BrzydUla 2, odcinek 175: Tak Ula pozna nowego Marka! Będzie wyglądał jak jej mąż - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 175: Tak Ula pozna nowego Marka! Będzie wyglądał jak jej mąż - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 175: Tak Ula pozna nowego Marka! Będzie wyglądał jak jej mąż - ZDJĘCIA

2021-10-04 21:05

W 175 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) aż zaniemówi na widok nieswojego Marka (Filip Bobek). Po rozłące spowodowanej wyjazdem Dobrzańskiego do Włoch, Ula będzie wiernie wyczekiwać męża w firmie. W 175 odcinku "BrzydUla 2" nie doczeka się jednak swojego partnera. Wstrząśnie ją widok obcego mężczyzny, który będzie wyglądał identycznie jak Marek! Okaże się, że stoi przed nią Marek Dobrowolski (Aleksandar Milićević), który do złudzenia będzie przypominał prawdziwego Marka! Ula zakocha się od pierwszego wejrzenia?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 175 - wtorek, 5.10.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 175 odcinku "BrzydUla 2" Ula wreszcie będzie miała spotkać się z Markiem, który wyjechał do Włoch i w sumie nie było z nim większego kontaktu. Dobrzańska nie może przeżyć, że mąż znów nie dotrzymuje obietnic i nawet nie raczy się odezwać. Sytuacja jest o tyle trudna, że każdy zdaje sobie sprawę, jakie relacje łączyły niegdyś Marka z Pauliną (Maja Hirsch), która nigdy nie wyleczyła się do końca z uczucia do Dobrzańskiego. W 175 odcinku "BrzydUla 2" Ula mimo wszystko będzie wiernie czekać na męża, który ma zjawić się w F&D. 

- Władek jednak po niego nie jedzie, bo on już tu jedzie, zaraz tu będzie. Był bardzo tajemniczy, nic nie chciał powiedzieć... - poinformuje Ulę Seba (Łukasz Garlicki) w 175 odcinku "BrzydUla 2". 

Zobacz reakcję Uli na nowego Marka w GALERII ZDJĘCIA. Podobni???>>>

Dobrzański w 175 odcinku "BrzydUla 2" faktycznie będzie się zbliżał do siedzimy F&D, ale nowy Marek go ubiegnie. Ula będzie wyczekiwała męża tuż pod windą.

- Jedziesz tu, czy znowu mi się wydaje? - zapyta sama siebie Ula w 175 odcinku "BrzydUla 2" czekając na męża i właśnie wtedy ujrzy w windzie mężczyznę. Łudząco podobny do Dobrzańskiego wejdzie do firmy i zrobi wielkie wrażenie na Uli. Bardzo podobnie ubrany co mąż, niemal z taką samą fryzurą. - Marek? - zapyta oniemiała Ula. - Tak, to ja - odpowie na przywitanie. 

Przeczytaj: Tragiczny wypadek Kasi Górki w Barwy szczęścia zmieni ją nie do poznania! Wyjazd na Sycylię skończy się masakrą - ZDJĘCIA

Ula w 175 odcinku "BrzydUla 2" nic z tego nie zrozumie. Przecież w firmie miał pojawić się Marek. I owszem, pojawi się, tyle że nie Dobrzański! To Dobrowolski wkroczy do siedzimy F&D i zrobi ogromne wrażenie na Uli. Nowy Marek uprzedzi Dobrzańskiego i pierwszy spotka się z jego żoną. Panowie będą łudząco podobni nie tylko z wyglądu, ale też w gestach i zachowaniu. Już wkrótce w "BrzydUla 2" wywiąże się niemałe zamieszanie, a prawdziwy Marek nie polubi się z Markiem 2. Ula zakocha się w Dobrowolskim i zakończy małżeństwo? To okaże się już niebawem. 

BrzydUla 2 ZWIASTUN. Tak nowy Marek wkroczy do życia Uli i Marka Dobrzańskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze