Stulecie Winnych 3 sezon. Rodzina Mani i Ryszarda się powiększy. Urodzą się kolejne bliźniaczki

2020-06-01 7:45 Ag
 Stulecie Winnych 3 sezon. Rodzina Mani i Ryszarda się powiększy. Urodzą się kolejne bliźniaczki
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon. Rodzina Mani i Ryszarda się powiększy. Urodzą się kolejne bliźniaczki

W 3 sezonie serialu "Stulecie Winnych" nastąpi ciąg dalszy losów Mani (Karolina Bacia) i Ryszarda (Piotr Rogucki), którzy będą już po ślubie i stworzą prawdziwą rodzinę dla jej córek - Kasi (Ekaterina Krakovnaia) i Basi (Veronica Voytsethovska). Nowe odcinki "Stulecia Winnych" pokażą lat młodości obu sióstr, a także małżeńskie problemy Mani. Kiedy akcja przeniesie się do 1971 roku w Brwinowie urodzą się kolejne bliźniaczki - Basia zostanie mamą także dwóch córeczek - Julii i Urszuli. To kolejne już, trzecie pokolenie bliźniaczek w "Stuleciu Winnych". Co wydarzy się jeszcze w 3 sezonie?

Kiedy 3 sezon "Stulecia Winnych" w TVP1? Co się wydarzy w nowych odcinkach?

To już pewne, że 3 sezon "Stulecia Winnych" będzie emitowany w TVP1. Ostatni 26 odcinek "Stulecia Winnych" kończy się bowiem zapowiedzią "cdn...". Na ciąg dalszy trzeba będzie jednak sporo poczekać, bo dopiero scenarzyści z Iloną Łepkowską na czele kończą pisać scenariusze nowych odcinków.

Być może zdjęcia do 3 serii "Stulecia Winnych" ruszą na planie już latem. Ale premiera zapewne najwcześniej dopiero wiosną 2021 roku. Skoro pierwszy i drugi sezon "Stulecia Winnych" oparty był kolejno na książkach Ałbeny Grabowskiej: "Stulecie Winnych. Ci, którzy przeżyli" oraz "Stulecie Winnych. Ci, którzy walczyli", to nowy, trzeci sezon zostanie stworzony na gotowej historii opisanej w ostatnim tomie trylogii - "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli".

Patrz też: Stulecie Winnych 3 sezon. Michał wyjdzie z więzienia i weźmie ślub z Anią

O czym będzie 3 sezon Stulecia Winnych? Jeśli twórcy serialu będą się wzorować się na trzecim tomie, to w nowych odcinkach przedstawione zostaną dalsze losy rodu Winnych – na początku lat 70. w Brwinowie pod Pruszkowem urodzą się kolejne bliźniaczki. Mania zostanie babcią, bo jej córka Basia urodzi córeczki, które nazwie Julka i Urszulka.

Córki Basi w 3 sezonie "Stulecia Winnych" będą dorastały w trudnych czasach PRL-u, kiedy o wszystko - od mięsa począwszy, poprzez słodycze, na przyborach szkolnych skończywszy, trzeba zdobywać – „kombinować” lub „wystawać” w kilometrowych kolejkach. Wnuczki Mani będą dorastały razem z Jeremim, chłopcem, który przyszedł na świat tego samego dnia, co bliźniaczki, a którego skomplikowane losy już na zawsze wpiszą się w historię rodziny. Szczególnie mocna przyjaźń połączy go Julią.

Koniec Stulecia Winnych ZWIASTUN. Ania na ślubie Mani i Ryszarda ujawni, że Paweł żyje

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W nowych odcinkach "Stulecia Winnych" 3 sezonie nie zabraknie małżeńskich problemów Mani oraz Ani, która nie uwolni się od swojego pierwszego męża Kazimierza (Mateusz Janicki). Poza tym przybrana córka Ani, z pochodzenia Żydówka, Ewa (Rema Kos), zacznie sobie przypominać swoją przeszłość - kiedy razem z rodzicami była w getcie oraz dociekać im naprawdę jest.

W rodzinie Winnych w 3 sezonie "Stulecia Winnych" obudzą się dążenia niepodległościowe, na które odpowiedzią będą represje władz skierowane przeciw opozycji. Razem z Winnymi widzowie będą zapewne przeżywać wprowadzenie stanu wojennego , pierwsze wolne wybory, a także narodziny mafii w Pruszkowie.

Nie przegap: Stulecie Winnych 3 sezon. Mania i Ania w potwornym kryzysie. Kazimierz nie odpuści Winnym

Obsada 3 sezonu "Stulecia Winnych" na pewno też się zmieni. Nie zabraknie głównych aktorów z 2 sezonu, czyli Weroniki Humaj, Karoliny Baci, Mateusza Janickiego, Stefana Pawłowskiego i Piotra Roguckiego, ale zapewne widzowie zobaczą śmierć Stanisława Winnego, którego gra Jan Wieczorowski.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Stulecie Winnych : Michał aresztowany w ostatnim 26 odcinku. Ania zobaczy go ostatni raz

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Super Raport 27 V (gość: Bodnar, Girzyński, Matczak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Stulecie Winnych 2 sezon, odc. 26: Mania (Karolina Bacia), Ryszard (Piotr Rogucki)
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 2 sezon, odc. 26: Mania (Karolina Bacia), Ryszard (Piotr Rogucki)
Stulecie Winnych 2 sezon odc. 26: Mania (Karolina Bacia), Ania (Weronika Humaj)
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 2 sezon odc. 26: Mania (Karolina Bacia), Ania (Weronika Humaj)
Stulecie Winnych sezon 2, odc. 26: Mania (Karolina Bacia), Ryszard (Piotr Rogucki)
Autor: TVP/VOD
Stulecie Winnych 2 sezon, odc. 24. Ewa (Rema Kos), Kasia (Ekaterina Krakovnaia), Basia (Veronica Voytsethovska)
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 2 sezon, odc. 24. Ewa (Rema Kos), Kasia (Ekaterina Krakovnaia), Basia (Veronica Voytsethovska)
Stulecie Winnych, sezon 2, odc. 24: Kasia (Ekaterina Krakovnaia), Basia (Veronica Voytsethovska), Ewa (Rema Kos), Ania (Weronika Humaj), Michał (Stefan Pawłowski), Władysław (Arkadiusz Janiczek)
Autor: TVP

Najnowsze