BrzydUla 2, odcinek 5: Violetta wróci do Sebastiana! Zdradzi z nim bajecznie bogatego męża

i

Autor: x-news BrzydUla 2, odcinek 5: Violetta wróci do Sebastiana! Zdradzi z nim bajecznie bogatego męża

BrzydUla 2, odcinek 5: Violetta wróci do Sebastiana! Zdradzi z nim bajecznie bogatego męża

2020-10-09 14:43

W 5 odcinku "BrzydUli" 2, Violetta (Małgorzata Socha) znów wpadnie w sidła Sebastiana (Łukasz Garlicki). Kiedy przyjedzie do firmy na specjalne zaproszenie Marka (Filip Bobek), chcąc czy nie, byli kochankowie się spotkają. O ile Seba nadal jest wolny, tak Violetta to mężatka wpływowego pana Hu, odpowiedzialnego za ogromną markę Hu Corporation. Po ślubie Kubasińska zyskała to, co zawsze chciała - pieniądze i rozpoznawalność. Kiedy w 5 odcinku "BrzydUli" 2 ponownie zobaczy Sebastiana, okaże się, że uczucie wcale nie wygasło.

BrzydUla 2, odcinek 5 - piątek 09.10.2020 o godz. 20:00 w TVN7

W 5 odcinku "BrzydUli" 2 dojdzie do ponownego spotkania Violetty z Sebastianem. Oboje mają za sobą burzliwą relację. Wydawało się, że są dla siebie stworzeni, ale los szybko to zweryfikował. Marek będzie chciał namówić kolegę do tego, by użył swojego uroku osobistego i ponownie rozpalił uczucie w Violi. Chce ją wykorzystać do współpracy z firmą jej męża. To jedyna szansa na uratowanie kiepskiej sytuacji Febo&Dobrzański. Jak Sebastian w 5 odcinku "BrzydUli" 2 usłyszy, że w firmie ma pojawić się Viola, natychmiast spróbuje uciec.

Przeczytaj: BrzydUla 2 sezon. Nowa Ula w firmie Marka. To ona zajmie miejsce Cieplak - ZDJĘCIA

W 5 odcinku "BrzydUli" 2 Violetta zjawi się w firmie wraz z Ulą (Julia Kamińska). Nie będzie się spodziewała widoku byłego partnera. Tymczasem Seba zwierzy się Markowi, że Violetta zostawiła go przed laty. Podobno wyszła po papierosy i wróciła... dopiero teraz! Dlatego nie będzie chciał oglądać jej na oczy. W końcu w 5 odcinku "BrzydUli" 2 Markowi uda się namówić go na spotkanie. Kiedy kochankowie spojrzą sobie w twarz, będą bardzo zażenowani całą sytuacją.

Przeczytaj: BrzydUla 2 sezon. Ula sama z trójką dzieci, a Marek w więzieniu?! ZWIASTUN

W 5 odcinku "BrzydUli" 2 między Sebą a Violettą nawiąże się rozmowa. Zapewnią się wzajemnie, że już nic do siebie nie czują. W końcu dojdzie do tego, że we wzajemnych obietnicach, że nie są sobą zainteresowani, wymienią się numerami telefonów. Zdecydują się również umówić na kawę i oboje będą bardzo podekscytowani. W 5 odcinku "BrzydUli" 2  okaże się, że mimo zapewnień, dalej istnieje między nimi gorące uczucie. Jak potoczy się ich randka. Czy Viola zdradzi bogatego pana Hu? Dowiemy się niebawem.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze