Dom z papieru - sezon 5. Kiedy premiera? Wyciekła data

2021-02-26 13:31 AW
Dom z papieru
Autor: Materiały Prasowe

Wszyscy fani Domu z papieru z niecierpliwością czekają na finałowy, piąty sezon serialu. Mimo że nadchodzi czas, aby pożegnać się z ulubionymi bohaterami, widzowie są przede wszystkim niezwykle ciekawi, jak zakończy się ta historia. Ostatnie odcinki Domu z papieru muszą bowiem wyjaśnić wiele wątków, a zgodnie z zapowiedziami twórców, finał serialu ma być rzeczywiście niezapomniany i niezwykle emocjonujący. Fani produkcji na całym świecie w napięciu nadal czekają jednak na potwierdzenie daty premiery.

Dom z papieru - sezon 5. Data premiery została w końcu ujawniona? To przeciek, czy jedynie spekulacje? Ogłoszenie, iż 5. sezon serialu będzie ostatnim, mocno zaskoczyło fanów produkcji na całym świecie. Serial cieszy się bowiem ogromną popularnością, dość powiedzieć, że jest jednym z najchętniej streamowanych seriali na Netfliksie. To wszystko sprawia, że widzowie oczekują, że ostatnie odcinki naprawdę okażą się spektakularne.

Dom z papieru - sezon 5. Data premiery została w końcu ujawniona?

Od dłuższego czasu wiadomo już, że piąty sezon Domu z papieru trafi na Netflix w 2021 roku, jednak póki co żadna data, nawet przybliżona, nie została ujawniona. Do tej pory poprzednie sezony nie ukazywały się w równych odstępach, dlatego też fanom trudno było spekulować, czy nowe odcinki ukażą np. w połowie roku czy też bardziej pod koniec.

Być może rąbka tajemnicy odnośnie do daty premiery finałowych odcinków udzielił hiszpański serwis Marca. W artykule na temat piątego sezonu Domu z papieru, który znalazł się w serwisie, pojawiła się informacja, że ma on trafić na Netflix latem 2021 roku. Zdaniem portalu data ma oficjalnie zostać potwierdzona już niebawem, czyli być może nawet w lutym. Jak na razie jednak twórcy Domu z papieru milczą w tej sprawie - miejmy nadzieję, że o tym, czy informacja okazała się prawdziwa, przekonamy się już niebawem.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze