Koniec BrzydUla 2. Marek wróci do Uli i dzieci w 221 odcinku, ale finał okaże się zaskakujący

i

Autor: Player Koniec BrzydUla 2. Marek wróci do Uli i dzieci w 221 odcinku, ale finał okaże się zaskakujący

Koniec BrzydUla 2. Marek wróci do Uli i dzieci w 221 odcinku, ale finał okaże się zaskakujący

2021-12-23 10:14

W 221 odcinku „BrzydUla 2” Marek wróci do domu rodzinnego, by spędzić czas z Ulą (Julia Kamińska), Julką (Marysia Włodkowska) i Kubą (Jakub Rutkowski). Dzieci bardzo przeżyły rozwód Dobrzańskich, dlatego pomimo wielkiej afery w F&D w 221 odcinku „BrzydUla 2”, Marek wróci do domu i zajmie się pociechami. Chociaż na chwilę wszyscy będą znów szczęśliwi, a Dobrzańscy znów staną się dla siebie życzliwi. Julka i Kuba przygotują dla rodziców niespodziankę, a Marek stanie przed trudnym wyborem. Ostatecznie podejmie zaskakującą decyzję.

"BrzydUla" 2, odcinek 221 - czwartek, 23.12.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 221 odcinku „BrzydUla 2” Marek i Ula zmierzą się z bardzo nieciekawą sytuacją w F&D, gdzie panuje chaos w związku z wykradzionymi materiałami kolekcji. Dobrzańscy postarają się wytropić wroga, ale ostatecznie okaże się, że znaleźli się w pułapce. Aleks (Mariusz Zaniewski) i załoga Hu Fashion nadal postarają się wykończyć F&D.

- Marek, czy my jesteśmy w pułapce? - zapyta retorycznie Ula w 221 odcinku „BrzydUla 2”, ale oboje będą wiedzieli, że właśnie taka jest prawda, co pogorszy ich nastroje. Kiedy przyjdzie wieczór, oboje oddadzą się rodzinie, a Marek zamiast do wynajmowanego mieszkania, wróci do Uli i dzieci.

Przeczytaj: M jak miłość. Mikołajowi Roznerskiemu pękło serce. Nie ma pojęcia, kogo kocha bardziej

W 221 odcinku „BrzydUla 2” Dobrzański zacznie odrabiać lekcje z Kubą, a Ula zajmie się tym samym z Julką. Dzieci wreszcie odetchną z ulgą, bo bardzo żałowały, że rodzice się rozstali. Dobrzański stanie jednak na wysokości zadania i w 221 odcinku „BrzydUla 2” nie wróci sam do domu, a zostanie z rodziną. Dawno nie byli tak zadowoleni.

- Byłeś wspaniały – zacznie Ula, kiedy Marek zacznie zbierać się do siebie. – Ja? Kuba był – odpowie. – Kuba jest wspaniały zawsze, a ty byłeś dzisiaj – usłyszy komplement Dobrzański. – Starałem się, ale Kuba był lepszy – uśmiechnie się ojciec dumny z nauki syna.

Marek w 221 odcinku „BrzydUla 2” wyjdzie z rodzinnego domu, ale nagle uśmiechnie się i wróci. Złapie nawet za klamkę, by wejść do środka, ale ostatecznie cofnie rękę. Pójdzie do samochodu i będzie stał pod domem. Wtedy zadzwoni telefon, a Ula oznajmi, że musi usłyszeć niespodziankę od dzieci. Julka i Kuba zaczną śpiewać do telefonu, a Marek z utęsknieniem spojrzy w okno. Będzie doskonale widać, że Dobrzański chce wrócić do rodziny, ale coś go powstrzymuje. Ostatecznie koniec „BrzydUla 2” będzie wyglądał tak, że zamyślony Marek zacznie zastanawiać się nad swoimi wyborami. Następne odcinki serialu dostępne będą w 2022 r.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1625: Śmierć Anity. Kamil oddałby majątek, ale będzie już za późno – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

BrzydUla 2 ZWIASTUN nowych odcinków. Marek zdradzi Ulę z Natalią i okrutnie odepchnie żonę
Najnowsze