BrzydUla 2 sezon. Nowa Ula w firmie Marka. To ona zajmie miejsce Cieplak  - ZDJĘCIA

i

Autor: x-news BrzydUla 2 sezon. Nowa Ula w firmie Marka. To ona zajmie miejsce Cieplak - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 sezon. Nowa Ula w firmie Marka. To ona zajmie miejsce Cieplak - ZDJĘCIA

2020-10-02 13:55

"BrzydUla" 2 już za chwilę na ekranach TVN7. Wiemy już, że Ula (Julia Kamińska) będzie oddaną matką i żoną Marka (Filip Bobek). Po romantycznym i pełnym uniesień uczuciu z finału "BrzydUli" sprzed 10 lat, nie będzie jednak mowy. Już w pierwszych odcinkach poznamy nową postać, która zagości w progach Febo&Dobrzański. Będzie jak Ula, kiedy zaczęła tam pracę. Zarówno fizycznie, jak i z zachowania. To ona zastąpi tytułową bohaterkę w firmie? Kim jest nowa Ula?

"BrzydUla" 2 sezon nowe odcinki od 5 października w TVN7

"BrzydUla" była prawdziwym hitem stacji TVN. Po latach wraca na ekrany, a razem z nią poznamy nowych bohaterów. Największym zaskoczeniem będzie nowa Ula! Paulina Kondrak wcieli się w rolę Bożenki. Jej postać bardzo przypomina wyglądem Ulę sprzed lat. Nosi okulary na nosie, ma niesforną fryzurę i swój styl, w tym dość oryginalne wzory i kolory chociażby torebek. Bożenka będzie kuzynką Maćka (Krzysztof Czeczot), która dopiero stawia swoje pierwsze kroki w karierze. To wszystko do złudzenia przypomina tytułową bohaterkę "BrzydUli" sprzed lat.

Przeczytaj: BrzydUla2: Marek zdradzi i zostawi Ulę z dziećmi! Tragiczna rocznica ślubu Dobrzańskich

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek jednak będą małżeństwem z trójką dzieci! Zdradzi ją z seksowną asystentką - WIDEO

W serialu "BrzydUla" 2, nie tylko wygląd fizyczny Bożenki będzie stanowił duże podobieństwo do Cieplak. Kuzynka Maćka dopiero rozpoczynie swoją ścieżkę kariery. Dlatego Ula postanowi jej pomóc i wymyśli, że obsadzi ją w roli asystentki Marka w Febo&Dobrzański. Gdyby młoda dziewczyna faktycznie została prawą ręką prezesa, sytuacja byłaby identyczna jak w przypadku Uli, która swoją pierwszą pracę w Warszawie rozpoczęła od tego stanowiska. Jak się jednak okaże w pierwszych odcinkach kontynuacji "Brzyduli", Marek będzie miał inny plan na obsadzenie roli asystentki.

Przeczytaj: BrzydUla 2 sezon. Ula sama z trójką dzieci, a Marek w więzieniu?! ZWIASTUN

Bożenka z "BrzydUli" 2 nie zawsze będzie umiała odnaleźć się w wielkim świecie. Rozgadana i ciekawska, dostarczy wiele emocji. Podobnie jak dla Cieplak przed laty, firma F&D i panujące tam zasady, będą stanowiły dla niej nowość. Czy scenarzyści "BrzydUli" przygotowali dla widzów powtórkę sytuacji sprzed lat i Bożenka będzie stopniowo zmieniać się i dojrzewać, tak jak kiedyś Ula? Jak to wpłynie na rolę Julii Kamińskiej, czyli tytułowej Uli Cieplak? Tego dowiemy się już od 5 października.

Najnowsze