M jak miłość, odcinek 1602: Ukartowany wypadek Ani. Budzyński zrzuci całą winę na Adama Wareckiego, ale to on oberwie najbardziej

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1602: Ukartowany wypadek Ani. Budzyński zrzuci całą winę na Adama Wareckiego, ale to on oberwie najbardziej

M jak miłość, odcinek 1602: Ukartowany wypadek Ani. Budzyński zrzuci całą winę na Adama Wareckiego, ale to on oberwie najbardziej

2021-09-14 22:41

W 1602 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) upozoruje wypadek w szkole, by nauczyciel Adam Warecki (Wojciech Świeściak) zwrócił na nią uwagę! Nieszczęśliwie zakochana 16-latka celowo spadnie ze schodów i będzie udawała, że została poważnie ranna w nogę. To właśnie Warecki w 1602 odcinku "M jak miłość" zawiezie uczennicę do kliniki gdzie pracuje Olek Chodakowski (Maurycy Popiel). A kiedy Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) dowie się o wypadku Ani obwini Adama o niebezpieczne zdarzenie. Nie będzie miał pojęcia, ze Ania wszystko zaplanowała, żeby Warecki ją pokochał. Z kolei na Budzyńskim wyżyje się żona!

"M jak miłość" odcinek 1602 - wtorek 28.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ania Wojciechowska z "M jak miłość" nie spocznie póki nie zdobędzie Adama Wareckiego, choć jej nieodwzajemniona miłość do nauczyciela języka polskiego jest z góry skazana za porażkę! Nie dość, że polonista zakochał się od pierwszego wejrzenia w Magdzie (Anna Mucha), to jeszcze Ania ma zaledwie 16 lat, jest jego uczennicą i Warecki nie może traktować jej inaczej. Niestety uczucie Ani do Adama w 1602 odcinku "M jak miłość" wymknie się spod kontroli i doprowadzi córkę Budzyńskiego do takiego wariactwa, że nastolatce zupełnie odbije na punkcie starszego mężczyzny! Będzie gotowa na wszystko, by przykuć jego uwagę, by Warecki był blisko niej.

Nie przegap: Spektakularna przemiana Lilki z M jak miłość. Szykuje się na wielki powrót do Mostowiaków? - ZDJĘCIA

Wypadek Ani w 1602 odcinku "M jak miłość" będzie częścią sprytnego planu Wojciechowskiej, żeby Adam się nią zaopiekował, dostrzegł to jak bardzo go potrzebuje. Zakochana Ania wciąż będzie łudziła się, że nauczyciel ją zauważy i zdobędzie jego serce. Podczas przerwy w szkole w 1602 odcinku "M jak miłość" upozoruje upadek ze schodów, żeby polonista się nią zajął. Bo to właśnie Wareckiego, jako wychowawcę klasy Ani, dyrektor liceum wyśle z uczennicą do szpitala.

Choć w 1602 odcinku "M jak miłość" Basia (Gabriela Raczyńska) i Jasiek (Stanisław Dusza) od razu zorientują się, że Ania kłamie jak najęta, że wcale nie miała wypadku i tylko udaje uraz nogi, to nie wydadzą koleżanki. Warecki weźmie nastolatkę na ręce i zawiezie do kliniki Olka Chodakowska. Taka będzie decyzja Budzyńskiego, który w 1602 odcinku "M jak miłość" przerazi się na wieść o wypadku córki. Poleci, by Anią zajął się najlepszy ortopeda w mieście, czyli właśnie Olek.

M jak miłość. Budzyński sam wepchnie Magdę w ramiona Adama! Niewinna zabawa z Wareckim będzie miała straszny finał

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1598: Tragiczny wypadek u Zduńskich! Zginie przygnieciony przez drzewo? Najpierw utnie sobie rękę - ZDJĘCIA

Wypadek Ani w 1602 odcinku "M jak miłość" doprowadzi Budzyńskiego do furii! Nadal będzie zazdrosny o Wareckiego, który jest bliskim przyjacielem Magdy, a do tego zrzuci na niego całą winę o tragedię Ani, która teraz nie może chodzić! Między Andrzejem i Adamem w klinice Olka dojdzie do ostrej awantury, którą przerwie Magda. To ona podziękuje Wareckiemu za troskliwą opiekę nad Anią, a Budzyński będzie musiał patrzeć na coraz bardziej zażyłą relację żony z nauczycielem córki.

Po przeprowadzeniu badań Ani w 1602 odcinku "M jak miłość" Olek oceni, że dziewczyna symuluje kontuzję, że nic jej się nie stało w nogę. W mieszkaniu Budzyńskich zrozpaczona Ania, do której przyjedzie także matka Marta wyzna rodzinie prawdę. Opowie o swojej nieszczęśliwej miłości do nauczyciela, którego nie jest w stanie wyrzucić z serca. Po tym wyznaniu córki w 1602 odcinku "M jak miłość" Marta zarzuci Andrzejowi, że zaniedbał Anię i nie zauważył jak bardzo nastolatka cierpi.

Wstrząśnięty jej słowami Budzyński w 1602 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do Wareckiego z przeprosinami, a Magda dowie się od Adama, że chce zrezygnować z pracy w szkole Ani. Andrzej będzie musiał podjąć ważne decyzje odnośnie przyszłości całej rodziny.

M jak miłość odc. 1602. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1602. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Najnowsze