BrzydUla. Ula znów będzie brzydulą! Julia Kamińska oszpeciła się do roli. Co w nowych odcinkach? - ZDJĘCIA

2020-06-07 8:47 Ag
 BrzydUla. Nowe odcinki od września 2020. Julia Kamińska znów oszpeciła się do roli Uli - ZDJĘCIA
Autor: TVN/ AKPA BrzydUla. Nowe odcinki od września 2020. Julia Kamińska znów oszpeciła się do roli Uli - ZDJĘCIA

"BrzydUla" wróci na antenę TVN z nowymi odcinkami! Po 11-stu latach widzowie doczekają się drugiej części "BrzydUli", której tak się domagali. Kontynuacja hitowego serialu, w którym główną rolę zagrała Julia Kamińska już od września 2020 roku. Kolejna część "BrzydUli" będzie liczyła 180 odcinków, w obsadzie nie zabraknie tych samych aktorów, a Julia Kamińska znów oszpeci się do roli Uli! Jak się zmieni "BrzydUla" po latach? Jak potoczą się losy jej i Marka i dlaczego znów będzie brzydka? Poznajcie szczegóły nowej "BrzyUli"!

"BrzydUla" nowe odcinki od września 2020 w TVN. Jak zmieni się Ula?

Powrót serialu "BrzydUla" nastąpi we wrześniu 2020. Zapowiada się, że to będzie hit jesiennej ramówki TVN. Pierwszą część "Brzyduli" emitowaną od października 2008 roku do grudnia 2009 roku oglądało średnio 2,5 mln widzów. Po zakończeniu emisji 235 odcinków "BrzydUli" jej fani domagali się od razu ciągu dalszego.

Dopiero po 11-stu latach TVN i producent "BrzydUli" postanowili nakręcić kontynuację. To autorski projekt telewizji i FremantleMedia Polska, który nawiązuje do pierwowzoru - kolumbijskiej telenoweli  „Yo soy Betty, la fea”. Zdjęcia na planie zupełnie nowych 180 odcinków "BrzydUli" ruszą w czerwcu, a emisja rozpocznie się już po wakacjach.

Patrz też: Usta Usta. Serial wróci do TVN z nowym sezonem. W obsadzie nie będzie Magdaleny Różczki - ZDJĘCIA


-
Polska „BrzydUla” będzie się różnić od ciągu dalszego tego serialu w innych państwach. W zasadzie każdy kraj wracający z tą produkcją napisał do niego zupełnie inny scenariusz, dostosowany do danego rynku. Mogę zapewnić, że nasz pomysł nie tylko nie rozczaruje polskich fanów, ale też ich zaskoczy - wyjaśnia Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

O czym będzie kontynuacja "BrzydUli"? Co wydarzy się w nowym sezonie?

Nowy sezon "BrzydUli" nie będzie już opowiadał o niepewnej siebie, ale zdolnej i pracowitej Uli Cieplak, której znakiem rozpoznawczym były duże okulary, aparat na zębach, podkręcona, przetłuszczona grzywka. W drugiej części Ula będzie dorosłą kobietą, która jest już na innym etapie życia, bardziej doświadczona i ma więcej do stracenia.

Akcja nowych odcinków "BrzydUli" będzie osadzona 10 lat po wydarzeniach z finału pierwszego sezonu kiedy Ula i Marek (Filip Bobek) wreszcie postanowili być razem.

Główna bohaterka "BrzydUli" przekona się na własnej skórze czym jest zwykła codzienność, rozterki i życiowe zakręty. Ula będzie miała rodzinę - męża Marka i dzieci, ale ich życie nie będzie piękną bajką. Marek za wszelką cenę spróbuje udowodnić światu, że sam - bez pomocy Uli - radzi sobie w zarządzaniu Febo&Dobrzański, co wyjdzie mu nie najlepiej. Sytuacja zmieni się, kiedy los postawi na jego drodze szaloną Violettę (Małgorzata Socha). 

Sprawdź też: Cena wolności. Oto nowa Zniewolona! Kim jest Polina, czyli nowa Katia, którą gra Tatjana Babienkowa? - ZDJĘCIA

Pod koniec serialu "BrzydUla" w 2009 roku Ula przeszła metamorfozę. Dzięki przyjaciołom z Pshemko (Jacek Braciak) na czele zmieniła fryzurę i styl ubierania się. Wydawało się, że ładną Ulę czeka lepsze życie, ale po latach okaże się, że wcale tak się nie stało.

Julia Kamińska przeszła metamorfozę, aby ponownie zostać "BrzydUlą". Na nos powróciły okulary, fryzura nie jest już starannie ułożona, a na dodatek sporo przytyła. Co się stanie z Ulą, że tak się zaniedba?

To się okaże w nowych odcinkach "BrzydUli" od września 2020 w TVN! Emisja serialu jest zaplanowana na cały sezon telewizyjny 2020/2021.

Obsada nowej "BrzydUli" - jacy aktorzy wystąpią w drugiej części?

Do obsady serialu "BrzydUla" wrócą m.in. Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki, Maja Hirsch, Mariusz Zaniewski, Łukasz Simlat, Marek Włodarczyk, Dorota Pomykała, Krzysztof Czeczot, Dominika Kluźniak i Wacław Warchoł.

W kontynuacji „BrzydUli” nie zabraknie także nowych twarzy, m.in. Magdaleny Koleśnik, Karola Pochecia czy Marcina Rogacewicza.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 04 VI (Goście: Borowski, Jakubiak, J.Sokołowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

BrzydUla w 2008 roku. Julia Kamińska (Ula), Filip Bobek (Marek)
Autor: TVN / Kuba Winiarski / W.Impact BrzydUla w 2008 roku. Julia Kamińska (Ula), Filip Bobek (Marek)
BrzydUla w 2009 roku. Julia Kamińska (Ula) w ostatnim 235 odcinku
Autor: AKPA/ Kurkowska BrzydUla w 2009 roku. Julia Kamińska (Ula) w ostatnim 235 odcinku
	BrzydUla w 2009 roku. Julia Kamińska (Ula), Filip Bobek (Marek) w ostatnim 235 odcinku
Autor: TVN BrzydUla w 2009 roku. Julia Kamińska (Ula), Filip Bobek (Marek) w ostatnim 235 odcinku
BrzydUla nowy sezon. Julia Kamińska jako Ula Cieplak
Autor: TVN BrzydUla nowy sezon. Julia Kamińska jako Ula Cieplak

Najnowsze