Stulecie Winnych 3 sezon. Mania i Stanisław będą wyglądali zupełnie inaczej? To zdjęcie zszokowało fanów!

2020-06-26 10:13 jkk
Stulecie Winnych 3 sezon. Mania i Stanisław  będą wyglądali zupełnie inaczej? To zdjęcie zszokowało fanów!
Autor: TVP Stulecie Winnych 3 sezon. Mania i Stanisław będą wyglądali zupełnie inaczej? To zdjęcie zszokowało fanów!

W 3 sezonie serialu "Stulecie Winnych" Mania (Karolina Bacia) i Stanisław (Jan Wieczorkowski) będą wyglądali zupełnie inaczej? Faktem jest, że w kolejnej odsłonie serialu wszyscy bohaterowie będą znacznie starsi, ale zdjęcie opublikowane przez Bacię na jej profilu na Instagramie, naprawdę zszokowało fanów! Czy naprawdę Mania i Stanisław Winni tak będą wyglądać w 3 sezonie? Musisz koniecznie to zobaczyć!

Stulecie Winnych sezon 3. Tak zmienią się bohaterowie? Nie poznacie Mani i Ryszarda!

W 3 sezonie serialu "Stulecie Winnych" zobaczymy mocno zmienionych przez czas bohaterów serialu. W ostatnim sezonie Manią dopiero co targały wątpliwości, czy wyjść za Ryszarda, a Ania powie "Tak" Michałowi dopiero na początku sezonu 3.

Dzieci Winnych, które przyszły niedawno na świat, w kolejnej odsłonie serialu, będą już dorosłe i poznamy ich dzieci... Ale, że Mania i Ryszard będą wyglądać w 3 sezonie serialu "Stulecie Winnych" jak nie oni? Tego nikt się nie spodziewał! 

Wyświetl ten post na Instagramie.
Będzie coś nowego... 🙊🤗 Post udostępniony przez Karolina Bacia (@costampoangielsku)

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Kluczem do rozwiązania zagadki szokującej zmiany wyglądu Mani i Stanisława ze "Stulecia Winnych" jest nie tyle postępujący wiek bohaterów, co totalnie nowoczesny styl i strój gwiazd serialu! Zobacz koniecznie ZDJĘCIA! 

Zmianę natychmiast zauważyli nieocenieni fani "Stulecia Winnych", którzy pod zdjęciem opublikowanym na jej profilu na Instagramie pisali:

Będzie coś nowego... 🙊🤗

Nowy serial na 1?

- Aktorstwo to chyba jedna z najlepszych przygód życia. Można być niczym,, kameleon " w jednym projekcie zagrać ojca i córkę, a w kolejnym np parę 🙂

Zobacz też: Stulecie Winnych 3 sezon. Paweł wróci do życia Mani i Ryszarda?! Zmienił tożsamość i nie będzie już taki sam!

Na szczęście Bacia i Wieczorkowski w duecie jednak najmocniej kojarzą się widzom seriali właśnie ze "Stuleciem Winnych". Dlatego też zdziwienie dosłownie zasypali gwiazdy pytaniami:

Stulecie winnych sezon 3? 😁😁😁❤

Tata i córka?🤔 

- A już myślałam, że rozpoczynacie 3 sezon Stulecia...

- Romans z tatą? 😅

Czy twórcy "Stulecia Winnych" faktycznie pokażą nam Manie i jej tatę w nowoczesnych wnętrzach i "miejskim" stylu? Przekonamy się już niebawem w 3 sezonie serialu!

Stulecie Winnych, odcinek 24 ZWIASTUN. Ślub Mani i Ryszarda przerwany! Ubecy wtargną do kościoła - ZWIASTUN

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze