M jak miłość, odcinek 1627: Wielka tragedia Izy i Marcina scali ich na zawsze. Chodakowski będzie ranny, a żona zrozumie, że tyko jego kocha

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1627: Wielka tragedia Izy i Marcina scali ich na zawsze. Chodakowski będzie ranny, a żona zrozumie, że tyko jego kocha

M jak miłość, odcinek 1627: Wielka tragedia Izy i Marcina scali ich na zawsze. Chodakowski będzie ranny, a żona zrozumie, że tylko jego kocha

2022-01-10 20:06

W 1627 odcinku "M jak miłość" Chodakowscy przeżyją prawdziwy dramat! Marcin (Mikołaj Roznerski) weźmie udział w strzelaninie i zostanie ranny! Iza (Adriana Kalska) natychmiast ruszy do szpitala, by dowiedzieć się czegoś o stanie męża. Na miejscu w 1627 odcinku "M jak miłość" usłyszy szokujące informacje, które dosłownie zwalą ją z nóg. Przez jeden moment przewartościuje wszystko i zrozumie, że wyprowadzka do Gródka była głupotą, a miejsce jej i dzieciaków jest u boku męża. Tragedia obróci się w wielkie pojednanie Chodakowskich, którzy zdecydują się ostatecznie zażegnać kryzys i wrócić do siebie już na zawsze.

"M jak miłość" odcinek 1627 - poniedziałek, 10.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1627 odcinku "M jak miłość" życie Izy i Marcina ulegnie całkowitej zmianie. Małżeństwo popadło w kryzys już w poprzednich odcinkach "M jak miłość", ale powoli udaje im się pozbyć kłopotów. Chodakowski zrozumiał swoje błędy i spędza więcej czasu z Izą i dziećmi. Chociaż ta wyprowadziła się do Gródka, szybko zauważy, że był to błąd. W 1627 odcinku "M jak miłość" spadnie na nią tragiczna informacja o mężu, który weźmie udział w strzelaninie i ucierpi! Chodakowska postara się wyciągnąć informacje od Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski), ale on nie powie zbyt wiele. Osobiście pojawi się więc w szpitalu, by dowiedzieć się o stan zdrowia męża.

Chodakowska usłyszy, że pacjent walczy o życie. - Facet jest już na bloku, rana postrzałowa. Przed chwilą zaczęła się operacja, lekarze mówią, że... - O, Boże... - szepnie Iza i niemal zemdleje, bo pomyśli, że już nigdy nie zobaczy męża, ale po chwili okaże się, że to nie o nim mowa, a Chodakowski żyje i wyjdzie o własnych siłach z gabinetu zabiegowego.

Przeczytaj: Chory Piotrek z M jak miłość umiera z tęsknoty za żoną i dziećmi! Marcin Mroczek rozdzielony z rodziną na Święta?

Chodakowscy w 1627 odcinku "M jak miłość" zrozumieją, że tak naprawdę życie jest kruche, a oni mają tylko siebie. Iza w moment przewartościuje swoje życie i natychmiast podejmie ważne decyzje. - Spokojnie, kochanie, nic mi nie jest... - Marcin uspokoi żonę w 1627 odcinku "M jak miłość" i wtedy wszystko się zmieni. Iza natychmiast podejmie decyzję o przeprowadzce do Warszawy. - Koniec z tymi wygłupami! Wracam z dziećmi do Warszawy, do domu. I nie próbuj ze mną dyskutować! - rzuci do męża. - Nie ośmieliłbym się... Ale co z twoją pracą? - zapyta Chodakowski, ale Iza od razu stwierdzi, że do Gródka może dojeżdżać. 

Przeczytaj: Barbara Kurdej-Szatan zniknęła z M jak miłość, a teraz mówi o skandalu i ohydnym potraktowaniu. Joasia już nigdy nie wróci do serialu

- A szkoła naszego geniusza? Przedszkole Majki? - zacznie dopytywać Marcin w 1627 odcinku "M jak miłość", ale Iza na wszystko znajdzie jednak rozwiązanie. - A my i nasza rodzina? Boże, Marcin, ja dzisiaj myślałam... Że to już koniec... - wyzna rozedrgana kobieta, która będzie przez chwilę przekonana, że mąż umarł. - Jakoś to poukładamy, będziemy kontynuować terapię... Ale chcę tu być, przy tobie... Muszę mieć na ciebie oko - podsumuje Iza w 1627 odcinku "M jak miłość" i tym sposobem Chodakowscy pogodzą się na dobre, a kryzys małżeński zostanie zażegnany. 

M jak miłość. Szokujący zwrot u Izy i Marcina. Znów się zakochają! Takiego pożądania nigdy nie czuł
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze