M jak miłość, odcinek 1602: Ania po udawanym wypadku wyjawi Marcie do czego doprowadził ją nauczyciel Adam Warecki

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1602: Ania po udawanym wypadku wyjawi Marcie do czego doprowadził ją nauczyciel Adam Warecki

M jak miłość, odcinek 1602: Ania po udawanym wypadku wyjawi do czego doprowadził ją nauczyciel Adam Warecki

2021-09-15 11:58

W 1602 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) będzie miała wypadek w szkole, a jej rodzice, Marta (Dominika Ostałowska) i Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) zaczną drżeć ze strachu, że coś złego dzieje się z 16-latką. Bo wypadek Ani w 1602 odcinku "M jak miłość" to będzie jedno wielkie kłamstwo. Nastolatka wymyśli wszystko, by Adam Warecki (Wojciech Świeściak), nauczyciel, w którym się zakochała, zwrócił na nią uwagę. A kiedy plan Ani legnie w gruzach, a Warecki znów ją odtrąci, córka Marty wyzna jak bardzo Adam ją skrzywdził. Znów będzie kłamać jak najęta?

"M jak miłość" odcinek 1602 - wtorek 28.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

To pewne, że w 1602 odcinku "M jak miłość" Ania totalnie zgłupieje z miłości do Adama Wareckiego! Nie zniesie faktu, że polonista przestanie być wychowawcą jej klasy, nie będzie już szykował Wojciechowskiej do olimpiady z języka polskiego, a do tego cały czas będzie jej unikał. Taką strategię w 1602 odcinku "M jak miłość" przyjmie Adam, by zniechęcić do siebie zakochaną uczennicę. Nieświadomy tego, że to uczucie doprowadzi ją do szaleństwa, które będzie przypominało już groźny dla jej życia i zdrowia obłęd! Bo Ania będzie gotowa nawet zrobić sobie krzywdę, żeby Warecki na nią spojrzał i okazał jej choć odrobinę sympatii.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1602: Ukartowany wypadek Ani. Budzyński zrzuci całą winę na Adama Wareckiego, ale to on oberwie najbardziej

Udawany wypadek Ani w szkole w 1602 odcinku "M jak miłość" szybko wyjdzie na jaw, bo w klinice Olek Chodakowski (Maurycy Popiel) dokładnie zbada córkę Budzyńskiego i oceni, że dziewczyna symuluje kontuzję. Co prawda Ania nie wyprze się kłamstwa, ale w 1602 odcinku "M jak miłość" nadal będzie odgrywała ofiarę nauczyciela, starszego mężczyzny, który jej nie chciał. Ze łzami w oczach Ania zwierzy się Marcie jak bardzo cierpi przez Wareckiego, do czego ją doprowadził polonista.

- Ja po prostu... Nie mogłam się z tym pogodzić, że Adam się od mnie odsunął... Przestał być wychowawcą naszej klasy... Nie przygotowuje mnie już do olimpiady... Unika mnie... - wyzna Marcie, a potem także Budzyńskiemu i Magdzie (Anna Mucha).

Rodzice Ani w 1602 odcinku "M jak miłość" będą drżeć ze strachu o to, że posunie się jeszcze dalej z tej nieszczęśliwej miłości. Bo przecież skoro oszukała ich, że zrozumiała swój błąd i skończyła z fantazjami o nauczycielu, a potem wymyśliła wypadek, to może wymyślić jeszcze większą głupotę.

- Myślałam, że mam to pod kontrolą, ale to nieprawda. Zakochałam się... Tak głupio, tak beznadziejnie. I kompletnie sobie z tym nie radzę - zrozpaczona Ania wzbudzi litość w rodzicach i Magdzie. Zupełnie jakby o to jej chodziło.

M jak miłość. Patrycja powie Łukaszowi o ciąży! Argasiński sfałszuje wyniki badań DNA dziecka. Wszyscy za to zapłacą

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1602: Ostatni prezent Patrycji dla Łukasza. Najpierw go oszuka w sprawie ciąży, a później odda mu rodzinną pamiątkę - WIDEO

W 1602 odcinku "M jak miłość" Budzyński i Marta będą się wzajemnie oskarżać o problemy z Anią! Andrzej usłyszy od byłej żony, że nie sprawdził się jako ojciec dorastającej nastolatki, choć obiecał, że po jej wyjeździe do Niemiec, troskliwie się nią zajmie i będzie miał na nią oko. - Nie byłoby tego wszystkiego, gdybyś wcześniej zainteresował się, co się z Anią dzieje. I odpowiednio zareagował... - zarzuci mu Marta.

Budzyński w 1602 odcinku "M jak miłość" też będzie się czuł winny, ale mimo to wytknie Marcie, że daleko jej do idealnej matki skoro przedkłada karierę nad dobro własnego dziecka. - Wiem, już mi to mówiłaś. I zapewne masz rację. Może jestem kiepskim ojcem, ale prawda jest też taka, że gdybyś była tutaj, na miejscu, a nie w Berlinie!

Awantura u Budzyńskich w 1602 odcinku "M jak miłość" wymknie się spod kontroli. Dopiero Magda przywoła męża i jego byłą do porządku. Zarządzi, że Ania potrzebuje pilnej pomocy psychologa, bo sama nie poradzi sobie ze złamanym sercem, a przerzucanie się winą w niczym nie pomoże nastolatce.

M jak miłość odc. 1602. Ania (Gabriela Świerczyńska), Marta (Dominika Ostałowska), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1602. Ania (Gabriela Świerczyńska), Marta (Dominika Ostałowska), Magda (Anna Mucha)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze