Koniec Stulecia Winnych. Tak narodzi się miłość Stanisława do Andzi w ostatnim 26 odcinku! Będzie ją podglądał - WIDEO

2020-05-31 21:38 sz
Koniec Stulecia Winnych. Tak narodzi się miłość Stanisława do Andzi w ostatnim 26 odcinku! Będzie ją podglądał - WIDEO
Autor: TVP Koniec Stulecia Winnych. Tak narodzi się miłość Stanisława do Andzi w ostatnim 26 odcinku! Będzie ją podglądał - WIDEO

W ostatnim 26 odcinku "Stulecia Winnych" Stanisław (Jan Wieczorkowski) pokocha Andzię (Barbara Wypych). Uczucie do pięknej kobiety rozkwitnie w cieniu tragedii, po śmierci Broni (Kinga Preis). Załamany Winny w 26 odcinku przy nowej towarzyszce na nowo odzyska radość życia. Dojdzie nawet do tego, że przez buzujące pożądanie zacznie podglądać Andzię! Sprawdź, co dokładnie wydarzy się w finałowym 26 odcinku serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych" 2 sezon odcinek 26 ostatni - niedziela, 31.05.2020, o godz. 20.20 w TVP1

W serialu "Stulecie Winnych"" cała rodzina w finałowym 26 odcinku będzie bardzo przeżywać śmierć ukochanej Broni. Seniorka odeszła i zostawiła po sobie wielką pustkę. Najbardziej będzie cierpiał Stanisław, który straci całą radość życia. Straci też wiarę w to, że poradzą sobie bez mądrej i zaradnej głowy rodziny.

- Chciałbym wam wszystkim bardzo podziękować za to, że pożegnaliście dzisiaj ze mną moją mamę... Naszą mamę. I że nie płakaliście, bo obiecaliśmy jej, że nikt na pogrzebie nie będzie płakał i ja naprawdę nie wiem, jak my teraz będziemy żyć, kiedy jej zabrakło - powie wszystkim zgromadzonym w domu Winnych po pogrzebie Broni.

Przeczytaj: Koniec Stulecia Winnych. Córka Ani odkryje swoje prawdziwe pochodzenie?! Ewa prześladowana w szkole w ostatnim 26 odcinku

Cierpienie Winnych w ostatnim 26 odcinku "Stulecia Winnych" przerwie pojawienie się Andzi wraz z synami, Jerzykiem (Andrzej Ptak) i Benitem (Donato Berchicci). Rodzina będzie uciekać przed sycylijską mafią i schronią się właśnie w Brwinowie.

Stanisławowi od raz wpadnie w oko temperamentna Andzia, która swoją werwą wprowadzi na nowo radość i życie do domu Winnych. Wzbudzi w mężczyźnie wielkie pożądanie, które trudno będzie mu opanować. Stanisław w serialu "Stulecie Winnych" w 26 odcinku wieczorem zakradnie się do drzwi pokoju towarzyszki. Natrafi na moment, w którym Andzie będzie rozbierać się z ubrań. Nie będzie w stanie oderwać od niej wzroku! Zobacz wideo.

Sprawdź też: Koniec Stulecia Winnych. Michał w ubeckim więzieniu wyda księdza Ignacego w ostatnim 26 odcinku? Ubecy znajdą świadka z powstania

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Koniec Stulecia Winnych ZWIASTUN. Ania na ślubie Mani i Ryszarda ujawni, że Paweł żyje

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze