BrzydUla 2. Oto nowy Marek! Pokazali twarz aktora, który zastąpi Filipa Bobka i będzie drugim Markiem - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN BrzydUla 2. Oto nowy Marek! Pokazali twarz aktora, który zastąpi Filipa Bobka i będzie drugim Markiem - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Oto nowy Marek! Pokazali twarz aktora, który zastąpi Filipa Bobka i będzie drugim Markiem - ZDJĘCIA

2021-09-16 20:44

Marek w serialu "BrzydUla", którego gra Filip Bobek nie będzie już tylko jeden! Nie jest żadną tajemnicą, że w "BrzydUla" 2 pojawi się drugi, zupełnie nowy bohater Marek Dobrowolski, który będzie chciał uwieść Ulę (Julia Kamińska). Właśnie wydało się, który aktor zagra kolejnego Marka i zastąpi na jakiś czas w obsadzie Filipa Bobka. To 30-letni Aleksandar Milićević, serbskiego pochodzenia, którego widzowie znają też z innych seriali. Kim jest Aleksandar Milićević i czy potwierdzą się obawy fanów, że zajmie na stałe miejsce Bobka w "BrzydUla" 2?

Kiedy nowy Marek pojawi się w "BrzydUla" 2?

To już oficjalne, że Marek 2 w "BrzydUla" 2 będzie miał twarz przystojnego aktora Aleksandra Milićevića! Na profilu serialu na Instagramie wreszcie pokazano kto zagra drugiego Marka i jak wygląda nowy bohater, który jeszcze bardziej namiesza w życiu Uli Dobrzańskiej. Nie ma żadnych wątpliwości, że już wkrótce w "BrzydUla" Ula i Marek znów się rozstaną, zanim jeszcze zdążą się pogodzić. On wyjedzie do Włoch do swojej byłej narzeczonej, Pauliny Febo (Maja Hirsch), która jaka prezes firmy F&D nie będzie wcale zamierzała wracać do kraju, a ona zostanie w Polsce, by ratować dobre imię firmy przez atakiem największego wroga, którym okaże się nie tylko Aleks (Mariusz Zaniewski). Także pan Hu (Nam Bui Ngoc) będzie chciał ostatecznie pogrążyć Dobrzańskich.

Nowy Marek w "BrzydUla" 2, czyli Aleksandr Milićević pojawi się już po wyjeździe Marka do Pauliny, w jednym z odcinków na początku października. Niespodziewanie pracę w F&D zajmie pojawi się młody, przystojny i tryskający genialnymi pomysłami PR-owiec Marek Dobrowolski, który stanie się dla Uli kimś więcej niż tylko kolegą z pracy. Akurat wtedy Dobrzański zerwie kontakt z żoną, przestanie odpowiadać na jej telefony.

Nie przegap: BrzydUla 2. Nowy Marek zdobędzie serce Uli? Tak wygląda aktor, który będzie drugim Markiem

Zdjęcia z planu "BrzydUla" 2 wskazują na to, że prawdziwy Marek jednak wróci do Uli, a Filip Bobek wcale nie odejdzie z obsady. Chociaż rozłąka Dobrzańskich będzie się dłużyła w nieskończoność i jeszcze gorzej wpłynie na godzących się małżonków. Bo z rozwodu jeszcze Marek nie zrezygnuje!

- "No to mamy go, pojawił się jak Filip z konopi - Marek 2. Witamy w F&D!" - napisał na swoim Instagramie Bobek pod zdjęciem z Milićevićem.

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1602: Ostatni prezent Patrycji dla Łukasza. Najpierw go oszuka w sprawie ciąży, a później odda mu rodzinną pamiątkę - WIDEO

Kim jest Aleksandar Milićević, który w "BrzydUla" 2 zagra nowego Marka?

Aleksandar Milićević, który w "BrzydUla" 2 wcieli się w postać drugiego Marka i nieźle namiesza w sercu Uli Dobrzańskiej jest aktorem znanym z licznych seriali, ale przede wszystkim z hitowego filmu "Planeta Singli", gdzie w drugiej i trzeciej części grał Radka, kochanka Krystyny (Danuta Stenka), czyli mamy Ani (Agnieszka Więdłocha).

Kariera 30-letniego Aleksandara Milićevića w Polsce, który urodził się w serbskim mieście Smederevo, ale po wybuchu wojny w Jugosławii przeniósł się z rodziną do Opola, zaczęła się od roli w serialu "Przyjaciółki" w 2015 roku. Grał tam studenta Rafała. Potem występował też gościnnie w takich produkcjach jak: "Ojciec Mateusz", "Wojenne dziewczyny", "W rytmie serca". Wcielał się też w postać fotografa Feliksa Zaleskiego w "Barwach szczęścia", który pracował z Zuzią (Anna Adamus).

Zobaczcie w naszej GALERII więcej ZDJĘĆ nowego Marka z "BrzydUla" 2 >>>

Sonda
Podoba Ci pomysł, by w "BrzydUla" 2 był drugi Marek?
Najnowsze