Osiecka. Mikołaj Roznerski w nowym hicie TVP powala na kolana! Będzie mężem Agnieszki Osieckiej

i

Autor: TVP Osiecka. Mikołaj Roznerski w nowym hicie TVP powala na kolana! Będzie mężem Agnieszki Osieckiej

Osiecka. Mikołaj Roznerski w nowym hicie TVP powala na kolana! Będzie mężem Agnieszki Osieckiej

Mikołaj Roznerski, uwielbiamy przez fanów jako Marcin z "M jak miłość", zagra ważną rolę w nowym hicie TVP! To on właśnie wcieli się w postać męża Agnieszki Osieckiej (Eliza Rycembel/Magdalena Popławska) w serialu "Osiecka". Emisja 1 odcinka nowego przeboju już w 1 dzień Świąt Bożego Narodzenia o godzinie 20.15 w TVP1. A u nas wszystko o fantastycznej roli Mikołaja Roznerskiego jako Wojciecha Frykowskiego!

Mikołaj Roznerski zagra jedną z głównych ról w serialu "Osiecka"! Będzie mężem znanej pisarki

W nowym serialu TVP "Osiecka" Mikołaj Roznerski zagra pierwszego męża artystki, Wojciecha Frykowskiego! Znany fanom z roli Marcina Chodakowskiego w "M jak miłość" gwiazdor polskiego kina zdradza kulisy powstawania nowego przeboju stacji. 

- Relacja z Agnieszką Osiecką jest relacją bardzo czułą - mówi o związku swojego bohatera z Osiecką Mikołaj Roznerski. - On się w niej po prostu zakochał! Ale to tez ma drugie dno. Widział w niej utalentowaną artystkę, na której też może zarobić. Chciał, żeby ona pisała dla zarobku, a ona chciała pisać i być wielką artystką - ujawnia prawdę o swojej postaci Roznerski.   

Czytaj też: M jak miłość. Smutne święta u Chodakowskich. Marcin z Szymkiem i Mają, ale bez Izy! Co się z nią stanie? - ZDJĘCIA

ZWIASTUN "Osieckiej"

Wojciech Frykowski to pierwszy mąż młodej Agnieszki Osieckiej, który niejako wyrwał ją ze szponów toksycznej miłości z Markiem Hłasko (Jędrzej Hycnar). Ale jak mówi grający go aktor, ten związek również nie uda się tytułowej bohaterce serialu "Osiecka". Małżeństwo przetrwa zaledwie rok!

W zwiastunach i materiałach z planu "Osieckiej" widzimy Mikołaja Roznerskiego jak mknie w pięknym czerwonym samochodzie, a szczęśliwa Osiecka przytula się do niego w wielu ujęciach. Ale na ślubie Frykowskiego i Osieckiej pojawi się też Hłasko, którego obecność w życiu Agnieszki, położy się cieniem na życiu młodego  małżeństwa Osieckiej z Frykowskim. 

Roznerski na swoim profilu na Instagramie pochwalił się fanom nowa rolą. - Zapraszam na serial pt ,,Osiecka” już 26 grudnia ???. Będzie, grane ,będzie śpiewane , będzie tańczone. Będzie barwnie ???

Sprawdź koniecznie: Osiecka. Premierowe odcinki online na vod.tvp.pl przed emisją w TVP. Jak i gdzie oglądać serial o Osieckiej?

Jak będzie wyglądał Mikołaj Roznerski w roli Wojciecha Frykowskiego w nowym hicie TVP - zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ! Naszym zdaniem, Roznerski w roli męża Osieckiej wypada wręcz rewelacyjnie! Trzy pierwsze odcinki serialu "Osiecka" zobaczymy już 25, 26 i 27 grudnia w TVP1 o godzinie 20.15.   

Zobacz także: Barwy szczęścia. Józek po zdradzie Julity zabierze jej córkę. Znajdzie Julci nową matkę i nawiąże romans z dziewczyną przyjaciela!

Kogo zagra Mikołaj Roznerski w serialu "Osiecka" w TVP1?

Mikołaj Roznerski zagra pierwszego męża wielkiej pisarki i twórczyni największych polskich przebojów, Wojciecha Frykowskiego.

Wojciech Frykowski był synem znanego polskiego biznesmena, Jana Frykowskiego, a w latach 1963-1967 mężem Agnieszki Osieckiej. Para wzięła niezwykle malowniczy, huczny ślub w Zakopanem. W scenach z tego niezwykłego zobaczymy Mikołaja Roznerskiego z Elizą Rycembel, która w serialu "Osiecka" zagra młoda Agnieszkę. 

Wojciech Frykowski zginął tragicznie - został zamordowany w 1969 roku w domu Romana Polańskiego przez bandę Charls'a Mansona.  

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze