Stulecie Winnych 3 sezon. Kazimierz znów na wolności! Wyjedzie z więzienia i będzie prześladował Anię

2020-06-01 8:16 sz
Stulecie Winnych 3 sezon. Kazimierz znów na wolności! Wyjedzie z więzienia i będzie prześladował Anię
Autor: TVP VOD Stulecie Winnych 3 sezon. Kazimierz znów na wolności! Wyjedzie z więzienia i będzie prześladował Anię

Czy będzie 3 sezon serialu "Stulecie Winnych"? Na razie nie ma oficjalnego stanowiska TVP w tej sprawie, jednak według doniesień wiadomo już, co się wydarzy. Kazimierz (Mateusz Janicki) w nowych odcinkach "Stulecia Winnych" wyjdzie z więzienia i nie da spokoju Ani (Weronika Humaj)! Szykują się wielkie emocje. Bohaterka znowu będzie musiała pozbyć się mężczyzny ze swojego życia. Sprawdź, co wydarzy się w 3. sezonie.

Co wydarzy się w 3. sezonie serialu "Stulecie Winnych"?

Kazimierz z serialu "Stulecie Winnych" w finałowym 26 odcinku zostanie aresztowany i wtrącony do więzienia! Na jaw wyjdą jego zagrywki z władzą i próby ratowania wrogów systemu.

- Ty Kazik miałeś pracować dla mnie i tyko dla mnie. Tobie się wydaje, że jesteś jakimś pieprzonym Bogiem? Tobie się wydaje, że możesz bezkarnie szantażować towarzysz prokurator?! - usłyszy Tarasiewicz. Kilka godzin później przyjdzie po niego trzech mężczyzn i wyprowadzą go z rękami wykręconymi do tyłu.

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3 sezon. Kiedy będą nowe odcinki w TVP1? Zdjęcia na planie ruszą w wakacje?

"Osią fabuły w 3 sezonie będą problemy małżeńskie Mani i Ani, a także młodość córeczek tej pierwszej. Nad dziewczynami z rodu Winnych jak zły duch będzie wciąż krążył Kazimierz" czytamy w "Tele Tygodniu". To oznacza, że Kazimierz w 3. sezonie "Stulecia Winnych" wyjdzie na wolność. Ania, która w ostatnim 26 odcinku straci Michała (Stefan Pawłowski), znowu będzie musiała obchodzić się z okrutnym mężem. Śniegocki w finale 2. sezonu zostanie bowiem aresztowany i skatowany przez UBeków, a jego dalszy los jest niepewny.

Kiedy pojawią się nowe odcinki "Stulecia Winnych"? Na razie nie wiadomo, ponieważ zdjęcia do 3. sezonu jeszcze nie ruszyły. Sytuacja z pandemią koronawirusa może to jeszcze opóźnić. W końcówce 26 odcinka jest jednak napisane, że ciąg dalszy nastąpi, więc kto wie, może kolejny sezon zobaczymy już wiosną 2021 roku?

Sprawdź też: Koniec Stulecia Winnych. Tak narodzi się miłość Stanisława do Andzi w ostatnim 26 odcinku! Będzie ją podglądał - WIDEO

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Koniec Stulecia Winnych ZWIASTUN. Ania na ślubie Mani i Ryszarda ujawni, że Paweł żyje

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze