulecie Winnych 2 sezon, odc. 24. Ewa (Rema Kos), Kasia (Ekaterina Krakovnaia), Basia (Veronica Voytsethovska)
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 2 sezon, odc. 24. Ewa (Rema Kos), Kasia (Ekaterina Krakovnaia), Basia (Veronica Voytsethovska)
Stulecie Winnych, sezon 2, odc. 24: Kasia (Ekaterina Krakovnaia), Basia (Veronica Voytsethovska), Ewa (Rema Kos), Ania (Weronika Humaj), Michał (Stefan Pawłowski), Władysław (Arkadiusz Janiczek)
Autor: TVP
Stulecie Winnych 2 sezon odcinek 26. Mania (Karolina Bacia), Ania (Weronika Humaj)
Autor: materiały prasowe Facebook Stulecie Winnych Stulecie Winnych 2 sezon odcinek 26. Mania (Karolina Bacia), Ania (Weronika Humaj)

Najnowsze