BrzydUla 2 sezon. Nowy mężczyzna zmieni życie Uli i Marka. Patryk Pietrzak namiesza w otoczeniu Dobrzańskich

i

Autor: Instagram BrzydUla 2 sezon. Nowy mężczyzna zmieni życie Uli i Marka. Patryk Pietrzak namiesza w otoczeniu Dobrzańskich

BrzydUla 2 sezon. Nowy mężczyzna zmieni życie Uli i Marka. Patryk Pietrzak namiesza w otoczeniu Dobrzańskich

2021-06-23 11:27

W "BrzydUla 2" po wakacjach 2021 pojawią się nowe twarze! Obok Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) znów zrobi się niemałe zamieszanie. Krzysztof Czeczot, czyli Maciek z "BrzydUla 2" pokazał twarz nowego aktora, który zagra u boku Dobrzańskich. Patryk Pietrzak już pracuje nad rolą i świetnie bawi się na planie, co udowadnia dodane wideo. Jego dołączenie do "BrzydUla 2" nie będzie jednak przypadkowe. Jak pojawienie się chłopaka wpłynie na kryzys Uli i Marka?

Nowy mężczyzna w "BrzydUla 2" namiesza w życiu Uli i Marka 

W "BrzydUla 2" po wakacjach 2021 nastąpią zmiany, których nikt się nie spodziewa. Ula, Julka (Marysia Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) już od jakiegoś czasu pracują na planie, a Marek pojawił się dopiero niedawno. Wiadomo już, że przy ich boku pojawi się nowa postać! Co prawda, przecieki z produkcji serialu "Brzydula 2" wskazują na to, że nie będzie to jedna osoba, ale póki co pewnym jest, że do obsady dołączył Patryk Pietrzak.

Aktor występował już w różnych produkcjach, jak chociażby "O mnie się nie martw", "Komisarz Alex", "Wojenne dziewczyny czy "Druga szansa". Tym razem pojawi się u boku Dobrzańskich w "BrzydUla 2". Jak to na nich wpłynie? 

Przeczytaj: To ona zastąpi Kurdej-Szatan w M jak miłość! Taki będzie koniec historii Joasi i jej wielkiej miłości

BrzydUla 2 sezon. Piekło przed domem Uli i Marka! Co oni zrobili biednemu Kubie?

Kryzys Uli i Marka w "BrzydUla 2" nie zakończy się szybko. Zastanawiającym jest zatem, jak nowy członek obsady wpłynie na ich losy. Serialowy Maciek dodał kilka nagrać z Pietrzakiem, który wygłupia się na planie. W tle widać też Anię Szymczyk (Monika Fronczek). To oznacza, że nowa postać będzie blisko z Szymczykami. Może chłopak wcieli się w rolę chłopaka Bożenki (Paulina Kondrak)? Na pewno Patryk Pietrzak będzie miał swój udział w życiu Dobrzańskich, bo pokazał nawet wideo z planu, gdzie widać zdjęcie Julii Kamińskiej. 

Przeczytaj: Marysia z M jak miłość odmłodziła się w szybki sposób. Trudno rozpoznać 56-letnią Małgorzatę Pieńkowską w nowej fryzurze - ZDJĘCIA

"BrzydUla 2" po wakacjach 2021 na pewno zaskoczy widzów, szczególnie po gorącym pocałunku, pod koniec minionego sezonu. Wszyscy czekają na dalsze losy Uli i Marka, które nie potoczą się w sposób oczywisty. Patryk Pietrzak na pewno nie dołączył do obsady bezsensownie, a jego rola może znacząco wpłynąć na kryzys Dobrzańskich. Widzowie czekają już na jesień i dalsze wątki Uli i Marka, a większość chciałaby, by Dobrzańscy wreszcie się pogodzili. To nie nastąpi jednak zbyt szybko. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze