BrzydUla 2 sezon. Ula sama z trójką dzieci, a Marek w więzieniu?! ZWIASTUN

i

Autor: Instagram BrzydUla 2 sezon. Ula sama z trójką dzieci, a Marek w więzieniu?! ZWIASTUN

BrzydUla 2 sezon. Ula sama z trójką dzieci, a Marek w więzieniu?! ZWIASTUN

2020-09-04 14:17

"BrzydUla" powraca w drugim sezonie! Długo wyczekiwany hit "BrzydUla" już 5.10.2020 w TVN7. Powrócą Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek). W najnowszej "BrzydUli" para będzie już po ślubie z trójką dzieci, ale czy wychowają je razem? Na najnowszym zdjęciu z Instagrama Julii Kamińskiej widać, że Ula może stanąć przed trudami samotnego macierzyństwa. Czy Marek skończy w więzieniu? Sam Filip Bobek umieścił niepokojący komentarz w tej sprawie! Zobacz zwiastun "BrzydUli"

"BrzydUla" 2 sezon nowe odcinki od 5 października w TVN7

"BrzydUla" to jeden z najgorętszych tytułów jesiennej ramówki TVN7. Po 11-stu latach aktorzy wrócili na plan, aby kontynuować wątek Uli Cieplak. Widzowie mogą spodziewać się aż 180 odcinków serialu "BrzydUla". Losy bohaterów można będzie śledzić 10 lat po wydarzeniach z ostatniego odcinka pierwszej serii "BrzydUli". Są starsi, bardziej doświadczeni i będą zmagać się z nowymi problemami. Serialowy Marek nadal zarządza "Febo&Dobrzański", tymczasem Ula jest oddaną matką i wychowuje trójkę dzieci, spędzając z nimi czas w domu.

Przeczytaj: Brzydula wraca! Julia Kamińska w podwójnej roli w kontynuacji Brzyduli. Kto jeszcze w obsadzie?

Na Instagramie Julii Kamińskiej widać, że Ula jest mocno pochłonięta rolą matki. Opis nie pozostawia złudzeń "#miłość".

Zastanawiająca jest jednak jego dalsza część: "Tylko gdzie tata? @filip_bobek?"

Filip postanowił odpowiedzieć w imieniu swojego bohatera Marka, dając wymownie do zrozumienia, że ten znajduje się w więzieniu! "W pace" - napisał.

Czy oznacza to, że Marek spędzi resztę życia za kratkami? Co doprowadziło do tej sytuacji? To, co wiadomo o Marku, to to, że w 2 sezonie "BrzydUli" u jego boku pojawi się seksowna asystentka Nadia. Przeczytaj: BrzydUla 2 sezon. Ula i Marek nie będą razem! Między nich wkroczy seksowna sekretarka - ZDJĘCIE.

Zwiastun nowej "BrzydUli" nie pozostawia wątpliwości, że Marka i Nadię połączy coś więcej niż sprawy zawodowe. Czy Marek okaże się kimś zupełnie innym, niż kochającym ojcem i mężem? Tego dowiemy się w najnowszych odcinkach "BrzydUli" od 5 października, na antenie TVN7. 

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek jednak będą małżeństwem z trójką dzieci! Zdradzi ją z seksowną asystentką - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze