Małgorzata Socha ostatni raz w Przyjaciółkach. Ucieszyła się, że to już koniec i pokazała nowe przyjaciółki - ZDJĘCIA

i

Autor: Polsat Małgorzata Socha ostatni raz w Przyjaciółkach. Ucieszyła się, że to już koniec i pokazała nowe przyjaciółki - ZDJĘCIA

Małgorzata Socha ostatni raz w Przyjaciółkach. Ucieszyła się, że to już koniec i pokazała nowe przyjaciółki - ZDJĘCIA

2021-10-03 20:56

Małgorzata Socha nie zagra już w serialu "Przyjaciółki"! Uwielbiana aktorka ma już za sobą ostatni dzień na planie 18 sezonu "Przyjaciółki" i koniec zdjęć do obecnie emitowanego sezonu. Pożegnanie Sochy z produkcją było wyjątkowe. Bez łez, ale za to z szalonym nagraniem zza kulis serialu, na których zdecydowała się pokazać swoje przyjaciółki z ekipy. Nie chodzi o inne gwiazdy "Przyjaciółek", ale o dziewczyny, które pracują na planie. Zobaczcie jak Socha żegnała się z "Przyjaciółkami" i cieszyła na koniec zdjęć do 18 sezonu. To jej ostatnie chwile w serialu?

Czy Małgorzata Socha odchodzi z "Przyjaciółek"? Dlaczego pożegnała się z serialem?

Małgorzata Socha pożegnała się z serialem "Przyjaciółki"! Nie tylko ona, bo na planie 18 sezonu trwa seria wzruszających, ale i często zabawnych rozstań. Po wielu tygodniach intensywnej pracy produkcja kończy nagrywanie obecnie emitowanego sezonu. Decyzja o tym czy będzie kolejna 19 część "Przyjaciółek" jeszcze nie zapadła, a widzowie ostatni odcinek zobaczą dopiero w listopadzie. Od dziś Małgorzata Socha nie jest już Ingą Gruszewską. Zakończyła wątek swojej bohaterki, której życie ostatnie przypominało pasmo samych nieszczęść. Bo Inga została sama, bez faceta i zrozumiała, że życie nie ułożyło jej się tak, jak planowała.

Nie przegap: Kasprzykowski żegna się z Przyjaciółkami. Ostatni dzień na planie i smutne słowa - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Przyjaciółki 18, odcinek 212: Paweł umrze na przystanku?! Nie będzie już z nim żadnego kontaktu!

Ciągnący się od początku 18 sezonu "Przyjaciółek" dramat Ingi może mieć jednak zaskakujący finał w ostatnim odcinku. Na razie nie wiadomo jak skończy się jej losy, ale Małgorzata Socha nie kryje radości, że ten etap ma już za sobą. Rolę Ingi w "Przyjaciółkach" gra już od ośmiu lat i przez ten czas sporo przeżyła ze swoją bohaterką. Inga to chyba najbardziej kochliwa z przyjaciółek, która nie potrafi jednak stworzyć trwałego związku z żadnym mężczyzną.

"Ostatni dzień na planie @przyjaciolkipolsat! Czas leci za szybko ??‍♀️? Dziękuję całej ekipie - jesteście cudowni! ??" - napisała na swoim profilu na Instagramie Małgorzata Socha. A na Instastory nagrała specjalny filmik zza kulis "Przyjaciółek", na którym pokazała wręcz szaleńczą radość w gronie nowych przyjaciółek z ekipy. Wszystkie radosne i szczęśliwe, że to już koniec zdjęć do 18 sezonu. "To są moje przyjaciółeczki! Dziewczynki dziękuję wam, jesteście cudowne, najlepsze i dzięki wam jeszcze się jakoś trzymam w kupie. Kocham was - wyznała Socha wśród wrzasków i śmiechów.

Na razie nie wiadomo czy i kiedy powstanie 19 sezon "Przyjaciółek". Być może widzowie Polsatu zobaczą go już wiosną 2022 roku, a ekipa wróci na plan jeszcze w tym roku. Decyzja jednak jeszcze nie zapadła.

Małgorzata Socha o pracy na planie serialu w czasie pandemii
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze