BrzydUla 2, odcinek 142: Były chłopak Uli znów ją uwiedzie! Marek nawet tego nie zauważy

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 142: Były chłopak Uli znów ją uwiedzie! Marek nawet tego nie zauważy

BrzydUla 2, odcinek 142: Były chłopak Uli znów ją uwiedzie! Marek nawet tego nie zauważy

2021-04-22 10:11

W 142 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) może przeżyć szok, bo okaże się, że dogoni ją jej własna przeszłość. Były kochanek Dobrzańskiej znów pojawi się na horyzoncie. Marek (Filip Bobek) straci kontrolę nad małżeństwem i nawet nie zarejestruje, że ktoś chce poderwać jego żonę. Niestety Ula w "BrzydUla 2" nie ma co liczyć na wielkie miłosne uniesienia, ponieważ jej były chłopak to oszust i krętacz. Czy z żalu i smutku Ula da się uwieść?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 142 - czwartek, 6.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 142 odcinku "BrzydUla 2" Ula nie będzie mogła liczyć na spokój. Kiedyś Dobrzańska miała chłopaka Bartka (Szymon Sędrowski), który ją oszukiwał i zwodził. Spotykał się z nią jedynie dla pieniędzy, a kiedy zaczęła pracę w F&D, chciał ją wykorzystać do załatwienia sobie pracy. Lata temu w "BrzydUla 2" uwziął się również na Marka, w którym widział zagrożenie, doszło do pobicia i kradzieży! Bartek nadal nie jest osobą godną zaufania, ale wszystko wskazuje na to, że znów zainteresuje się Dobrzańską.

Przeczytaj: Adam z Na dobre i na złe zmarł, ale teraz Grzegorz Daukszewicz wraca w nowej roli. Nawiąże szokujący romans - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 odcinki 129-133 ZWIASTUN. Marek wyprowadzi się od rodziny! Dzieci w rozpaczy, a Ula wścieknie się na męża

To Ala (Dorota Pomykała) w 142 odcinku "BrzydUla 2" ugości Dąbrowską (Elżbieta Jodłowska), czyli matkę Bartka. Wścibska sąsiadka zacznie wypytywać Alę o kryzys małżeński Uli. Kobieta zawsze chciała sparować Ulę ze swoim synem i nigdy nie wydziała wad potomka, który w rzeczywistości ma sporo na sumieniu. Ala w "BrzydUla 2" postara się być dyskretna, ale Dąbrowska domyśli się, że w małżeństwie Dobrzańskich nie dzieje się najlepiej. Po powrocie do domu, zacznie przekonywać Bartka, żeby jeszcze raz zawalczył o Ulę. 

Przeczytaj: M jak miłość. Katastrofa w bistro Kingi! Nie będzie co zbierać przez eksperymenty Franki - WIDEO

Dąbrowska w "BrzydUla 2" uprze się, że Bartek ma znów zawalczyć o Ulę. Chociaż byli ze sobą lata temu, seniorka będzie nieugięta. Od zawsze uważała, że jej syn i Ula to idealna para. Niestety to tylko jej zdanie, bo w rzeczywistości sytuacja wyglądała zupełnie inaczej. Marek w "BrzydUla 2" nie będzie niczego podejrzewał, a już na pewno nie tego, że ktoś "podkradnie" mu żonę! Wygląda na to, że szykuje się niezłe zamieszanie. Czy Ula i Bartek stworzą związek? Raczej nie, ale na pewno knucie Dąbrowskiej nie pomoże w kryzysie Dobrzańskich.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze