M jak miłość, odcinek 1602: Okrucieństwo Marty wobec Budzyńskiego. Rozpęta aferę, a Andrzej odpowie za to, co się stało z Anią!

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1602: Okrucieństwo Marty wobec Budzyńskiego. Rozpęta aferę, a Andrzej odpowie za to co się stało z Anią

M jak miłość, odcinek 1602: Okrucieństwo Marty wobec Budzyńskiego. Rozpęta aferę, a Andrzej odpowie za to, co się stało z Anią!

2021-09-16 22:34

W 1602 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) oskarży byłego męża Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) o zaniedbanie ich córki Ani (Gabriela Świerczyńska). Po wypadku 16-latki w szkole, który będzie przez nią sprytnie zaplanowany z ust Marty w 1602 odcinku "M jak miłość" padną mocne oskarżenia wobec Andrzeja. Będzie okrutna jak nigdy wcześniej. Zarzuci Budzyńskiemu, że nie nadaje się na ojca, że Ania cierpi, bo on się nią nie interesował. Dostanie się także Magdzie (Anna Mucha), a w rodzinie Budzyńskich wybuchnie afera jakiej jeszcze nie było! Problemy Ani doprowadzą do bardzo napiętej sytuacji...

"M jak miłość" odcinek 1602 - wtorek 28.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Obsesja Ani w "M jak miłość" na punkcie nauczyciela Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak) popchnie ją do kolejnych desperackich, szalonych czynów. Wypadek Ani, który córka Marty i Budzyńskiego starannie zaplanuje i odegra w szkole w 1602 odcinku "M jak miłość" będzie miał tylko jeden cel - żeby polonista zwrócił na nią uwagę, zaopiekował się nią i już więcej nigdy nie odtrącił. Ale sytuacja wymknie się spod kontroli kiedy "ranna" Ania trafi do kliniki Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel), a lekarz stwierdzi, że dziewczyna symuluje uraz nogi. Wreszcie 16-latka przyzna się matce do czego doprowadziła ją nieszczęśliwa miłość do Adama! A Marta w 1602 odcinku "M jak miłość" znajdzie winnego!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1602: Ukartowany wypadek Ani. Budzyński zrzuci całą winę na Adama Wareckiego, ale to on oberwie najbardziej

U Budzyńskich rozpęta się piekło gdy w 1602 odcinku "M jak miłość" Marta oskarży Andrzeja o zaniedbanie córki. Kilka miesięcy temu zostawiła Anię z byłym mężem i jego nową żoną Magdą, bo sama chciała się skupić na rozwoju kariery w Berlinie. Nie interesowała się za bardzo nastolatką, która bardzo potrzebowała uwagi rodziców. A teraz w 1602 odcinku "M jak miłość" okrutna Marta zrzuci całą winę za problemy Ani na Budzyńskiego! Mimo, że nieco wcześniej zaprzeczy, że ma do byłego męża żal. Co więcej, przyzna nawet, że to wszystko jej wina, bo powinna być przy Ani kiedy po raz pierwszy się zakochała, wtedy by tak nie cierpiała.

M jak miłość. Patrycja powie Łukaszowi o ciąży! Argasiński sfałszuje wyniki badań DNA dziecka. Wszyscy za to zapłacą

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1604: Majka przyzna się Pawłowi dlaczego go zostawiła! Będzie chciała tylko jednego - WIDEO

Kłótnia między Andrzejem i Martą w 1602 odcinku "M jak miłość" wpłynie na relacje w całej rodzinie.- Nie byłoby tego wszystkiego, gdybyś wcześniej zainteresował się, co się z Anią dzieje. I odpowiednio zareagował... - wytknie Budzyńskiemu. - Wiem, już mi to mówiłaś. I zapewne masz rację. Może jestem kiepskim ojcem, ale prawda jest też taka, że gdybyś była tutaj, na miejscu, a nie w Berlinie... - zarzuci jej Andrzej. Zrobi się na tyle nerwowo, że w 1602 odcinku "M jak miłość" Magda przerwie awanturę męża z jego byłą żoną, żeby uświadomić im, że nie tędy droga!

- Przerzucanie się winą nie pomoże rozwiązać problemu. Ania pilnie potrzebuje pomocy. Na pewno trzeba poradzić się psychologa. Pytanie co jeszcze? - zarządzi Magda, która w 1602 odcinku "M jak miłość" będzie także ponosiła część odpowiedzialności za to, co się dzieje z Anią. Ale nie jest wcale pewne, że 16-latka będzie chciała skorzystać ze wsparcia specjalisty. Wysoki Ani zakochanej w nauczycielu raczej nie skończą się na jednym wypadku.

M jak miłość odc. 1602. Ania (Gabriela Świerczyńska), Marta (Dominika Ostałowska), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1602. Ania (Gabriela Świerczyńska), Marta (Dominika Ostałowska), Magda (Anna Mucha)
Sonda
Kto w "M jak miłość" ponosi większą winę za obsesję Ani?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze