BrzydUla 2, odcinek 175: Tak do firmy wkroczy nowy Marek! Pierwsze spotkanie z Ulą będzie szokiem - ZDJĘCIA

2021-09-25 22:43
BrzydUla 2, odcinek 175: Tak do firmy wkroczy nowy Marek! Pierwsze spotkanie z Ulą będzie szokiem - ZDJĘCIA
Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 175: Tak do firmy wkroczy nowy Marek! Pierwsze spotkanie z Ulą będzie szokiem - ZDJĘCIA

W 175 odcinku "BrzydUla" 2 pojawi się nowy Marek, którego zagra Aleksandar Milićević. Po smutnym rozstaniu z mężem Ula (Julia Kamińska) będzie miała nadzieję, że Marek (Filip Bobek) wróci do niej zupełnie inny, a rozłąka uświadomi mu, że między nimi wcale nie jest dobrze i powinni wreszcie się pogodzić. Ale Marek, którego w 175 odcinku "BrzydUla" zobaczy na korytarzu F&D przy windzie nie będzie wcale jej mężem. Zupełnie inny mężczyzna wkroczy nagle do F&D i przedstawi się jako Marek Dobrowolski. Z wrażenia Ula aż zaniemówi. Zobaczcie ZDJĘCIA z pierwszego spotkania Uli z nowym Markiem!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 175 - wtorek, 5.10.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Nowy Marek w "BrzydUla" 2, a tak właściwie drugi Marek, który wcale nie zastąpi prawdziwego Marka Dobrzańskiego zadebiutuje na ekranie w chwili kiedy Ula będzie czekała na powrót męża z Włoch od Pauliny (Maja Hirsch). Przez długi czas ukochany nie będzie w ogóle odzywał się do Uli, więc ona pełna obaw w 175 odcinku "BrzydUla" 2 zjawi się w F&D, by właśnie tam się z nim spotkać po ich ostatnim bolesnym pożegnaniu. Wciąż będą jej dźwięczały w uszach słowa Marka, że nie ma dla niego nic ważniejszego w tym momencie od... Pauliny!

Nie przegap: BrzydUla 2. Oto nowy Marek! Pokazali twarz aktora, który zastąpi Filipa Bobka i będzie drugim Markiem - ZDJĘCIA

W 175 odcinku "BrzydUla" 2 nie tylko Ula, ale także inny pracownicy F&D będą z niecierpliwością wypatrywać powrotu Marka i odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytanie - czy prezes Paulina Febo wróci i stanie na czele firmy, by walczyć o jej dobre imię ze swoim bratem Aleksem (Mariusz Zaniewski), który dogadał się z panem Hu Yan Wu (Bui Ngoc Hai Nam) i założył z nim nawet firmę. Emocje Sebastiana (Łukasz Garlicki) spróbuje opanować Ula, choć sama będzie kłębkiem nerwów przed spotkaniem z Markiem.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA jak będzie wyglądało pierwsze spotkanie Uli z nowym Markiem w 175 odcinku "BrzydUla" >>>

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 169: Smutne pożegnanie Marka i Uli. Boleśnie ją zrani tymi słowami - ZDJĘCIA

Na wieść, że Marek jest już w windzie wyjdzie na korytarz, żeby się z nim przywitać. I wtedy w 175 odcinku "BrzydUla" 2 z winy wyjdzie on - nowy Marek, nieznajomy mężczyzna, który przedstawi się jako Marek Dobrowolski, uderzająco podobny do Dobrzańskiego, ale jednak inny!

Pierwsze spotkanie Uli z nowym Markiem w 175 odcinku "BrzydUla" 2 będzie dla niej szokiem. Nie zorientuje się z kim ma do czynienia, co właściwie drugi Marek tutaj robi i dlaczego wygląda niemal identycznie jak jej mąż! Początkowo Marek Dobrowolski weźmie Ulę za Paulinę Febo, z którą kontaktował się w sprawie posady PR-owca.

Kiedy w 176 odcinku "BrzydUla" 2 Dobrzańska będzie pochłonięta rozmową z nim, wyjaśnieniami o co właściwie w tym wszystkim chodzi, w F&D zjawi się jej mąż. Marek opowie żonie, co wydarzyło się we Włoszech i dlaczego Paulina nie wróci do Polski, by stanąć na czele firmy!

Koszmarna wpadka na planie „BrzydUla 2”. TVN naprawdę to wyemitował?!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze