Nowa Julka w Pierwszej miłości. Łucja Kawczak odeszła z obsady po latach! Wiemy kto ją zastąpi - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Nowa Julka w Pierwszej miłości. Łucja Kawczak odeszła z obsady po latach! Wiemy kto ją zastąpi - ZDJĘCIA

Nowa Julka w Pierwszej miłości. Łucja Kawczak odeszła z obsady po latach! Wiemy, kto ją zastąpi - ZDJĘCIA

2021-09-23 20:07

Julka w serialu "Pierwsza miłość" będzie miała nową twarz! Łucja Kawczak, która od dziesięciu lat gra córkę Marysi (Aneta Zając) odeszła z "Pierwszej miłości". Ostatni raz na planie Łucja Kawczak była w kwietniu, więc na początku nowego sezonu widzowie mogli ją jeszcze oglądać w roli Julki. Lada moment nastąpi jednak zmiana i pojawi się nowa Julka. Wiemy już jak się nazywa aktorka, która będzie wcielała się w postać córki Marysi i Michała (Wojciech Błach). Mamy także jej pierwsze zdjęcia z debiutu w "Pierwszej miłości" już w 3282 odcinku. Poznajcie szczegóły tej zmiany!

Dlaczego Łucja Kawczak nie gra już Julki w "Pierwszej miłości" i odeszła z serialu?

Duże zmiany w serialu "Pierwsza miłość! Julka Domańska, córka Marysi i jej byłego męża Pawła Krzyżanowskiego (Mikołaj Krawczyk) będzie wyglądała zupełnie inaczej. Zamiast Łucji Kawczak w "Pierwszej miłości" od 3282 odcinka, który widzowie zobaczą już w czwartek, 14.10.2021, pojawi się nowa aktorka. Równie śliczna i zdolna Dąbrówka Kruk zagra teraz Julkę. Dlaczego jedna z głównych bohaterek serialu będzie miała twarz innej aktorki? Czemu Łucja Kawczak, która gra w "Pierwszej miłości" od 2011 roku i zastąpiła w tej roli pierwszą Julkę, czyli Antoninę Plutę po tak długim czasie nie będzie już występowała w serialu?

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3275: Michał odkryje romans Marysi na eleganckim balu. Zarzuci żonie, że szybko się pocieszyła - ZDJĘCIA

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA jak wygląda nowa Julka w "Pierwszej miłości" >>>

Zmiana aktorki grającej Julkę w "Pierwszej miłości" owiana jest tajemnicą. Produkcja serialu nie chce ujawniać dlaczego Łucja Kawczak odeszła, a zastąpiła ją Dąbrówka Kruk, której widzowie nigdy wcześniej nie widzieli na ekranie w żadnej innej produkcji. Nie będzie żadnej wzmianki o zmianie Julki w 3282 odcinku "Pierwszej miłości". Po prostu nowa córka Marysi będzie obecna w jej życiu, tak jak poprzednia. Chcieliśmy ustalić dlaczego Łucji Kawczak zabraknie w obsadzie, ale produkcja udzieliła nam tylko krótkiego komentarza.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3277: Tak zmieni Marysię nowy kochanek. Nawet ojciec nie rozpozna Domańskiej - ZDJĘCIA

- Nową Julką jest Dąbrówka Kruk. Chcemy by ta zmiana przeszła bez większego echa dla dobra obu dziewczynek - usłyszeliśmy za kulisami "Pierwszej miłości". 

O Dąbrówce Kruk, której już imię jest bardzo oryginale też niewiele wiadomo. Na pewno jest w podobnym wieku co Łucja Kawczak, ale ma mniej doświadczenia przed kamerą, bo wcześniej nie grała w żadnym serialu. W internecie jest tylko wzmianka, Dąbrówka Kruk dubbingowała jedną z głównych bohaterek w filmie "Kumple z dżungli". Ma również angaż w serialu “Święty”, w którym gra Marysię. Dąbrówka Kruk nie ma swojego profilu na Instagramie i na Facebooku. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN jesień 2021. Koniec Marysi i Michała! Marcin dowie się co łączy Emilkę z Wojtkiem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze