BrzydUla 2, odcinek 68: Marek wybaczy Uli zdradę? Nie po tym co zobaczy w domu! - ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 68: Marek wybaczy Uli zdradę? Nie po tym co zobaczy w domu! - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 68: Marek wybaczy Uli zdradę? Nie po tym co zobaczy w domu! - ZDJĘCIA

2021-01-20 13:02

W 68 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Marek (Filip Bobek) będzie gotów na szczerą rozmowę z Ulą (Julia Kamińska) o zdradzie i wybaczenie żonie romansu z lekarzem Arturem (Karol Pocheć)! Po serii dramatycznych zwrotów akcji w firmie Dobrzański z pomocą Sebastiana (Łukasz Garlicki) zrozumie, że musi wreszcie powiedzieć Uli co do niej czuje i jak widzi wspólną przyszłość. Kiedy w 68 odcinku "BrzydUli" Marek wróci do domu z jego ust padną wzruszające słowa. Ale Ula tego nie usłyszy, bo nawet nie wejdzie do środka. Zobaczy bowiem Artura przed drzwiami.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 68 - czwartek, 21.01.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 68 odcinku "BrzydUli" Marek zdecyduje się na szczerą rozmowę z Ulą nie tylko o jej zdradzie, ale także o tym co tak bardzo ich od siebie odsunęło! Po akcji Violetty (Małgorzata Socha) w firmie F&D z panem Hu (Bui Ngoc Hai Nam) stanie się dla niego jasne, że milioner z Azji może wsadzić go do więzienia na długie lata. Żeby jakoś odreagować stres Marek pójdzie do baru z Sebastianem. Nie przestanie myśleć o koszmarze jaki zgotowała mu Violetta, ale nie zapomni także o Uli. Wreszcie w 68 odcinku "BrzydUli" powie przyjacielowi, że stracił już nadzieję. - Nie ma nas!

Sebastian przywoła go jednak do porządku! - Marek, nie chrzań! Przy tym co wy macie, to ten cały pan Sru z tą całą swoją świtą, Violettą to jest mały pikuś! Metr 52 najwięcej! Z takiego dołka można wyjść... Co jej powiesz? - Pojęcia nie wiem, Seba! Ale cieszę się, że ją zobaczę i że w końcu porozmawiamy szczerze... - przyzna. 

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 79: Ula przekaże Markowi wyniki badań krwi. Spełni się koszmar Uli o ciąży z Arturem?

Tymczasem w 68 odcinku "BrzydUli" Ula przygotuje dla Marka niespodziankę, romantyczną kolację, podczas której będą mogli przeprowadzić decydującą rozmowę o ich przyszłości. Dzieci Dobrzańskich, Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), które będą podejrzewały u ojca jakąś chorobę zwierzą się Ali (Dorota Pomyłka), że rodzice coś przed nimi ukrywają. Zaczną same szukać w internecie co może dolegać Markowi, który nie sypia z Ulą, nie dotyka jej i nie całuje, a do tego wcale z nią nie rozmawia.

W końcu zrezygnowani w 68 odcinku "BrzydUli" wezwą na pomoc wujka Artura. Nieświadomi tego, że pediatra jest ostatnią osobą, którą Dobrzańscy chcą gościć w swoim domu. Wygląd Uli, wystrojonej na kolację z mężem, też nakręci dzieciaki do snucia dziwnych podejrzeń. - Mamy dzisiaj z tatą taki specjalny wieczór...- Specjalny? - zapyta z niedowierzaniem Julka. - Właściwie całkiem normalny. Po prostu czasem lubię założyć coś ładnego... - wyjaśni Ula dzieciom.

Kuba w 68 odcinku "BrzydUli" będzie niemal pewny, że za kolacją rodziców coś się kryje. - Nie wiem o co chodzi, ale nie podoba mi się to!- Musi być z nim naprawdę źle... - zauważy Julka. - Sprawdzałaś? Wada serca...

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Pan Hu jest bandytą! Violetta zemści się na bezwzględnym mężu

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1563: Janek po postrzale nigdy nie będzie chodził! Zostawi Sonię już na zawsze

Po chwili w 68 odcinku "BrzydUli" Marek i Sebastian podjadą samochodem przed domem. - Wiesz już, co chcesz jej powiedzieć? Dobrzański obmyśli już słowa, którymi będzie chciał wybaczyć Uli zdradę. - Wiem... Chcę jej powiedzieć, że ona i trójka naszych dzieci to... ja. Przez całe moje życie! Ale bez nich to ja nie mam życia...

Wszystko się zmieni kiedy w 68 odcinku "BrzydUli" Marek wyjdzie z auta i zobaczy przed domem Artura. Kochanek Uli będzie się dobijał do drzwi. - Dobra jedziemy stąd, jedziemy stąd! - krzyknie do przyjaciela, by zabrał go jak najdalej od niewiernej żony.

BrzydUla 2 sezon odc. 68. Sebastian (Łukasz Garlicki), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 68. Sebastian (Łukasz Garlicki), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 sezon odc. 68. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 68. Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 sezon odc. 68. Artur (Karol Pocheć)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 68. Artur (Karol Pocheć)
Najnowsze

Materiał sponsorowany