BrzydUla 2, odcinek 176: Szokująca reakcja Marka na nowego Marka! Wszystko na oczach Uli - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 176: Szokująca reakcja Marka na nowego Marka! Wszystko na oczach Uli - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 176: Szokująca reakcja Marka na nowego Marka! Wszystko na oczach Uli - ZDJĘCIA

2021-09-23 14:54

W 176 odcinku "BrzydUla 2" Marek Dobrzański (Filip Bobek) pozna Marka Dobrowolskiego (Aleksandar Milićević), czego nie zapomni do końca życia! Dobrzański wróci z Włoch i oniemieje na widok Uli (Julia Kamińska) i nowego Marka. Fakt jest taki, że podczas pobytu Marka za granicą, nie będzie z nim żadnego kontaktu. Chyba zda sobie z tego sprawę, kiedy w 176 odcinku "BrzydUla 2" ktoś zajmie jego miejsce u boku żony... Obaj mężczyźni będą mieli mocne pierwsze starcie, które rzuci nowe światło na relację Dobrzańskich. Sprawdź GALERIĘ ZDJĘCIA i przekonaj się jak będzie wyglądało spotkanie obu Marków.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 176 - środa, 6.10.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 176 odcinku "BrzydUla 2" nastąpi wielki powrót Marka z Włoch, gdzie wyleci ze względu na Paulinę (Maja Hirsch) i ratowanie F&D. Dobrzański nie zachowa się w porządku wobec Uli, bo wkrótce w "BrzydUla 2" zerwie z nią kontakt! Tyle mówili o rozmowach, godzeniu się i zaufaniu, a on wszystko zepsuje przy pierwszej możliwej okazji. Nie to jednak będzie najważniejsze, bo w 176 odcinku "BrzydUla 2" Marek wkroczy do firmy akurat wtedy, kiedy na jego oczach żona i nowy Marek będą w gorącej dyskusji. Marek Dobrowolski pojawi się w F&D jako nowy PR-owiec i od początku narobi niemałego zamieszania. Dojdzie nawet do pomyłki, która będzie skutkowała tym, że Dobrowolski pomyli Ulę z Pauliną. Sytuacja się naprostuje, czego nie można powiedzieć o reakcji Dobrzańskiego. 

Zobacz SZOKUJĄCE SPOTKANIE Marka Dobrzańskiego i Marka Dobrowolskiego w "BrzydUla 2">>

Pojawienie się Dobrowolskiego w "BrzydUla 2" wzbudzi niemałe kontrowersje. Głównie dlatego, że będzie łudząco podobny do Dobrzańskiego. Bardzo zbliżona postawa i wzrost, niemal identyczny kolor włosów i styl ubierania się. Może właśnie dlatego Markowi niemal odpadnie szczęka na widok przyszłego pracownika firmy. Dobrzański w 176 odcinku "BrzydUla 2" postara się jednak zachować spokój, co przyjdzie mu z trudem. Widać będzie, że obaj panowie zaczną na siebie dziwnie zerkać i oceniać siebie nawzajem. 

Przeczytaj: Nowa Julka w Pierwszej miłości. Łucja Kawczak odeszła z obsady po latach! Wiemy kto ją zastąpi - ZDJĘCIA

W 176 "BrzydUla 2" Ula również będzie nieco zaskoczona pojawieniem się Dobrowolskiego, a ich relacje wkrótce się rozwiną. Na pewno Marek nie zawitał do firmy bez powodu i jego rola nie skończy się na byciu PR-owcem. Jeśli Dobrzański i Dobrowolski są do siebie tak podobni fizycznie, to może gustują w podobnym typie kobiet? Jeśli tak, Marek szybko pożałuje nieodzywania się będąc we Włoszech, a Dobrowolski może mieć spore szanse poderwać Ulę. Wszystko okaże się w kolejnych odcinkach "BrzydUla 2".

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze