BrzydUla 2. Przeszłość Uli i Marka ujawniona! Nikt o tym wcześniej nie wiedział. To tak zmieniało życie Dobrzańskich - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram BrzydUla 2. Przeszłość Uli i Marka ujawniona! Nikt o tym wcześniej nie wiedział. To tak zmieniało życie Dobrzańskich - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Przeszłość Uli i Marka ujawniona! Nikt o tym wcześniej nie wiedział. To tak zmieniało życie Dobrzańskich - ZDJĘCIA

2021-08-11 15:16

Dobrzańscy zakończyli miniony sezon "BrzydUla 2" namiętnym pocałunkiem, ale poprzedzonym zdradą, aferami i pretensjami. Wiadomo już, że w następnych odcinkach "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) przeżyją prawdziwe odrodzenie związku. Nikt jednak nie spodziewa się, jak wyglądało ich życie w ciągu 10 lat, odkąd Ula Cieplak stała się Ulą Dobrzańską, a Marek zerwał z byciem bawidamkiem i postawił na rodzinę i dzieci. Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ i poznaj przeszłość Dobrzańskich.

Mało kto wie, jak wyglądała przeszłość Dobrzańskich z "BrzydUla 2"

Dobrzańscy poznali się w pierwszej części serialu "BrzydUla", kiedy Cieplak była nieokrzesaną dziewczyną z Rysiowa, która nagle wkroczyła w wielki świat mody. Marek bardzo zmienił się na przestrzeni lat, bo od niedojrzałego emocjonalnie flirciarza, przeszedł metamorfozę w męża i ojca. Oboje w "BrzydUla 2" bardzo się pogubili i zatracili w problemach.

To Ula zdradziła męża z Arturem (Karol Pocheć), bo była przekonana, że Marek wrócił do starych nawyków i zdradzał ją z Nadią (Magdalena Koleśnik). O tym, że to nie była prawda, dowiedziała się zbyt późno. Dobrzańscy wpadli w kryzys, który trwał i narastał, a w 153 odcinku "BrzydUla 2" zakończył się wybuchem złości i namiętnym pocałunkiem pary. 

Przeczytaj: M jak miłość. Magda będzie w ciąży z Andrzejem? Jedno zdjęcie Budzyńskich wywołało lawinę spekulacji

BrzydUla 2. Ula opowiada o seksie z Arturem. Pierwszy raz odważnie wyznała prawdę

Mało kto wie, jak wyglądało życie bohaterów "BrzydUla", między pierwszą, a drugą częścią. Przez 10 lat zmieniło się sporo, a Ula i Marek doczekali się trójki dzieci. Kuba (Jakub Rutkowski), Julka (Marysia Włodkowska) i Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek) są ich spoiwem w trudnych chwilach. W domu Dobrzańskich znajduje się wiele fotografii, które pokazują Ulę w ciąży, dzieciaki i ślub Dobrzańskich. Podczas emisji "BrzydUla 2" mało kto zwraca na to uwagę, a teraz Marysia Włodkowska ujawniła zdjęcia z serialowego domu jej bohaterki.   

Przeczytaj: Dramat w rodzinie Mikołaja Roznerskiego. Straszna choroba aktora M jak miłość i pożegnanie z matką

Można się dokładnie przyjrzeć szczęśliwym chwilom z życia Uli, Marka i ich dzieci, ale to nie wszystko. Wiadomo też, jak Dobrzańscy wyglądali w dniu ślubu. Te zdjęcia są ważnym elementem z ich życia i może myśląc właśnie o pięknej przeszłości, Ula i Marek zdecydują się pogodzić. Wiadomo już, że w najbliższych odcinkach "BrzydUla 2" Dobrzańscy będą umawiać się na potajemne seks schadzki, a nawet zostaną nakryci przez syna i Alę (Dorota Pomykała)! W życiu Uli i Marka znów pojawi się gorące uczucie.

Zobacz w GALERII ZDJĘCIA jak wygląda przeszłość Dobrzańskich>>>

Najnowsze