Tragiczny wypadek Kasi Górki w Barwy szczęścia zmieni ją nie do poznania! Wyjazd na Sycylię skończy się masakrą

i

Autor: Instagram Tragiczny wypadek Kasi Górki w Barwy szczęścia zmieni ją nie do poznania! Wyjazd na Sycylię skończy się masakrą

Tragiczny wypadek Kasi Górki w Barwy szczęścia zmieni ją nie do poznania! Wyjazd na Sycylię skończy się masakrą - ZDJĘCIA

2021-10-01 10:23

Wkrótce w "Barwy szczęścia" dojdzie do tragicznego wypadku Kasi Górki (Katarzyna Glinka), który zmieni ją nie do poznania! Oboje z Łukaszem (Michał Rolnicki) udadzą się na słoneczną Sycylię po "lepsze jutro". Tak się jednak nie stanie, bo we Włoszech spotka ich prawdziwa tragedia. Niebawem Kasię i Łukasza spotka trzęsienie ziemi, które zrodzi bezpośrednie zagrożenie dla kobiety! Wkrótce w "Barwy szczęścia" utknie pod gruzami i będzie walczyć o życie. Ta sytuacja bardzo ją zmieni i wiele nauczy. Już nie będzie tą samą osobą!

Tragiczny wypadek Kasi Górki w "Barwy szczęścia" zmieni ją na zawsze

Kasia i Łukasz z "Barwy szczęścia" postanowili wyjechać na Sycylię, gdzie Górka spędziła ostatnio bardzo dużo czasu. Sadowski nie był entuzjastą tego pomysłu, ale pewnym jest, że oboje w "Barwy szczęścia" na pewno wyjadą na słoneczną Sycylię. Niestety nie przewidzą, że w ich życiu rozegra się prawdziwy dramat. Niebawem Kasię spotka dramatyczny wypadek. Znajdzie się w niewłaściwym miejscu i o niewłaściwej porze. Dotknie ją trzęsienie ziemi, które poskutkuje zawaleniem się budynku! Kasia wyląduje pod gruzami, cała poobijana i z dziwnie wygiętą ręką. Zacznie się akcja ratunkowa, a Łukasz zadrży o życie żony. Nic dziwnego, bo Kasia będzie na krawędzi wytrzymałości... Drobna kobieta zostanie uwięziona pod masą kamieni, odłamków i pyłu tak, że niemal nie będzie czym oddychać! Na szczęście ratownicy ruszą do akcji. 

Zobacz jak Kasia Górka walczy o życie pod gruzami w GALERII ZDJĘCIA>>>

Życie Kasi w "Barwy szczęścia" uda się uratować, natychmiast trafi do szpitala, gdzie będzie czuwał przy niej Łukasz. Trochę potrwa zanim kobieta odzyska siły i wróci do zdrowia. Obecnie ekipa "Barwy szczęścia" przebywa we Włoszech, dokładniej w mieście Ragusa na Sycylii, gdzie realizuje zdjęcia do nowych odcinków. Na jednym z nich widać, że Kasia po wypadku bardzo się zmieni. Nie trudno zauważyć poobijaną twarz i siniaki. Pomimo wszystko widoczny na jej twarzy nieśmiały uśmiech może świadczyć o tym, że przewartościuje swoje życie. 

Przeczytaj: Małgorzata Socha ostatni raz w Przyjaciółkach. Ucieszyła się, że to już koniec i pokazała nowe przyjaciółki - ZDJĘCIA

Ten wypadek w "Barwy szczęścia" wiele nauczy Kasię i Łukasza. Górka zrozumie co się naprawdę w życiu liczy. Dotąd pędziła za pracą i pieniędzmi, robiła interesy z Włochami, z dala od Polski. Teraz w "Barwy szczęścia" zrozumie, że to rodzina jest najważniejsza. Dlatego też widzowie mogą się spodziewać wielu scen bezpośrednio ze słonecznej Sycylii. To oznacza, że Kasia i Łukasz znikną z kraju i zaczną wszystko od nowa. Nawet gruzy po trzęsieniu ziemi nie powstrzymają ich determinacji. Kasia stanie się zupełnie inną osobą, doceniającą chwilę! 

Co ciekawe, wiadomo już, że Kasia z "Barwy szczęścia" nie będzie mogła narzekać na brak towarzystwa. Chociaż marzyła by na Sycylii znalazła się jej rodzina, ona pozna bardzo przystojnego Włocha (Sebastiano Tinè), który zdecydowanie namiesza w jej życiu. Na Instagramie Katarzyny Glinki pojawiło się video i zdjęcia z mężczyzną co oznacza, że Łukasz może mieć sporą konkurencję. Włoch prawdopodobnie będzie miał coś wspólnego z tragicznym wypadkiem Kasi. Może to on stanie się jej wybawicielem i dzięki niemu przejdzie przemianę? 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze