Pierwsza miłość, odcinek 3277: Tak zmieni Marysię nowy kochanek. Nawet ojciec nie rozpozna Domańskiej - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3277: Tak zmieni Marysię nowy kochanek. Nawet ojciec nie rozpozna Domańskiej - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3277: Tak zmieni Marysię nowy kochanek. Nawet ojciec nie rozpozna Domańskiej - ZDJĘCIA

2021-09-17 9:01

Marysia (Aneta Zając) w 3277 odcinku "Pierwsza miłość" zaskoczy wszystkich! Smutna i rozżalona Domańska całkowicie się zmieni. Michał (Wojciech Błach) zniszczył ją psychicznie. Udawał dobrego mężulka, a okazał się być kłamcą i oszustem. Radosz (Wojciech Dąbrowski) w 3277 odcinku "Pierwsza miłość" wpadnie do córki, ponieważ będzie przekonany, że jest załamana nerwowo. Przyjdzie z pocieszeniem, ale mocno się zdziwi, że Marysia jest kompletnie odmieniona! Nie pozna Domańskiej i jej nowego podejścia do życia.

"Pierwsza miłość" odcinek 3277 - wtorek, 5.10.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3277 odcinku "Pierwsza miłość" Radosz wpadnie zmartwiony do córki. Uzna, że musi jej być bardzo ciężko samej, po upokorzeniach, które zafundował jej Michał. Domański w "Pierwsza miłość" udawał wielce kochającego męża, który uznał Julkę (Łucja Kawczak) jak swoją córkę. Troszczył się o rodzinę i jej bezpieczeństwo, a w końcu wyszedł z niego drań. W poprzednich odcinkach "Pierwsza miłość" wszedł w romans z Grażyną (Grażyna Wolszczak), która go omotała. Snuł się między Marysią a kochanką, ale ostatecznie Domańska skończy sama. Każdy zacznie się o nią martwić, bo jednak ile może przeżyć jedna kobieta? 

Przeczytaj: M jak miłość. Rodzina Franki i Pawła się powiększy! Zanim wezmą ślub pojawi się cudne maleństwo - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3259: Marysia musi zdobyć dowody na zdradę męża. Michał wykończy ją w sądzie

Właśnie dlatego w 3277 odcinku "Pierwsza miłość" Jan postanowi odwiedzić córkę i ją pocieszyć. Prawda będzie taka, że jej nie pozna! Ładnie ubrana i zadbana Marysia będzie w świetnej formie. Przywita ojca z uśmiechem i będzie tryskać energią. Radosz, który przyjdzie w 3277 odcinku "Pierwsza miłość" pocieszać córkę, w końcu sam zwróci się do niej o pomoc. Skoro Domańska nie będzie potrzebowała wsparcia, to on się wyżali z problemów miłosnych. Okaże się, że nie może wytrzymać z Teresą (Ewa Skibińska) pod jednym dachem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1602: Okrucieństwo Marty wobec Budzyńskiego. Rozpęta aferę, a Andrzej odpowie za to, co się stało z Anią!

Wszystko w 3277 odcinku "Pierwsza miłość" przybierze dziwny obrót, bo to Marysia zacznie wspierać ojca, nie na odwrót. Radosz zobaczy, że córce służy nowy kochanek! To Wenerski (Przemysław Sadowski) da jej energię do działania i podniesie ją na duchu. Lekarz od początku interesował się Marysią, ale niedługo ich relacje staną się naprawdę bliskie. Jan nie musi się martwić o córkę, która radzi sobie lepiej od niego. Marysia stanie na nogo dzięki Wenerskiemu i jego wsparciu. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze