Koniec Stulecia Winnych. Michał w ubeckim więzieniu wyda księdza Ignacego w ostatnim 26 odcinku? Ubecy znajdą świadka z powstania

2020-05-31 10:13 jkk
Koniec Stulecia Winnych. Michał w ubeckim więzieniu wyda księdza Ignacego w ostatnim 26 odcinku? Ubecy znajdą świadka z powstania
Autor: TVP/VOD Koniec Stulecia Winnych. Michał w ubeckim więzieniu wyda księdza Ignacego w ostatnim 26 odcinku? Ubecy znajdą świadka z powstania

Na koniec serialu "Stulecie Winnych" Michał (Stefan Pawłowski) trafi do ubeckiego więzienia. Czy skatowany do krwi i zagłodzony w ostatnim 26 odcinku "Stulecia Winnych" wyda księdza Ignacego (Lesław Żurek)? Sowieckie dranie znajdą świadka z Powstania Warszawskiego, który zacznie sypać... Tak właśnie Michał trafi w łapy ubeków i dokładnie tego samego będą od niego chcieli - nazwisk, pseudonimów, adresów! Czy kompletnie skatowany narzeczony Ani (Weronika Humaj) wyda Ignacego w 26 odcinku "Stulecia Winnych"? Zobaczcie ZWIASTUN!

"Stulecie Winnych" 2 sezon odcinek 26 ostatni - niedziela, 31.05.2020, o godz. 20.20 w TVP1

Ksiądz Ignacy będzie pierwszą osobą, do której uda się Ania w 26 odcinku serialu "Stulecie Winnych" poskarżyć na aresztowanie Michała. Nie będzie miała pojęcia za co jej ukochany trafił za ubeckie kraty, a ksiądz cierpliwie jej wysłucha.

- Ale jeśli zatrzymanie ma coś wspólnego z powstaniem.. - zmartwi się Ania w 26 odcinku serialu "Stulecie Winnych". - Boże, Ignacy! Jeśli go złamią przecież może powiedzieć, że też byłeś w powstaniu!

Niestety, mająca wizjonerskie zdolności Ania, znów dobrze przewidzi co się  będzie działo w 26 odcinku "Stulecia Winnych" za kratami w Pałacu Mostowskich...

Czytaj też: Stulecie Winnych 3 sezon. Rodzina Mani i Ryszarda się powiększy. Urodzą się kolejne bliźniaczki

Stulecie Winnych : Michał aresztowany w ostatnim 26 odcinku. Ania zobaczy go ostatni raz

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Możesz mieć, niestety rację - potwierdzi przewidywania Ani ksiądz.

Ania w tym momencie ostatniego odcinka "Stulecia Winnych" zacznie namawiać Ignacego, żeby koniecznie na jakiś czas wyjechał. - I nie przyjeżdżaj do Brwinowa dopóki się wszystko nie uspokoi - poprosi Ania.

Ksiądz Ignacy będzie przekonany w 26 odcinku serialu "Stulecie Winnych", że nowa władza nie ruszy księdza, ale Ania słusznie opowie, że dla nich nie ma świętości.

Tymczasem Michał podczas brutalnego przesłuchania dowie się: - Mamy świadka, który potwierdził, że walczyłeś w zgrupowaniu "Chrobry"!

- Powtarzam, nie byłem w Armii Krajowej - będzie w kółko odpowiadał kompletnie zmasakrowany Michał.  Na to jednak ubecki śledczy będzie przygotowany.

- Wprowadzić go - rzuci do słuchawki. I w celi pojawi się kolega (Adrian Wajda)  z powstania Michała! Będzie wyglądał jeszcze gorzej, niż Michał, cały we krwi, bez zębów, upodlony do granic ludzkiej wytrzymałości... - Mów! Kto to jest? - usłyszy krótkie polecenie powstaniec.

Widzowie finału "Stulecia Winnych" zobaczą w tym momencie 26 odcinka wspomnienia. - Zna się pan trochę na broni? - zobaczymy wspomnienie powstańca, który pyta Michała o jego wojskowe umiejętności. W Pałacu Mostowskich powie kim jest Michał i gdzie go spotkał... Ta scena to "pokazówka" ubeka, który udowodni Michałowi, że on tez zacznie sypać!

Czy skatowany Michał pęknie po spotkaniu z dawnych kolegą? Czy wyda walczącego z nim w powstaniu księdza Ignacego, żeby uratować życie? Zobaczymy w 26 odcinku, na koniec "Stulecia Winnych"!

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze