M jak miłość, odcinek 1602: Ania po udawanym wypadku wyjawi do czego doprowadził ją nauczyciel Adam Warecki

2021-09-15 11:58
M jak miłość, odcinek 1602: Ania po udawanym wypadku wyjawi Marcie do czego doprowadził ją nauczyciel Adam Warecki
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1602: Ania po udawanym wypadku wyjawi Marcie do czego doprowadził ją nauczyciel Adam Warecki

W 1602 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) będzie miała wypadek w szkole, a jej rodzice, Marta (Dominika Ostałowska) i Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) zaczną drżeć ze strachu, że coś złego dzieje się z 16-latką. Bo wypadek Ani w 1602 odcinku "M jak miłość" to będzie jedno wielkie kłamstwo. Nastolatka wymyśli wszystko, by Adam Warecki (Wojciech Świeściak), nauczyciel, w którym się zakochała, zwrócił na nią uwagę. A kiedy plan Ani legnie w gruzach, a Warecki znów ją odtrąci, córka Marty wyzna jak bardzo Adam ją skrzywdził. Znów będzie kłamać jak najęta?

"M jak miłość" odcinek 1602 - wtorek 28.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

To pewne, że w 1602 odcinku "M jak miłość" Ania totalnie zgłupieje z miłości do Adama Wareckiego! Nie zniesie faktu, że polonista przestanie być wychowawcą jej klasy, nie będzie już szykował Wojciechowskiej do olimpiady z języka polskiego, a do tego cały czas będzie jej unikał. Taką strategię w 1602 odcinku "M jak miłość" przyjmie Adam, by zniechęcić do siebie zakochaną uczennicę. Nieświadomy tego, że to uczucie doprowadzi ją do szaleństwa, które będzie przypominało już groźny dla jej życia i zdrowia obłęd! Bo Ania będzie gotowa nawet zrobić sobie krzywdę, żeby Warecki na nią spojrzał i okazał jej choć odrobinę sympatii.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1602: Ukartowany wypadek Ani. Budzyński zrzuci całą winę na Adama Wareckiego, ale to on oberwie najbardziej

Udawany wypadek Ani w szkole w 1602 odcinku "M jak miłość" szybko wyjdzie na jaw, bo w klinice Olek Chodakowski (Maurycy Popiel) dokładnie zbada córkę Budzyńskiego i oceni, że dziewczyna symuluje kontuzję. Co prawda Ania nie wyprze się kłamstwa, ale w 1602 odcinku "M jak miłość" nadal będzie odgrywała ofiarę nauczyciela, starszego mężczyzny, który jej nie chciał. Ze łzami w oczach Ania zwierzy się Marcie jak bardzo cierpi przez Wareckiego, do czego ją doprowadził polonista.

- Ja po prostu... Nie mogłam się z tym pogodzić, że Adam się od mnie odsunął... Przestał być wychowawcą naszej klasy... Nie przygotowuje mnie już do olimpiady... Unika mnie... - wyzna Marcie, a potem także Budzyńskiemu i Magdzie (Anna Mucha).

Rodzice Ani w 1602 odcinku "M jak miłość" będą drżeć ze strachu o to, że posunie się jeszcze dalej z tej nieszczęśliwej miłości. Bo przecież skoro oszukała ich, że zrozumiała swój błąd i skończyła z fantazjami o nauczycielu, a potem wymyśliła wypadek, to może wymyślić jeszcze większą głupotę.

- Myślałam, że mam to pod kontrolą, ale to nieprawda. Zakochałam się... Tak głupio, tak beznadziejnie. I kompletnie sobie z tym nie radzę - zrozpaczona Ania wzbudzi litość w rodzicach i Magdzie. Zupełnie jakby o to jej chodziło.

M jak miłość. Patrycja powie Łukaszowi o ciąży! Argasiński sfałszuje wyniki badań DNA dziecka. Wszyscy za to zapłacą

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1602: Ostatni prezent Patrycji dla Łukasza. Najpierw go oszuka w sprawie ciąży, a później odda mu rodzinną pamiątkę - WIDEO

W 1602 odcinku "M jak miłość" Budzyński i Marta będą się wzajemnie oskarżać o problemy z Anią! Andrzej usłyszy od byłej żony, że nie sprawdził się jako ojciec dorastającej nastolatki, choć obiecał, że po jej wyjeździe do Niemiec, troskliwie się nią zajmie i będzie miał na nią oko. - Nie byłoby tego wszystkiego, gdybyś wcześniej zainteresował się, co się z Anią dzieje. I odpowiednio zareagował... - zarzuci mu Marta.

Budzyński w 1602 odcinku "M jak miłość" też będzie się czuł winny, ale mimo to wytknie Marcie, że daleko jej do idealnej matki skoro przedkłada karierę nad dobro własnego dziecka. - Wiem, już mi to mówiłaś. I zapewne masz rację. Może jestem kiepskim ojcem, ale prawda jest też taka, że gdybyś była tutaj, na miejscu, a nie w Berlinie!

Awantura u Budzyńskich w 1602 odcinku "M jak miłość" wymknie się spod kontroli. Dopiero Magda przywoła męża i jego byłą do porządku. Zarządzi, że Ania potrzebuje pilnej pomocy psychologa, bo sama nie poradzi sobie ze złamanym sercem, a przerzucanie się winą w niczym nie pomoże nastolatce.

M jak miłość odc. 1602. Ania (Gabriela Świerczyńska), Marta (Dominika Ostałowska), Magda (Anna Mucha)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1602. Ania (Gabriela Świerczyńska), Marta (Dominika Ostałowska), Magda (Anna Mucha)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE