Stulecie Winnych 3 sezon. Mania i Ania w potwornym kryzysie. Kazimierz nie odpuści Winnym

2020-05-19 15:50 jkk
Stulecie Winnych 3 sezon. Mania i Ania w potwornym kryzysie. Kazimierz nie odpuści Winnym
Autor: TVP Stulecie Winnych 3 sezon. Mania i Ania w potwornym kryzysie. Kazimierz nie odpuści Winnym

W nowym 3 sezonie serialu "Stulecie Winnych" Mania (Karolina Bacia) i Ania (Weronika Humaj) znajdą się w potwornym kryzysie! Wszystko przez to, że Kazimierz (Mateusz Janicki), któremu uda się pod koniec 2 sezonu serialu zrobić coś dobrego, wróci do starych nawyków okrutnego i zazdrosnego męża Ani! Jak wiele podłości doświadczą Winne z rąk okrutnika? Dobra wiadomość jest taka, że 3 sezon "Stulecia Winnych" na pewno zobaczymy, ale bliźniaczki Winne znów czeka ciężki los...

Stulecie Winnych, sezon 3: Kazimierz nie wypuści Ani z rąk! Zatruje życie Winnym

Choć pod koniec 2 sezonu serialu "Stulecie Winnych" będzie wydawało się, że Kazimierz raz na zawsze odpuści Ani i odejdzie w swoją stronę, zapowiada się na to, że "dobre serce" okrutnego małżonka długo nie wytrzyma w tym anielskim stanie. 

Gwiazdy serialu "Stulecie Winnych" wchodzą  na plan 3 sezonu serialu. Jak podaje "Świat Seriali" wiadomo już także na czyich losach skoncentrowane będą nowe odcinki!

Scenarzyści przyszykowali dla Mani (Karolina Bacia) i Ani (Weronika Humaj) problemy małżeńskie. Ślub z Mania Ryszardem musiała brać aż dwa razy, ale to co zacznie się w końcu na dobre, będzie toczyć się jak zwykle. Jak zobaczymy w 25 odcinku "Stulecia Winnych" pierwszy mąż Mani przeżyje egzekucję, a w ucieczce z kraju pomoże mu... właśnie Kazimierz. Czy to wszystko po to, aby zniszczyć siostrom powojenne życie?

Do problemów małżeńskich Mani i Ryszarda w 3 sezonie serialu dołączą kłopoty ich córek. Czy Kazimierz zabierze się najpierw za dzieci obu sióstr, tak jak zrobił to w 2 sezonie "Stulecia Winnych"?

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

W 25 odcinku 2 sezonu serialu "Stulecie Winnych" Kazimierz zapowie Ani, że już nigdy więcej się nie spotkają. Niestety, tym razem nie dotrzyma słowa... A może nigdy nie będzie miał takiego zamiaru? Byłoby to zbyt proste, gdyby ten łajdak tak po prostu odpuścił Ani miłość z Michałem i dał spokojnie żyć. 

Tak w każdym razie uważają producenci serialu, którzy znów dadzą Kazimierzowi wielkie moce sprawcze i skierują je do Brwinowa. Jak Kazimierz zniszczy po raz kolejny życie Winnych? Mania i Ania zostaną mocno osłabione bez Broni, którą pożegnają w finale 2 sezonu serialu "Stulecie Winnych". Jak sobie będą radzić z zemstą Kazimierza niełatwe małżeństwa Ani i Mani zobaczymy już w 3 sezonie serialu!

Super Raport 15 V (goście: Dworczyk, Dziambor)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze