Chory Piotrek z M jak miłość umiera z tęsknoty za żoną i dziećmi! Marcin Mroczek rozdzielony z rodziną na święta? – WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm Chory Piotrek z M jak miłość umiera z tęsknoty za żoną i dziećmi! Marcin Mroczek rozdzielony z rodziną na święta? – WIDEO

Chory Piotrek z M jak miłość umiera z tęsknoty za żoną i dziećmi! Marcin Mroczek rozdzielony z rodziną na Święta? - WIDEO

Wielki smutek u Piotrka z "M jak miłość"! Zanosi się na to, że ciężko chory Marcin Mroczek nie spędzi Świąt ze swoją rodziną! Dramatyczny wpis gwiazdora na Instagramie wyjaśnia wszystko! Co się stało? Dlaczego aktor nie poleciał ze swoimi bliskimi za granicę? Nie taki był plan - piękna żona Marcina Mroczka, Marlena Muranowicz szaleje z dziećmi na plaży, a on uziemiony przez chorobę usycha z tęsknoty. Nie takich Świąt spodziewał się rodzinny Piotrek Zduński z "M jaka miłość"! Sprawdź co mówią na ten temat gwiazdy na Instagramie i ZOBACZ WIDEO!

Piotrek z "M jak miłość" zostanie na Święta sam? Poważna choroba pokrzyżowała mu plany

Gwiazdor "M jak miłość" opublikował na swoim profilu na Instagramie dramatyczny wpis, w którym wyznaje, że choroba pokrzyżowała mu świąteczne plany. Marcin Mroczek, podobnie jak jego serialowy bohater bardzo ceni sobie czas spędzany z żoną i dziećmi, więc trudno sobie wyobrazić gorszego pecha, niż rozłąka z nimi na Boże Narodzenie! Co dokładnie się stało?

- Z naszymi podróżami zaplanowanymi z dużym wyprzedzeniem i starannością o każdy szczegół ( podróżując z dziećmi staramy się ogarnąć przynajmniej nocleg ?✌️) bywa przeważnie pod górę. To już kolejny wyjazd gdzie choroba pokrzyżowała nam plany. Tym razem moja. - I choć czuje się już dobrze to pierwszy tydzień naszych wakacji spędzam w domu, kilka godzin lotu od rodzinki ? "Nie muszę Wam mówić co czuję" . Niestety czasem nie mamy wpływu na to, jaki scenariusz napisze nam życie.  - napisał Marcin Mroczek pod filmem WIDEO, opublikowanym na swoim profilu na Instagramie. 

- Oooo nieee??? Nie pisz tak bo będę ryczała zaraz!!?? czekamy na Ciebie tatusiu i już odliczamy godziny do twojego przyjazdu!!❤️❤️❤️ - skomentowała wpis żona Mroczka, Marlena Mura. 

Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan zniknęła z M jak miłość, a teraz mówi o skandalu i ohydnym potraktowaniu. Joasia już nigdy nie wróci do serialu

Fani Piotrka z "M jak miłość" natychmiast podążyli z dobrym słowem, wyrazami współczucia i wsparcie  dla swojego ulubionego aktora. Dlaczego nie poleciał z bliskimi na Święta? 

- O najgorzej! Nie życzę tego nikomu ?? Szybkiego powrotu do zdrowia! ????

- Dużo zdrowia i optymizmu. Choroba nie wybiera?‍♀️?

- Szybkiego powrotu do zdrowia ❤️❤️❤️

- Taki trochę 'Kevin sam w domu' ❤️ zdrowia moc

Piotrek z "M jak miłość" na szczęście nie poddaje się w trudnych chwilach. Jego piękna żona przesyła mu WIDEO z plaży, na której szaleją ich synowie i zapewnia, że znajdzie sposób, aby go ściągnąć do rodziny. Marcin Mroczek odpowiada wykazując silny hart ducha!  

- Musimy się z tym pogodzić i znaleźć najlepsze rozwiązanie. Dlatego pojechali z babcią, a ja mam nadzieję ze po tygodniu uda mi się do nich dolecieć. Trzymajcie za to mocno kciuki ✊PS. Wszystkim życzę dużo zdrowia i optymizmu.@marlenamura jesteś wielka, że się nie poddałaś i właśnie szalejecie na plaży.

Nie przegap: BrzydUla 2. Czwarte dziecko Dobrzańskich. Zniknął Antoś, ale Ula i Marek będą mieli następną pociechę?

Chory Piotrek z M jak miłość umiera z tęsknoty za żoną i dziećmi! Marcin Mroczek rozdzielony z rodziną na święta?
Najnowsze