Usta Usta. Serial wróci do TVN z nowym sezonem. W obsadzie nie będzie Magdaleny Różczki - ZDJĘCIA

2020-06-04 11:08 Ag
Usta Usta. Serial wróci do TVN z nowym sezonem. W obsadzie nie będzie Magdaleny Różczki - ZDJĘCIA
Autor: TVN/ Piotr Litwic Usta Usta. Serial wróci do TVN z nowym sezonem. W obsadzie nie będzie Magdaleny Różczki - ZDJĘCIA

"Usta Usta", hitowy serial TVN, który 9 lat temu podbił serca widzów wróci na antenę! Nowy 4 sezon "Usta Usta" będzie miał premierę już jesienią 2020. Obsada "Usta Usta" nie zmieni się za bardzo, ale zabraknie jednej z głównych bohater. Magdalena Różczka nie zagra w kontynuacji serialu. Jej bohaterka Julia Hoffman zginęła w wypadku w ostatnim 35 odcinku "Usta Usta". U boku Adama (Paweł Wilczak) pojawi się jednak nowa kobieta. Poznajcie szczegóły 4 sezonu!

"Usta Usta" 4 sezon od września 2020 w TVN. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

Powrót serialu "Usta Usta" to niespodzianka dla widzów, którzy 9 lat temu przez trzy sezony, czyli w sumie 35 odcinków śledzili losy szóstki przyjaciół. Adam (Paweł Wilczak), Julia (Magdalena Różczka), Piotrek (Wojciech Mecwaldowski), Iza (Sonia Bohosiewicz), Agnieszka (Magdalena Popławska) i Krzysztof (Marcin Perchuć) bawili i wzruszali do łez!

O czym były "Usta Usta"? Przede wszystkich o przyjaźni, która musiała się zmierzyć z wieloma trudnościami. Ale także o poszukiwaniach miłości, zdradzie, małżeńskiej rutynie, która zabija związki. Losy bohaterów serialu "Usta Usta" wyróżniały się tym, że nie brakowało tematów tabu, słodko-gorzkiej fabuły, często skandaliczny, zaskakujących zwrotów akcji.

O czym będzie 4 sezon "Usta Usta"?

W 4 sezonie "Usta Usta" po latach pracy USA Adam wróci do Warszawy, aby poinformować najbliższych, że 14 lat po śmierci swojej ukochanej żony Julii, planuje ślub ze znacznie młodszą od siebie Sarą. Nie wszyscy będą jednak tak podekscytowani jak on…

Iza i Piotrek, pomimo że mają za sobą wiele wzlotów i upadków, wciąż będą razem. Z kolei Agnieszka i Krzysztof nawet po rozwodzie pozostaną w bliskich stosunkach. Nowa seria to okazja do ponownego spotkania dawno niewidzianych przyjaciół, którzy nadal rozumieją się bez słów i śmieją sami z siebie.

Nowi bohaterowie w 4 sezonie "Usta Usta"

Do obsady serialu "Usta Usta" dołączą m.in. Wiktoria Filus, Magdalena Walach, Roman Frankl, Cezary Kosiński, Zygmunt Malanowicz, Paweł Koślik, Maciej Tomaszewski, Łukasz Gawroński i Oliwia Ogorzelska.

Zdjęcia do "Usta Usta" rozpoczęły się pod koniec maja i realizowane są w Warszawie. Kolejny sezon "Usta Usta" będzie liczył 6 odcinków. Premiera od września 2020 w TVN!

Wszystkie trzy sezony "Usta Usta" są dostępne na player.pl. Z kolei od 29.06.2020 "Usta usta" będą emitowane w TVN7 od pierwszego odcinka - od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Usta Usta 4 sezon. Adam (Paweł Wilczak), Iza (Sonia Bohosiewicz), Piotrek (Wojciech Mecwaldowski), Agnieszka (Magdalena Popławska), Krzysztof (Marcin Perchuć)
Autor: TVN/ Piotr Litwic Usta Usta 4 sezon. Adam (Paweł Wilczak), Iza (Sonia Bohosiewicz), Piotrek (Wojciech Mecwaldowski), Agnieszka (Magdalena Popławska), Krzysztof (Marcin Perchuć)
Usta Usta 4 sezon. Adam (Paweł Wilczak), Piotrek (Wojciech Mecwaldowski)
Autor: TVN/ Piotr Litwic Usta Usta 4 sezon. Adam (Paweł Wilczak), Piotrek (Wojciech Mecwaldowski)
Usta Usta 3
Autor: archiwum se.pl
Usta Usta:śmierć  Julii
Autor: archiwum se.pl
Super Raport 3 VI (goście: Kosiniak-Kamysz, Kwaśniewski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze