Stulecie Winnych 3 sezon. Paweł wróci do życia Mani i Ryszarda?! Zmienił tożsamość i nie będzie już taki sam!

2020-06-24 8:57 Ag
Stulecie Winnych 3 sezon. Paweł wróci do życia Mani i Ryszarda?! Zmienił tożsamość i nie będzie już taki sam!
Autor: materiały prasowe Facebook Stulecie Winnych Stulecie Winnych 3 sezon. Paweł wróci do życia Mani i Ryszarda?! Zmienił tożsamość i nie będzie już taki sam!

W 3 sezonie serialu "Stulecie Winnych" Paweł (Tomasz Włosok) znów wkroczy do życia Mani (Karolina Bacia) i jej męża Ryszarda (Piotr Rogucki)? Po tym jak cudem uniknął kary śmierci i uciekł z Polski pod zmienionym nazwiskiem "Tomasz Nowak" nadal będzie największym wrogiem władz Polski Ludowej. Trudne czasy PRL przyniosą rodzinie Mani, a zwłaszcza jej córkom wiele wyzwań. Co się stanie kiedy w 3 sezonie "Stulecia Winnych" prawda o śmierci Pawła wyjdzie na jaw?

"Stulecie Winnych" 3 sezon premiera wiosną 2021 w TVP1

Paweł z serialu "Stulecie Winnych" przeżył egzekucję! Nie został zabity w lesie przez sowieckiego żołnierza, ale o tym wie tylko nieliczne grono osób. Ania (Weronika Humaj) jako pierwsza poznała prawdę o kulisach wykonania kary śmierci na Bartoszewiczu od Kazimierza (Mateusz Janicki).

To właśnie okrutny mąż Ani uratował Pawła i dał mu szansę na nowe życie. W 25 odcinku "Stulecia Winnych" wręczył mu fałszywy paszport i kazał jak najszybciej uciekać z Polski. -  Tu masz rzeczy i paszport. Wyjeżdżasz z polską reprezentacją na olimpiadę... A później radź sobie sam! Od teraz jesteś Tomasz Nowak... Tu masz wszystkie papiery.

Nie przegap: Stulecie Winnych 3 sezon. Rodzina Mani i Ryszarda się powiększy. Urodzą się kolejne bliźniaczki

Swoją tajemnicę Ania powierzyła także umierającej babci Broni (Kinga Preis), a finale 2 sezonu "Stulecia Winnych" wyznała także Ignacemu (Lesław Żurek), że Paweł wcale nie zginął, żyje, ale pod zmienionym nazwiskiem.

Patrz też: Stulecie Winnych 3 sezon. Nowi bohaterowie w rodzinie Winnych. Autorka książki ujawnia kulisy!

Koniec Stulecia Winnych ZWIASTUN. Ania na ślubie Mani i Ryszarda ujawni, że Paweł żyje

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dopiero w 3 sezonie "Stulecia Winnych" okaże się czy Ania powie o Pawle także Mani. Po ślubie z Ryszardem jej siostra bliźniaczka ułoży sobie życie na nowo. Uwierzyła w śmierć Pawła, bo dostała oficjalne pismo od władz, że jej męża zastrzelono podczas "próby ucieczki".

Sprawdź też: Stulecie Winnych 3 sezon. Kazimierz znów na wolności! Wyjedzie z więzienia i będzie prześladował Anię

W nowych odcinkach ""Stulecia Winnych" 3 sezonu Mania i Ryszard stworzą prawdziwą rodzinę dla jej córek - Kasi (Ekaterina Krakovnaia) i Basi (Veronica Voytsethovska). Jednak duch Pawła wciąż będzie obecny w ich życiu. Akcja serialu będzie się rozgrywać na przestrzeni wielu lat od 1952 do 1981 roku, więc być może Paweł wróci do Brwinowa, żeby poznać dorastające córki. Zwłaszcza, że rodzina Mani się powiększy!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

	Stulecie Winnych 2 sezon odcinek 24. Paweł (Tomasz Włosok)
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 2 sezon odcinek 24. Paweł (Tomasz Włosok)
Stulecie Winnych 2 sezon odc. 25. Kazimierz (Mateusz Janicki), Paweł (Tomasz Włosok)
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 2 sezon odc. 25. Kazimierz (Mateusz Janicki), Paweł (Tomasz Włosok)
Stulecie Winnych 2 sezon odcinek 26. Mania (Karolina Bacia), Ania (Weronika Humaj)
Autor: materiały prasowe Facebook Stulecie Winnych Stulecie Winnych 2 sezon odcinek 26. Mania (Karolina Bacia), Ania (Weronika Humaj)
Najnowsze