M jak miłość, odcinek 1625: Śmierć Anity. Kamil oddałby majątek, ale będzie już za późno – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1625: Śmierć Anity. Kamil oddałby majątek, ale będzie już za późno – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1625: Śmierć Anity?! Kamil oddałby majątek, ale będzie już za późno – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2021-12-25 22:32

Porażająca tragedia w 1625 odcinku "M jak miłość"! W domu Kamila (Marcin Bosak) na Deszczowej rozegrają się sceny jak z amerykańskiego dreszczowca! Wyrodna matka (Ewelina Kudeń-Nowosielska) Poli (Hania Nowosielska) razem z kochankiem zaatakują Anitę i córka Kamila zostanie porwana! Czy Anita straci życie w obronie dziecka? Kamil mocno pożałuje, że nie oddał byłej kochance majątku, kiedy chciała sprzedać mu córkę. Ale w 1625 odcinku "M jak miłość" będzie już na wszystko za późno! Zobacz dramat w domu Kamila w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1625 - poniedziałek, 5.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Anita zginie w 1625 odcinku "M jak miłość"? Dramatyczna akcja, która rozegra się w domu Kamila na Deszczowej będzie godna najgorszych wspomnień o atakach psychola Artura (Tomasz Ciachorowski) na Izę (Adriana Kalska) i dzieci. Niestety jednak, tym razem to najlepsza osoba pod słońcem, a nie psychol, może stracić życie! Zapowiada się na to, że Kamil mocno pożałuje, że nie "wykupił" córki od jej wyrodnej matki. 

Rano w w 1625 odcinku "M jak miłość" Weronika pojawi się pod domem Gryca z propozycją sprzedaży Poli. Kamil jednak nie będzie zainteresowany kolejną wielką inwestycją w życie Weroniki, która już nie raz zmieniła w kwestii córki zdanie. Jednak tym razem mecenas mocno pożałuje, że nie oddał jej całego majątku.   

- Wyjeżdżam z Polski... - zacznie Weronika prośbę o wielkie pieniądze. 

- Słyszałem to już parę razy - Kamil nie uwierzy w ani jedno słowo byłej kochanki. 

- Tym razem na zawsze! Nie będę już walczyć... Lepiej, żeby Pola została z tobą. Oddam ci Polę, jeśli... dasz mi trzydzieści tysięcy. Przysięgam, że już na zawsze zniknę z waszego życia! - Weronika zacznie przysięgać i błagać. 

Gryc jednak w 1625 odcinku "M jak miłość" w odpowiedzi na te przysięgi wybuchnie tylko gromkim, szyderczym śmiechem. 

- Sorry, nie dam ci się nabrać! Wychowuję dziecko, spłacam kredyt, a ty wyciągnęłaś już ode mnie majątek... Żegnam!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1626: Marta przez Argasińskiego skłamie Marysi w żywe oczy. Ordynator poróżni siostry? - ZDJĘCIA

Ale jeszcze tego samego dnia w 1625 odcinku "M jak miłość" Kamil gorzko zapłacze nad tym, że nie oddał Weronice wszystkiego. Zdesperowana matka Poli z kochankiem u boku wtargnie do domu na Deszczowej, porwą Polę, a Anita zostanie skatowana przez groźnego bandytę nie nieprzytomności!   

Kiedy Kamil w 1625 odcinku "M jak miłość" znajdzie w domu nieprzytomną, broczącą krwią Anitę, a po dziecku nie zostanie nawet ślad, gorzko zapłacze nad swoją decyzją. To będzie moment, w którym gotów byłby oddać cały swój majątek i jeszcze się zapożyczyć, byleby tylko odwrócić bieg wydarzeń. Ale na to już będzie zdecydowanie za późno. 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1625: Pola zginie przez porachunki mafijne? Kamil rzuci się w pościg za niebezpiecznym bandytą - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1625, ZWIASTUN: Pola porwana! Kamil znajdzie nieprzytomną Anitę, a Budzyński zmierzy się z zabójcą
Najnowsze