Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 22: Kazimierz będzie śledził Anię i Manię! Zaplanuje zemstę na żonie - ZWIASTUN

2020-04-28 7:58 Ag
 Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 22: Kazimierz będzie śledził Anię i Manię! Zaplanuje zemstę na żonie  - ZWIASTUN
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 22: Kazimierz będzie śledził Anię i Manię! Zaplanuje zemstę na żonie - ZWIASTUN

W 22 odcinku serialu "Stulecie Winnych" Ania (Weronika Humaj) nie będzie miała pojęcia, że Kazimierz (Mateusz Janicki) żyje i jako Andrzej Wolski stał się królem warszawskiego półświatka. Bolesne wspomnienia o okrutnym mężu sprawią, że Ania zrezygnuje nawet z możliwości uznania go za zmarłego, przekonana, że zginął zastrzelony przez Niemców. Kiedy razem z Manią (Karolina Bacia) w 22 odcinku "Stulecia Winnych" pojedzie do kina do Warszawy nie zauważy nawet, że Kazimierz ją śledzi. Tarasiewicz usiądzie za żoną w kinie i będzie się w nią wpatrywał, planując zemstę! Zobaczcie ZWIASTUN "Stulecia Winnych".

"Stulecie Winnych" 2 sezon, odcinek 22 - niedziela, 3.05.2020, o godz. 20.20 w TVP1

Kazimierz ze "Stulecia Winnych" nie zginął! Po wojnie zmienił tożsamość i nazwisko. Jako Andrzej Wolski został "królem Warszawy", przywódcą lokalnych bandytów, którzy okradają biednych ludzi, gnębionych kiedyś przez Niemców, a teraz drani pokroju Kazimierza.

W 22 odcinku "Stulecia Winnych" Ania nie będzie jeszcze wiedziała, że jej mąż żyje. Kiedy Mania wspomni o śmierci Kazimierza i o tym, że nie odnaleziono jego ciała, siostra szybko utnie temat. Zrezygnuje nawet z możliwości uzyskania dokumentu, że jej mąż nie żyje, by mogła oficjalnie zostać wdową. Postanowi zostawic wszystko tak jak jest, nieświadoma, że bezwzględny Tarasiewicz wiedzie spokojne życie w Warszawie.

Patrz też: Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 22: Michał odnajdzie Anię dzięki księdzu Ignacemu. Nareszcie będą razem! ZWIASTUN

Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 22: Michał odnajdzie Anię dzięki księdzu Ignacemu. Nareszcie będą razem! ZWIASTUN

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Mało tego, w 22 odcinku "Stulecia Winnych" Kazimierz bez większego trudu znajdzie Anię. Będzie ją śledził gdy razem z Manią pójdzie do kina. Usiądzie za nimi, poda szwagierce zapalniczkę, a żadna z sióstr go nie zauważy. Rozbawione filmem o stonce ziemniaczanej nie zorientują się jak wielkie im grozi niebezpieczeństwo.

Tym razem Kazimierz nie zaatakuje. Wpatrzony w Anię pełnym nienawiści wzrokiem w 22 odcinku "Stulecia Winnych" będzie obserwował każdy jej ruch po wyjściu z kina. Dopiero po chwili Ania poczuje na sobie czyjś wzrok. Kiedy się odwróci Kazimierz sprytnie się ukryje, a później odjedzie samochodem ze swoim kierowcą.

Sprawdź też: Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 23: Kazimierz będzie prześladował Anię. Nie pozwoli jej być z Michałem

Niestety powrót Kazimierza do życia w 2 sezonie "Stulecia Winnych" oznacza kolejne problemy. Ania nie uwolni się tak łatwo od męża, który podczas wojny wiele razy pokazywał jej jakim jest łotrem! Na jej oczach w końcu zgwałcił Żydówkę Różę (Maria Dębska).

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Stulecie Winnych 2 sezon odc. 22. Ania (Weronika Humaj), Mania (Karolina Bacia)
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 2 sezon odc. 22. Ania (Weronika Humaj), Mania (Karolina Bacia)
Stulecie Winnych 2 sezon. Kazimierz Tarasiewicz/ Andrzej Wolski (Mateusz Janicki)
Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 2 sezon. Kazimierz Tarasiewicz/ Andrzej Wolski (Mateusz Janicki)

Najnowsze