M jak miłość, odcinek 1626: Marta przez Argasińskiego skłamie Marysi w żywe oczy. Ordynator poróżni siostry?

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1626: Marta przez Argasińskiego skłamie Marysi w żywe oczy. Ordynator poróżni siostry?

M jak miłość, odcinek 1626: Marta przez Argasińskiego skłamie Marysi w żywe oczy. Ordynator poróżni siostry? - ZDJĘCIA

2021-12-22 10:01

W 1626 odcinku "M jak miłość" relacja Marty (Dominika Ostałowska) i Marysi (Małgorzata Pieńkowska) może stanąć pod znakiem zapytania. Siostry zawsze były ze sobą szczere i się wspierały, a teraz wejdzie między nie Argasiński (Karol Strasburger). Przerażona o losy Łukasza (Jakub Józefowicz), Patrycji (Alżbeta Lenska) i nienarodzonego wnuka Marta, będzie musiała kłamać Rogowskiej w żywe oczy. Intuicja Marysi powie jej, że coś jest bardzo nie w porządku, a Marta posunie się do ostateczności. Podły ordynator namiesza nawet między Wojciechowską a Marysią?

"M jak miłość" odcinek 1626 - wtorek, 4.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1626 odcinku "M jak miłość" Marysia i Marta przeprowadzą poważną rozmowę, przez którą ich relacja może ulec pogorszeniu się. Nikt nie wie o bardzo poważnych problemach Wojciechowskiej, która martwi się o Łukasza. Tylko ona wie, że syn jest w stałym niebezpieczeństwie i nawet nie jest świadomy, że Patrycja nosi pod sercem jego dziecko. Myśli, że to Argasiński jest ojcem, a mimo to w 1626 odcinku "M jak miłość" zadeklaruje ukochanej, że uzna dziecko i może z nią uciec.

- Patrycja... Kocham cię, nie potrafię o tobie zapomnieć... - wyzna Łukasz w 1626 odcinku "M jak miłość", kiedy tylko zauważy ukochaną w drzwiach. - Jeśli tylko chcesz, uznam to dziecko i wyjedziemy razem... - doda, ale nie będzie się spodziewał, że ambitny plan ucieczki stanie na niczym. Argasińska nawet nie zareaguje, bo przerwie im opiekunka zatrudniona przez Jerzego. - Jeżeli zaraz pan stąd nie odejdzie, wezwę policję... - zagrozi seniorka.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1627: Wielka tragedia Izy i Marcina scali ich na zawsze. Chodakowski będzie ranny, a żona zrozumie, że tyko jego kocha

W 1626 odcinku "M jak miłość" Marysia będzie widziała, że siostrę coś trapi. Wojciechowska też odczuje potrzebę wyżalenia się, więc zacznie opowiadać Marcie o tym, że syn spodziewa się dziecka z zamężną kobietą. Niestety w 1626 odcinku "M jak miłość" posunie się do kłamstwa, bo za nic nie powie siostrze o tym, że ona i jej rodzina są na celowniku ordynatora, który chce dorwać Łukasza, jeśli ten tylko zbliży się do jego żony. Zatai prawdę o tym, że boi się o syna, który ma poważne problemy, a Jerzy korzysta z usług bandytów i robi okrutne rzeczy. 

Przeczytaj: Chory Piotrek z M jak miłość umiera z tęsknoty za żoną i dziećmi! Marcin Mroczek rozdzielony z rodziną na Święta? - WIDEO

W 1626 odcinku "M jak miłość" Marysia nie nabierze podejrzeń, że siostra ją okłamuje. Gorzej będzie, kiedy prawda wyjdzie na jaw i wyjdzie, że Wojciechowska kłamie na temat jej prawdziwej sytuacji. Marysie taki fakt na pewno dotknąłby do żywego. Póki co, Marta w 1626 odcinku "M jak miłość" nie zdecyduje się podzielić z Rogowską prawdziwym powodem zamartwiania się o syna i przyszłego wnuka. Rogowscy zafundują jej jednak sporo wrażeń, bo umówią ją na randkę w ciemno z facetem, z którym sędzia miała romans w przeszłości! 

Budzyński z M jak miłość po raz pierwszy wyznał wstydliwą tajemnicę! Nie do uwierzenia że ojciec musiał go uczyć takich rzeczy
Najnowsze