BrzydUla 2, odcinek 181: Nowy Marek przerazi Ulę. Zauważy jego podejrzane zachowanie - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/ Tomasz Urbanek BrzydUla 2, odcinek 181: Nowy Marek przerazi Ulę. Zauważy jego podejrzane zachowanie - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 181: Nowy Marek przerazi Ulę. Zauważy jego podejrzane zachowanie - ZDJĘCIA

2021-09-29 8:32

W 181 odcinku "BrzydUla" 2 nowy Marek (Aleksandar Milićević), a właściwie ten drugi, który obok Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) zajmie ważne miejsce w firmie F&D zacznie powoli odsłaniać prawdziwą twarz. Przystojny PR-owiec zatrudniony w tajemnicy przez Paulinę Febo (Maja Hirsch) rozpocznie swoje dzieło w firmie Dobrzańskich. A kiedy Ula wpadnie na niego w 181 odcinku "BrzydUla" 2 przerazi się podejrzanym zachowaniem Marka Dobrowolskiego. Nowemu Markowi nie będzie ufał stary Marek, który spróbuje jednak ukryć niechęć do pracownika. Ten z kolei szybko zbliży się do Uli. Zobaczcie ZDJĘCIA z "BrzydUla" i poznajcie szczegóły!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 181 - czwartek, 14.10.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 181 odcinku "BrzydUla" 2 nastąpi oficjalny początek współpracy Uli i Marka Dobrowolskiego, który posadę specjalisty od PR dostanie na specjalne polecenie Pauliny Febo. Oczywiście pani prezes nie wróci z Włoch do Polski, by stanąć na czele pogrążonej w coraz większym kryzysie firmy, ale wyda Dobrzańskim polecenie co do zatrudnienia Marka. Ku wielkiemu niezadowoleniu pierwszego Marka, któremu drugi Marek będzie zwyczajnie działał na nerwy. Wszyscy w F&D będą jednak pod wrażeniem podobieństwa obydwu mężczyzn. Nawet Ula dostrzeże w Dobrowolskim swojego Marka sprzed lat. Coś ich jednak będzie wyraźnie różniło i to coś już w 181 odcinku "BrzydUla" nie umknie uwadze Uli.

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 175: Tak do firmy wkroczy nowy Marek! Pierwsze spotkanie z Ulą będzie szokiem - ZDJĘCIA

Zobaczcie w naszej GALERII więcej ZDJĘĆ co będzie się działo w "BrzydUla" między Ulą i nowym Markiem >>>

BrzydUla 2, odcinek 181. Ula (Julia Kamińska), Marek Dobrowolski (Aleksandar Milićević)

i

Autor: TVN/ Tomasz Urbanek BrzydUla 2, odcinek 181. Ula (Julia Kamińska), Marek Dobrowolski (Aleksandar Milićević)

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 179: Ula pozna wstrząsającą diagnozę! Marek nigdy się z nią nie pogodzi - ZDJĘCIA

Przypadek sprawi, że w 181 odcinku "BrzydUla" 2 Ula w pracy wpadnie na Marka Dobrowolskiego, który w sali konferencyjnej zacznie opracowywać strategię jak ratować nadszarpnięty wizerunek F&D, jak uniknąć dalszych, fatalnych skutków nagonki na firmę po ostatnim pokazie kolekcji rozwodowej Miro (Rafał Mohr) i Sławo (Piotr Rogucki). Wystarczy jedno spojrzenie Uli na Marka w 181 odcinku "BrzydUla", by stało się dla niej jasne, że PR-owiec to bardzo zaradny i kreatywny specjalista, ale też podejrzanie nadgorliwy.

Zachowanie Marka w 181 odcinku "BrzydUla", jego aż przesadna dbałość o służbowe sprawy nie uśpi czujności Uli. Zacznie ją nawet trochę przerażać to, Marek Dobrowolski już na początku pracy pozwala sobie na tak wiele. Dojdzie nawet do tego, że chwyci dłoń Uli i zacznie jej posyłać czarujące uśmiechy. Nic dziwnego, że pierwszy Marek w 181 odcinku "BrzydUla" 2 z trudem będzie ukrywał jak bardzo nie znosi drugiego Marka. Nagle dostrzeże w nim swojego rywala!

Koszmarna wpadka na planie „BrzydUla 2”. TVN naprawdę to wyemitował?!
Najnowsze