BrzydUla 2, odcinek 179: Ula pozna wstrząsającą diagnozę! Marek nigdy się z nią nie pogodzi - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/ Tomasz Urbanek BrzydUla 2, odcinek 179: Ula pozna wstrząsającą diagnozę! Marek nigdy się z nią nie pogodzi - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 179: Ula pozna wstrząsającą diagnozę! Marek nigdy się z nią nie pogodzi - ZDJĘCIA

2021-09-26 9:32

W 179 odcinku "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) będzie wciąż poruszona diagnozą, którą na terapii postawi psycholog (Marzena Bergmann) pomagająca Dobrzańskim pogodzić się zanim rozwód dojdzie do skutku! To co usłyszy od terapeutki postawi małżeński kryzys w zupełnie innym świetle, ale Marek (Filip Bobek) nie zgodzi się z taką oceną sytuacji. Zupełnie jakby wciąż nie był w stanie wybaczyć Uli zdrady, wrócić do niej i dzieci. Relacje między Ulą i Markiem w 179 odcinku "BrzydUla" 2 pogorszy fakt, że ona postanowi naprawić błędy jakie popełniła, a Marek nie do końca. Poznajcie szczegóły!

"BrzydUla" 2 odcinek 179 - wtorek, 12.10.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 179 odcinku "BrzydUla" 2 Ula i Marek wciąż się nie pogodzą, a diagnoza jaką postawi terapeutka wywrze spory wpływ na ich relacje. Po sekretnym, gorącym romansie Dobrzańskich nie pozostanie już żaden ślad. Problemy w firmie F&D przesłonią im najważniejszą sprawę - pogodzenie się! Ula wciąż nie będzie mogła zrozumieć dlaczego Marek wyjechał do Pauliny (Maja Hirsch) do Włoch, skupia się na zataczającym coraz szersze kręgi kryzysie w firmie, zamiast ostatecznie zdecydować czy rezygnuje z rozwodu i chce do niej wrócić. Do pogodzenia Dobrzańskich w 179 odcinku "BrzydUla" będzie wciąż bardzo daleko! Zwłaszcza, że diagnoza psycholog na terapii nie pozwoli Uli myśleć o niczym innym. Marek nie zgodzi się z tym co powie terapeutka, której zdaniem zdrada Uli była jest tylko i wyłącznie jej winą!

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 175: Tak do firmy wkroczy nowy Marek! Pierwsze spotkanie z Ulą będzie szokiem - ZDJĘCIA

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 176: Szokująca reakcja Marka na nowego Marka! Wszystko na oczach Uli - ZDJĘCIA

W 179 odcinku "BrzydUla" 2 dzięki terapeutce Ula odkryje błędy, jakie popełnia w relacji z Markiem, zmierzy się z tym, co zrobiła w przeszłości, co miało tak duży wpływ na ich małżeństwo. Zawsze wiernie stała przy mężu, wspierała go w każdej sytuacji, a zdradziła, bo była przekonana o romansie Marka z Nadią (Magdalena Koleśnik). Czuła się tak samotna, opuszczona, zepchnięta na boczny tor. Noc z Arturem (Karol Pocheć) była desperacką próbą zagłuszenia tych strasznych uczuć. 

Za radą psycholog Ula w 179 odcinku "BrzydUla" 2 postanowi zmienić wszystko między nią i Markiem. Niestety dotrze do niej, że nie wszystko jest takie, jakim się jej wydaje, a Marek widzi inaczej ich małżeński kryzys. Między Dobrzańskimi dojdzie do kolejnej trudnej rozmowy. Marek nie zapanuje nad emocjami i w efekcie zawiedziona Ula wyjdzie z jego gabinetu przytłoczona reakcją męża.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany