Osiecka. Premierowe odcinki online na vod.tvp.pl przed emisją w TVP. Jak i gdzie oglądać?

i

Autor: materiały prasowe TVP Osiecka. Premierowe odcinki online na vod.tvp.pl przed emisją w TVP. Jak i gdzie oglądać?

Osiecka. Premierowe odcinki online na vod.tvp.pl przed emisją w TVP. Jak i gdzie oglądać serial o Osieckiej?

2020-12-22 12:14

"Osiecka", czyli serial o Agnieszce Osieckiej swoją premierą będzie miał w piątek, 25.12.2020, o godz. 20.15 w TVP1. Jeszcze przed emisją serialu "Osiecka" w telewizji trzy pierwsze odcinki można przedpremierowo zobaczyć na vod.tvp.pl. "Osiecka" online przed premierą w TVP1 to prawdziwa gratka dla widzów, którzy nie mogą się doczekać przeniesionej na ekran biografii Osieckiej, słynnej poetki i pisarki. Jak oglądać "Osiecką" w internecie? Czy odcinki "Osieckiej" na vod.tvp.pl są płatne? Poznajcie szczegóły!

"Osiecka" premiera serialu o Agnieszce Osieckiej w TVP1 w piątek, 25.12.2020, o godz. 20.15

Serial "Osiecka" na antenie TVP1 to największe wydarzenie tego sezonu w telewizji polskiej! Od ponad roku widzowie czekali na emisję "Osieckiej", bo zdjęcia do tej produkcji ruszyły już latem 2019 roku. Data premiery "Osieckiej" ulegała zmianie, z różnych powodów była przenoszona. Aż wreszcie serial biograficzny o Agnieszce Osieckiej doczeka się emisji w święta Bożego Narodzenia w Jedynce.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 56: Ula przejmie władzę twardą ręką! Wyrzuci Marka i porozstawia wszystkich po kątach - ZWIASTUN

"Osiecka" to biografia słynnej artystki, która obejmie wczesną młodość przypadającą na lata 50-te, aż po schyłek jej życia, do lat 90-tych kiedy zmagała się nie tylko z chorobą alkoholową, ale także z rakiem jelita grubego. To właśnie nowotwór był przyczyną śmierci Agnieszki Osieckiej, która zmarła w 1997 roku, w wieku zaledwie 61 lat.

W roli Agnieszki Osieckiej w serialu "Osiecka" wystąpią dwie aktorki - młodą studentkę w pierwszych odcinkach zagra Eliza Rycembel, a w późniejszych latach w postać tę wcieli się Magdalena Popławska. Obsada "Osieckiej" to cała plejada gwiazd, znanych aktorów, którzy odegrali prawdziwych artystów, pisarzy, reżyserów.

Ekranowi rodzice Osieckiej, czyli Maria i Wiktor to Maria Pakulnis i Jan Frycz. Jej ukochanego z czasów studenckich, pisarza Marka Hłaskę zagra Jędrzej Hycnar, a pierwszego męża Wojciech Frykowskiego - Mikołaj Roznerski. Pierwsze trzy odcinki "Osieckiej" w TVP1 zostaną wyemitowane 25, 26 i 27 grudnia 2020 o godz. 20.15. A kolejne w następne niedziele, począwszy od 3.01.2021 r.

ZWIASTUN "Osieckiej"

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1556: Ślub Soni i Janka pod ostrzałem bandyty! Suknia ślubna od Uli sprowadzi na nich nieszczęście

Jak oglądać serial "Osiecka" online na vod.tvp.pl?

Wszystkie odcinki serialu "Osiecka" będą dostępne TUTAJ >>> w strefie ABO. Przed ich premierą w TVP1 emisja online jest płatna. Trzeba przejść krok po kroku przez rejestrację w serwisie vod.tvp.pl i wykupić pakiet za odpowiednią opłatą na określony dostęp. Po emisji w telewizji "Osiecka" będzie za darmo w internecie. Już teraz trzy pierwsze odcinki "Osieckiej" są udostępnione płatnie online!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze