BrzydUla 2 sezon. Ula i Marek przyłapani na seksie przez syna i Alę w 156 odcinku - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news BrzydUla 2 sezon. Ula i Marek przyłapani na seksie przez syna i Alę w 156 odcinku - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 sezon. Ula i Marek przyłapani na seksie przez syna i Alę w 156 odcinku - ZDJĘCIA

2021-08-10 15:28

Dobrzańscy w "BrzydUla 2" długo nie mogli się dogadać, a wzajemne pretensje i piętrzące się problemy wygrywały nad uczuciem. Kiedy Ula (Julia Kamińśka) i Marek (Filip Bobek) z "BrzydUla 2" odnajdą porozumienie w łóżku, nie będą mogli się od siebie oderwać! Dobrzańscy nie będą chcieli wyjść z łóżka, a ich seks stanie się gorący jak nigdy! W końcu w 156 odcinku "BrzydUla 2" przesadzą ze schadzkami i zostaną przyłapani na gorącym uczynku! Ala (Dorota Pomykała) i Kuba (Jakub Rutkowski) wparują do mieszkania Marka i bardzo się zdziwią. Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ i igraszki napalonych Dobrzańskich.

Seks schadzki Uli i Marka w "BrzydUla 2" w końcu wymkną się spod kontroli 

W 156 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek dadzą się ponieść emocjom. Stęsknieni swojego dotyku i bliskości, nie będą mogli się od siebie oderwać. Wszystko zaczęło się od namiętnego pocałunku pod koniec minionego sezonu "BrzydUla 2". Właśnie wtedy, w dzień ich rocznicy, wykrzyczeli złość i gorąco się pocałowali. Można było przypuszczać, że na tym się skończy, a oni wciąż będą myśleli o rozwodzie.

Nic bardziej mylnego, bo Dobrzańscy zaczną się zachowywać jak para zakochanych, która ledwo co się poznała i przeżywa pierwsze emocje. Ula i Marek w "BrzydUla 2" nie będą mogli się od siebie oderwać. Widzów czekają gorące sceny seksu Dobrzańskich, którzy pójdą na całość! 

Przeczytaj: Dramat w rodzinie Mikołaja Roznerskiego. Straszna choroba aktora M jak miłość i pożegnanie z matką

BrzydUla 2. Ula opowiada o seksie z Arturem. Pierwszy raz odważnie wyznała prawdę

W najnowszych odcinkach "BrzydUla 2" Dobrzańscy tak się zatracą w seks schadzkach, że zapomną uważać. Postanowią, że nie przyznają się bliskim o powrocie namiętności i o tym, że ze sobą sypiają. Chociaż wiele osób im kibicowało, oni będą udawać, że nadal łączą ich tylko sprawy dzieci i firmy. Ula i Marek w 156 odcinku "BrzydUla 2" przeholują i sami siebie wrobią. Podczas jednej z intymnych spotkań, podczas których będą się godzić w łóżku, przyłapie ich Ala i Kuba. Przyjdą do mieszkania Marka, a Dobrzańscy zaczną panikować. 

Przeczytaj: M jak miłość. Krystian Wieczorek pierwszy raz pokazał córkę! Alinka wygląda zupełnie jak jego żona Maria Szafirska - ZDJĘCIA

W 156 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek zachowają się jak dzieci. Dobrzańska schowa się przed własnym synem i Alą, a Marek będzie udawał, że jest w mieszkaniu sam. Ala i Kuba nie dadzą się tak łatwo nabrać i wyczują, że coś jest nie tak. Rozczochrane włoscy Dobrzańskiego i rozbiegany wzrok będzie wskazywał, że coś ukrywa. Sytuacja stanie się dość żenująca, ale Ula i Marek zdołają się z niej wywinąć. Małżeństwo postanowi, że ich seks schadzki zostaną słodką tajemnicą. Jak to bywa w "BrzydUla 2" zapewne nie na długo. 

Zobacz jak Ala i Kuba przyłapują Dobrzańskich na seks schadzce>>>

Najnowsze