M jak miłość. Mikołajowi Roznerskiemu pękło serce. Nie ma pojęcia, kogo kocha bardziej

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Mikołajowi Roznerskiemu pękło serce. Nie ma pojęcia, kogo kocha bardziej

M jak miłość. Mikołajowi Roznerskiemu pękło serce. Nie ma pojęcia, kogo kocha bardziej

2021-12-25 22:32

Gwiazda "M jak miłość" przeżywa prawdziwe rozterki, bo jego serce jest rozdarte na pół i nie ma pojęcia, co właściwie ma wybrać i na co się zdecydować. Mikołaj Roznerski to uwielbiany aktor serialowy, telewizyjny i teatralny, którego fani "M jak miłość" bardzo dobrze znają za rolę Marcina Chodakowskiego. Teraz aktor ma niezłą zagwozdkę, a jego emocje są sprzeczne. Mikołaj Roznerski poinformował na swoim Instagramie, że nie wie, w którą stronę ma iść jego serce, więc podejmuje szokującą decyzję i decyduje się na śmiały krok.

Mikołaj Roznerski nie może się zdecydować, co kocha bardziej. Serce gwiazdy "M jak miłość" nie może wybrać jednego 

Mikołaj Roznerski to bardzo popularny aktor, którego widzowie "M jak miłość" uwielbiają za rolę Marcina Chodakowskiego, męża Izy (Adriana Kalska), dzielnego detektywa i brata Olka (Maurycy Popiel). Gwiazda "M jak miłość" nie ogranicza się jednak do roli Chodakowskiego, a występuje również w innych produkcjach, w tym w np. "Na dobre i na złe", gdzie wciela się w charyzmatycznego policjanta Piotra Korbana, który zawrócił w głowie Hani Sikorce (Marta Żmuda Trzebiatowska).

Właśnie pomiędzy tymi dwoma serialami jest bardzo rozdarty i nie wie, który wybrać. Chodzi o plebiscyt, w którym telewidzowie głosują na swoje ulubione seriale oraz na ulubionych aktorów i aktorki. Zarówno "M jak miłość", jak i "Na dobre i na złe" są nominowane jako najlepsze seriale i walczą o pierwsze miejsce. Zazwyczaj w takiej sytuacji aktorzy z poszczególnych produkcji namawiają fanów do oddania głosów na konkretny serial, ale Roznerski ma z tym problem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1626: Marta przez Argasińskiego skłamie Marysi w żywe oczy. Ordynator poróżni siostry? - ZDJĘCIA

Nie ma co się dziwić, bo gwiazda "M jak miłość" i "Na dobre i na złe" uwielbia oba seriale i trudno mu wybrać jeden z nich, by namówić fanów do oddania głosów tylko na jeden. Aktor wymyślił jednak sposób na to, by honorowo i sprawiedliwie połączyć miłość do obu produkcji i postanowił ogłosić na Instagramie, że namawia do głosowania zarówno na "M jak miłość", jak i na "Na dobre i na złe". Chociaż jego serce jest rozdarte i nie umie wybrać, co kocha bardziej, to zachował się z prawdziwą klasą i uznał, że nie będzie stawał tylko po jednej stronie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1625: Pola zginie przez porachunki mafijne? Kamil rzuci się w pościg za niebezpiecznym bandytą - ZDJĘCIA

Mikołaj Roznerski ostatnio bardzo dużo pracuje i nie tylko na planie "M jak miłość". Jego wątek w "Na dobre na złe", który pojawił się stosunkowo niedawno, okazał się hitem, a widzowie z zainteresowaniem śledzą losy Piotra Korbana. Oprócz tego Roznerski nagrywa kolejne filmy i występuje w teatrze. Aktor jest rozchwytywany, ale udowodnił, że jak przyjdzie wybierać, umie obrócić sytuację tak, żeby każdy był zadowolony. Właśnie za tę szczerość i otwartość fani uwielbiają aktora. Mikołaj Roznerski będzie się pojawiał jeszcze w wielu odsłonach i nowych rolach. 

ZOBACZ TEŻ: Gotowe trasy na wypady z dziećmi. Ta rodzina pokazuje, jak piękna jest Polska

M jak miłość. Cudowne Święta u Chodakowskich. Iza i Marcin razem z dziećmi! Nikt nie uwierzy kto zostanie Mikołajem
Najnowsze

Materiał sponsorowany