BrzydUla 2 sezon. Nowy mężczyzna zmieni życie Uli i Marka. Patryk Pietrzak namiesza w otoczeniu Dobrzańskich

2021-06-23 11:27
BrzydUla 2 sezon. Nowy mężczyzna zmieni życie Uli i Marka. Patryk Pietrzak namiesza w otoczeniu Dobrzańskich
Autor: Instagram BrzydUla 2 sezon. Nowy mężczyzna zmieni życie Uli i Marka. Patryk Pietrzak namiesza w otoczeniu Dobrzańskich

W "BrzydUla 2" po wakacjach 2021 pojawią się nowe twarze! Obok Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) znów zrobi się niemałe zamieszanie. Krzysztof Czeczot, czyli Maciek z "BrzydUla 2" pokazał twarz nowego aktora, który zagra u boku Dobrzańskich. Patryk Pietrzak już pracuje nad rolą i świetnie bawi się na planie, co udowadnia dodane wideo. Jego dołączenie do "BrzydUla 2" nie będzie jednak przypadkowe. Jak pojawienie się chłopaka wpłynie na kryzys Uli i Marka?

Nowy mężczyzna w "BrzydUla 2" namiesza w życiu Uli i Marka 

W "BrzydUla 2" po wakacjach 2021 nastąpią zmiany, których nikt się nie spodziewa. Ula, Julka (Marysia Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) już od jakiegoś czasu pracują na planie, a Marek pojawił się dopiero niedawno. Wiadomo już, że przy ich boku pojawi się nowa postać! Co prawda, przecieki z produkcji serialu "Brzydula 2" wskazują na to, że nie będzie to jedna osoba, ale póki co pewnym jest, że do obsady dołączył Patryk Pietrzak.

Aktor występował już w różnych produkcjach, jak chociażby "O mnie się nie martw", "Komisarz Alex", "Wojenne dziewczyny czy "Druga szansa". Tym razem pojawi się u boku Dobrzańskich w "BrzydUla 2". Jak to na nich wpłynie? 

Przeczytaj: To ona zastąpi Kurdej-Szatan w M jak miłość! Taki będzie koniec historii Joasi i jej wielkiej miłości

BrzydUla 2 sezon. Piekło przed domem Uli i Marka! Co oni zrobili biednemu Kubie?

Kryzys Uli i Marka w "BrzydUla 2" nie zakończy się szybko. Zastanawiającym jest zatem, jak nowy członek obsady wpłynie na ich losy. Serialowy Maciek dodał kilka nagrać z Pietrzakiem, który wygłupia się na planie. W tle widać też Anię Szymczyk (Monika Fronczek). To oznacza, że nowa postać będzie blisko z Szymczykami. Może chłopak wcieli się w rolę chłopaka Bożenki (Paulina Kondrak)? Na pewno Patryk Pietrzak będzie miał swój udział w życiu Dobrzańskich, bo pokazał nawet wideo z planu, gdzie widać zdjęcie Julii Kamińskiej. 

Przeczytaj: Marysia z M jak miłość odmłodziła się w szybki sposób. Trudno rozpoznać 56-letnią Małgorzatę Pieńkowską w nowej fryzurze - ZDJĘCIA

"BrzydUla 2" po wakacjach 2021 na pewno zaskoczy widzów, szczególnie po gorącym pocałunku, pod koniec minionego sezonu. Wszyscy czekają na dalsze losy Uli i Marka, które nie potoczą się w sposób oczywisty. Patryk Pietrzak na pewno nie dołączył do obsady bezsensownie, a jego rola może znacząco wpłynąć na kryzys Dobrzańskich. Widzowie czekają już na jesień i dalsze wątki Uli i Marka, a większość chciałaby, by Dobrzańscy wreszcie się pogodzili. To nie nastąpi jednak zbyt szybko. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze