Stulecie Winnych 3 sezon. Kiedy będą nowe odcinki w TVP1? Zdjęcia na planie ruszą w wakacje?

2020-05-31 21:41 sz
Stulecie Winnych 3 sezon. Kiedy będą nowe odcinki w TVP1? Zdjęcia na planie ruszą w wakacje?
Autor: TVP Stulecie Winnych 3 sezon. Kiedy będą nowe odcinki w TVP1? Zdjęcia na planie ruszą w wakacje?

Czy będzie 3. sezon serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy nowe odcinki? Finał 2. sezonu "Stulecia Winnych" nastąpi w niedzielę 31.05.2020 roku, a widzowie już chcą wiedzieć, czy mogą liczyć na kontynuację hitowej produkcji na podstawie książek Ałbeny Grabowskiej. Zdjęcia do innych seriali ruszyły pomimo pandemii koronawirusa. Czy podobnie będzie z 3. sezonem "Stulecia Winnych"? Sprawdź u nas.

Czy będzie 3. sezon serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy nowe odcinki w TVP1?

Czy w wakacje wystartują zdjęcia do 3. sezonu "Stulecia Winnych"? Kiedy będą nowe odcinki? Serial "Stulecie Winnych", na podstawie serii książek Ałbeny Grabowskiej, odniósł ogromny sukces, więc szanse na kontynuację produkcji są bardzo duże. Szczególnie, że zostały wydane trzy książki, więc urwanie serialu po dwóch sezonach z pewnością zawiodłoby widzów.

Przeczytaj: Koniec Stulecia Winnych. Tak narodzi się miłość Stanisława do Andzi w ostatnim 26 odcinku! Będzie ją podglądał - WIDEO

Na razie nie ma żadnego oficjalnego potwierdzenia ze strony TVP, że 3. sezon "Stulecia Winnych" powstanie, a aktorzy nie wrócili na plan. Nie jest jednak wykluczone, że zdjęcia ruszą w wakacje, a premiera nowych odcinków zapewne przypadałaby wtedy na wiosnę 2021.

Co zatem wydarzyłoby się w kolejnej transzy? Z opisu trzeciej książki z serii, "Stulecie Winnych Tom 3. Ci, którzy wierzyli", wiemy, że akcja miałaby miejsce w Pruszkowie, w roku 1971. Basia rodzi bliźniaczki Julię i Urszulę i to wokół nich toczy się fabuła. Dziewczynki dorastają w towarzystwie Jeremiego, chłopca urodzonego tego samego dnia, co one. Czasy są ciężkie, Winni muszą starać się o podstawowe produkty i dołączają do kolejnej walki niepodległościowej. W 3 sezonie "Stulecia Winnych" nie zabrakłoby też wątku mafii pruszkowskiej. Oby doszło do jej realizacji!

Sprawdź też: Koniec Stulecia Winnych. Córka Ani odkryje swoje prawdziwe pochodzenie?! Ewa prześladowana w szkole w ostatnim 26 odcinku

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Koniec Stulecia Winnych ZWIASTUN. Ania na ślubie Mani i Ryszarda ujawni, że Paweł żyje

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.