BrzydUla 2. Dramat Violetty na pokazie w 155 odcinku! Sebastian wystawi ją do wiatru - ZDJĘCIA

i

Autor: x-news BrzydUla 2. Dramat Violetty na pokazie w 155 odcinku! Sebastian wystawi ją do wiatru - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Dramat Violetty na pokazie w 155 odcinku! Sebastian wystawi ją do wiatru - ZDJĘCIA

2021-08-23 13:47

W 155 odcinku "BrzydUla 2" pokaz "Kolekcji rozwodowej" autorstwa Sławo (Piotr Rogucki) i Miro (Rafał Mohr) przyniesie kilka skandali. Od wyniku pokazu zależą dalsze losy podupadłego F&D, a także Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek). W 155 odcinku "BrzydUla 2" okaże się, że zamieszkanie wokół premiery dobije każdego, a w tle rozegra się dramat Violetty (Małgorzata Socha). Kubasińska znów zawalczy o Sebastiana (Łukasz Garlicki), który tym razem nie da z siebie robić głupiego i wystawi kobietę do wiatru!

BrzydUla 2, odcinek 155 - wtorek, 31.08.2021, o godz. 20 w TVN7

W 155 odcinku "BrzydUla 2" Violetta znów stanie do walki o Sebastiana. Chociaż nie mieli kontaktu lata, ponieważ Kubasińska wystraszyła się poważnej relacji, wyszła "po fajki" i nigdy nie wróciła... W poprzednich odcinkach "BrzydUla 2" nieudane małżeństwo z panem Hu (Nam Bui Ngoc) uświadomiło jej, że Seba zawsze był jej najbliższy. Para jednak nie mogła się dogadać, ale wiadomo już, że spróbują to zrobić w najnowszych odcinkach.

Violetta nadal będzie stąpała po kruchym lodzie licząc, że pan Hu zapomni jej wszystkie przewinienia i nie dorwie jej będąc w Chinach. Jak się okaże, jest w błędzie, bo cwany biznesmen będzie w stałym kontakcie chociażby z Aleksem (Mariusz Zaniewski), który zacznie sabotować pokaz "Kolekcji rozwodowej", zresztą z niezłym skutkiem. 

Przeczytaj: M jak miłość. Ania wpadnie w obłęd. Budzyński odda córkę Marcie, bo nie da już rady z nieobliczalną 16-latką!

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

W 155 odcinku "BrzydUla 2" Violetta postanowi wykorzystać zamieszanie wokół pokazu na swoją korzyść. A będzie się działo całkiem sporo, m.in. modelka Snadras (Julia Turczyńska-Zaniewska), której ewidentnie podoba się Marek, ukradnie Uli sukienkę, wystąpi w niej na próbie generalnej, co doprowadzi do szału Miro i Sławo. Projektanci wściekną się i obrażą, a Ula spróbuje uratować całe zamieszanie. W tym czasie Violetta będzie chodziła i bynajmniej nie pomoże doprowadzić całe show do porządku, bo w głowie będzie mieć jedynie Sebastiana. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3277: Agnieszka i Hebel znowu razem? Prawniczka odzyska pamięć, ale parę czeka kolejny dramat

W 155 odcinku "BrzydUla 2" Violetta narobi sobie nadziei, bo będzie przekonana, że na pokazie siądzie obok Sebastiana i w ten sposób się do niego zbliży. Niestety podczas przygotowań do pokazu w 155 odcinku "BrzydUla 2" czeka ją wielkie rozczarowanie i zawód. Seba wystawi Kubasińską do wiatru! Widocznie uzna, że roztrzepana Violetta nie nadaje się do poważnej relacji. Nic zresztą dziwnego, skoro zniknęła na lata i nadal nie jest zdecydowana czy w ogóle chce stworzyć coś z Sebastianem. Violetta w 155 odcinku "BrzydUla 2" dostanie jednak znak, że mężczyzna już jej nie chce...

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze