BrzydUla 2. Rodzina Dobrzańskich znów razem! Marek wróci do Uli i dzieci  - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news BrzydUla 2. Rodzina Dobrzańskich znów razem! Marek wróci do Uli i dzieci - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Rodzina Dobrzańskich znów razem! Marek wróci do Uli i dzieci - ZDJĘCIA

2021-06-24 11:59

Widzowie "BrzydUla 2" wreszcie się doczekają wielkiego powrotu rodziny Dobrzańskich! Wyciekły ujęcia z planu, na których Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Julka (Marysia Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) są razem i to w rodzinnym domu! Nagranie i zdjęcia z planu "BrzydUla 2" udostępnił Filip Bobek, czym potwierdził, że serialowy Marek wróci do żony i dzieci. Fani długo czekali na finał kryzysu Dobrzańskich, a teraz pojawiła się ogromna nadzieja, że małżeństwo wreszcie się dogada. Pogodzą się na dobre czy robią dobrą minę do złej gry?

Marek wróci do Uli i dzieci w "BrzydUla 2"

Na tę informację fani "BrzydUla 2" czekają już od minionego sezonu, kiedy Dobrzańskich dopadł kryzys. Ula i Marek znów będą razem, na co wskazują nagrania z planu "BrzydUla 2" na Instagramie Filipa Bobka. Cała rodzina Dobrzańskich przebywa w rodzinnym domu, a właściwie przed, bo Ula i dzieci stoją przed autem, na podwórku.

Filip Bobek pokazał jeszcze zdjęcie z samochodu, gdzie cała rodzinka jest w komplecie. Ula, Marek, Kuba i Julka wygłupiają się tak, jakby żaden kryzys nigdy ich nie dopadł. Widzowie mogą zacierać ręce, bo skoro Ula i Marek spędzają razem czas, włączając w to dzieci, to oznacza, że będzie między nimi coraz lepiej. Czy wrócą do siebie na stałe?

Przeczytaj: Armagedon nad mieszkaniem Katarzyny Cichopek! Gwiazda musiała ratować wszystko w ostatniej chwili - WIDEO, ZDJĘCIA

BrzydUla 2 sezon. Piekło przed domem Uli i Marka! Co oni zrobili biednemu Kubie?

Finał minionego sezonu "BrzydUla 2" rozbudził wyobraźnię, bo to właśnie wtedy Ula i Marek rzucili się sobie w objęcia. Po wielu aferach i długim kryzysie, wreszcie pojawił się cień nadziei. Dobrzańscy niemal cały zeszły sezon "BrzydUla 2" byli pokłóceni, bo najpierw Ula myślała, że mąż zdradza ja z Nadią (Magdalena Koleśnik), a potem sama naprawdę zdradziła do z Arturem (Karol Pocheć). Okazało się jednak, że Marek był wierny żonie, a ona wywinęła mu taki numer. Od tamtej pory Dobrzańscy nie mogli się dogadać, rozwód wisiał w powietrzu, a Julka i Kuba próbowali godzić ich wszelkimi sposobami. 

Przeczytaj: M jak miłość. Żałoba u Mostowiaków po Mateuszu! Tylko Marek nie będzie wiedział co się stało z jego synem

Wydawałoby się, że Ula i Marek w "BrzydUla 2" już się nie pogodzą i nagle przyszedł wielki wybuch emocji podczas ich rocznicy ślubu. Wyrzucili z siebie złość i pocałowali się, ale na kontynuację ich wątków trzeba czekać do jesieni. Wiadomo już, że do aktorów dołączy nowy członek obsady, a Ula i Marek będą razem opiekować się dziećmi, na co wskazują nagrania i zdjęcia. Nie wiadomo póki co, czy oznacza ro ich powrót na stałe. Niemniej jednak rodzina Dobrzańskich będzie w komplecie. Może w ten sposób się dogadają. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze