BrzydUla 2, odcinek 221: Ula i Marek w pułapce! Dobrzańscy muszą trzymać się razem, by w ogóle przetrwali

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 221: Ula i Marek w pułapce! Dobrzańscy muszą trzymać się razem, by w ogóle przetrwali

BrzydUla 2, odcinek 221: Ula i Marek w pułapce! Dobrzańscy muszą trzymać się razem, by w ogóle przetrwali

2021-12-22 15:19

Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) w 221 odcinku "BrzydUla 2" znajdą się w pułapce i tylko połączenie sił i zgodność może ich uratować. Dobrzańscy może i się rozwiedli, ale nadal bardzo wiele ich łączy i nie da się przed tym uciec. W 221 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek zrozumieją, że są w sytuacji bez wyjścia i ze strachem spojrzą sobie w oczy. To nie będzie czas na rozgrzebywanie wzajemnych pretensji i tematu rozwodu. Jeśli Dobrzańscy mają przetrwać, muszą działać razem, bo inaczej odbije się to nie tylko na nich, ale na wszystkich wokół.

"BrzydUla" 2, odcinek 221 - czwartek, 23.12.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 221 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek będą dywagować nad sytuacją w F&D, która budzi lęk nie tylko ich samych, ale też pracowników. Ktoś wykradł firmową kolekcję, a Ula i Ania (Monika Frączek) dzielnie działają, by odkryć tożsamość szpiega. Problem w tym, że kobiety podejrzewają w sumie każdego, ale ostatnio wpadły na poważny trop. Marek w 221 odcinku "BrzydUla 2" także nie odpuści i będzie intensywnie myślał nad kolejnymi ruchami w firmie. 

- No dobrze, czas na plan "c" - powie zrezygnowany Dobrzański, który będzie świadomy, że Hu Fashion i Aleks (Mariusz Zaniewski) coraz bardziej działają na szkodę F&D i nie myślą przestać. - "C" też nie wyjdzie, bo od razu "d", bo przecież "c" to nowa kolekcja - podsumuje sytuację Ula, która przypomni, że stworzenie nowej kolekcji w obecnej chwili jest niemożliwe. - Nie, nie mamy czasu na nową - zgodzi się Dobrzańśki.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1625: Śmierć Anity. Kamil oddałby majątek, ale będzie już za późno – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

- Wiesz co? Oni z tą naszą też nie ruszą - zrozumie Ula w 221 odcinku "BrzydUla 2", mówiąc o ukradzionych z firmy materiałach. - Bo wcale jej nie chcą, też o tym pomyślałem - przyzna rację Marek. - Oni po prostu chcą, żebyśmy my jej nie mieli - doda Ula. - Pieniędzy żebyśmy nie dostali - dorzuci uwagę Marek. - Z ministerstwa - Znikąd - dobrze zrozumieją się Dobrzańscy w 221 odcinku "BrzydUla 2", a wtedy Ula zrozumie bardzo ważną rzecz. - Marek, czy my jesteśmy w pułapce? - zapyta retorycznie Ula, ale oboje będą wiedzieli, że właśnie taka jest prawda. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1626: Marta przez Argasińskiego skłamie Marysi w żywe oczy. Ordynator poróżni siostry? - ZDJĘCIA

I właśnie taka będzie prawda w 221 odcinku "BrzydUla 2", że Ula i Mark znajdą się w sytuacji bez wyjścia. W takiej chwili nie dadzą rady myśleć o rozwodzie, prywatnych sprawach itp. Przecież nie odpowiadają tylko za siebie samych, a za całą firmę i pracowników. Dobrzańscy muszą działać wspólnie, by odeprzeć atak wroga i dalej ruszyć z projektami F&D. Niestety Aleks i Hu Fashion prężnie działają na niekorzyść firmy i zrobią wszystko, by przerwać każdy plan i pomysł Dobrzańśkich. 

BrzydUla 2 ZWIASTUN nowych odcinków. Marek zdradzi Ulę z Natalią i okrutnie odepchnie żonę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze