BrzydUla 2, odcinek 169: Smutne pożegnanie Marka i Uli przed wyjazdem do Włoch. Boleśnie ją zrani tymi słowami - ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 169: Smutne pożegnanie Marka i Uli przed wyjazdem do Włoch. Boleśnie ją zrani tymi słowami - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 169: Smutne pożegnanie Marka i Uli. Boleśnie ją zrani tymi słowami - ZDJĘCIA

2021-09-18 21:58

W 169 odcinku "BrzydUla" 2 Marek (Filip Bobek) wyjedzie do Włoch do Pauliny (Maja Hirsch), ale Ula (Julia Kamińska) nie będzie mogła liczyć nawet na romantyczne pożegnanie z mężem. W decydującym momencie Dobrzański w 169 odcinku "BrzydUla" urządzi Uli awanturę. Nie zdoła trzymać nerwów na wodzy, a do tego jednym zdaniem boleśnie zrani żonę. To, co Ula usłyszy od Marka na pożegnanie uświadomi jej, że między nimi wcale nie jest tak dobrze jak mogłoby się wydawać, że do pogodzenia wciąż im daleko. A rozstanie Dobrzańskich w 169 odcinku "BrzydUla" pogorszy relacje między nimi jeszcze bardziej. Zobaczcie ZDJĘCIA z tych scen.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 169 - czwartek, 23.09.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Ula i Marek w 169 odcinku "BrzydUla" 2 rozstaną się w napiętej atmosferze! Nie dość, że Dobrzański tak bardzo skupi się na ratowaniu firmy i misji powstrzymania Pauliny przed radykalnym działaniem, że Ula i desperackie próby pogodzenia się, ocalenia małżeństwa przed rozwodem zejdą na dalszy plan. Tuż przed wyjazdem do Włoch w 169 odcinku "BrzydUla" 2 Marek wparuje do domu, ale nie po to, by poświęcić trochę czasu żonie i pokazać, że nadal to ona jest dla niego najważniejsza. Będzie chodziło o ulubioną koszulę! Zamiast skupić się na Uli, zwyczajnie objąć ją, pocałować, zapewnić, że etap godzenia się zmierza do szczęśliwego finału, zaskoczy żonę niecodzienną prośbą.

Nie przegap: BrzydUla 2. Oto nowy Marek! Pokazali twarz aktora, który zastąpi Filipa Bobka i będzie drugim Markiem - ZDJĘCIA

Ula w 169 odcinku "BrzydUla" 2 będzie robiła dobrą minę do złej gry, kiedy Marek wspomni o pogniecionej koszuli. - Chętnie wyprasuję... Załatw za to względny spokój w firmie. O ile ją w ogóle tam znajdziesz... - stwierdzi Dobrzańska. - Znajdziemy ją! Umówiła się z Ficem, to ją znajdziemy! - odpowie Marek podniesionym tonem. - To dlaczego się denerwujesz? - zapyta Ula, a mąż będzie myślami już przy byłej narzeczonej, która w 169 odcinku "BrzydUla" przestanie odbierać od niego telefony.

Napięte relacje Dobrzańskich w 169 odcinku "BrzydUla" 2 Marek pogorszy jeszcze bardziej, wywołując awanturę w firmie F&D, bo nie będzie mógł znaleźć ważnych dokumentów dla Pauliny. Zdenerwowany przerwie rozmowę biznesową Uli z projektantem Miro (Rafał Mohr), którego znów trzeba będzie uspokoić. Słowa Marka na pożegnanie będą dla Uli jak cios prosto w serce. - Co jest ważniejszego od Pauliny w tym momencie?! - krzyknie nie zważając na to, jak bardzo zrani żonę.

Koszmarna wpadka na planie „BrzydUla 2”. TVN naprawdę to wyemitował?!

Sprawdź też: BrzydUla 2. Nowy Marek zdobędzie serce Uli? Wiemy kim jest aktor, który będzie drugim Markiem

W 169 odcinku "BrzydUla" 2 nie będzie ani jednego pocałunku Uli i Marka na pożegnanie, czułego przytulenia czy choćby rzuconego ukradkiem serdecznego spojrzenia. - Co jest ważniejsze od Pauliny?! Choćby pierwsza z brzegu ja! - Ula wpatrując się w windę, do której wsiądzie Marek, bez pożegnania się z nią we właściwy sposób, nie będzie mogła dojść do siebie. A rozłąka Dobrzańskich w 169 odcinku "BrzydUla" 2 oddali ich od siebie w decydującym momencie, gdy będą już tak blisko pogodzenia.

BrzydUla 2 odc. 169. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 169. Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 169. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 169. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze